Home > Nadchodzące modele > Nowy Ford Explorer

NOWY FORD EXPLORER PLUG-IN HYBRID

DOSTĘPNY W 2020 ROKU

Nowy Ford Explorer został precyzyjnie zaprojektowany, aby zapewnić doskonałe wrażenia z jazdy samochodem typu SUV. Oferuje nowoczesny i wyjątkowy design, doskonałe możliwości jazdy terenowej, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy oraz zaawansowany hybrydowy układ napędowy Plug-in, który optymalnie łączy moc i wydajność.

KLASA SAMA W SOBIE

Nowy Ford Explorer został stworzony z myślą o wygodzie, funkcjonalności i wydajności. Każdy szczegół został tak przemyślany, aby zapewniać uczucie komfortu, zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w trudniejszym terenie. Natomiast zaawansowana technologia hybrydowa gwarantuje, że każda podróż będzie jeszcze bardziej wydajna zapewniając jednocześnie niskie spalanie i wysoką elastyczność.

Ford Explorer driving on mountain road
front three quarter view of a red Ford Explorer plug in hybrid driving

Wyrafinowana technologia hybrydowa

Nowy Ford Explorer to największy, najbardziej wyrafinowany i najbardziej wszechstronny SUV Forda, jaki kiedykolwiek był w sprzedaży w Europie. Zaawansowany hybrydowy układ napędowy Typu Plug-in współpracuje z 3-litrowym silnikiem EcoBoost V6 z turbodoładowaniem, zapewniając 450 KM mocy i wyjątkową wydajność. Silnik jest wyposażony w inteligentną 10-biegową automatyczną skrzynię biegów, która zapewnia satysfakcjonującą dynamikę jazdy, niezależnie od tego, czy pokonujesz górskie wzniesienia, brodzisz przez rzekę lub mkniesz autostradą.

Wydajność bez żadnych kompromisów

Zaawansowany hybrydowy układ napędowy typu Plug-in zapewnia maksymalną wydajność bez uszczerbku na osiągach i możliwościach, jakich oczekujesz od SUVa. Inteligentny napęd na cztery koła przekazuje moc do kół o największej przyczepności, aby poprawić trakcję niezależnie od rodzaju nawierzchni. Napęd współpracuje z nowym systemem Terrain Management, który umożliwia optymalne dostosowanie wydajności Explorera do warunków jazdy i terenu. Podczas jazdy po mieście, inteligentne systemy takie jak Auto Start/Stop i Active Grille Shutter (aktywna przesłona kraty wlotu powietrza) współpracują z hybrydowym układem napędowym w celu zmniejszenia emisji spalin i ograniczenia do minimum konieczności tankowania paliwa.

Close up of the new Ford Explorer PHEV dashboard
Rear view of a red Ford Explorer PHEV with its tailgate up

Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz

Nowy Ford Explorer oferuje komfortową przestrzeń nawet dla siedmiu osób. Starannie wykonane wnętrze i nowoczesne technologie sprawią, że dla wszystkich podróżnych jazda będzie przyjemnością. Po złożeniu foteli zyskasz przestrzeń o pojemności aż 2274 litrów. Efekt? Bez trudu zabierzesz wszystko, co jest potrzebne na weekend lub dłuższą przygodę. Dzięki systemowi Ford SYNC 3, wbudowanemu modemowi FordPass Connect i systemowi audio B&O, już sama podróż będzie równie niezwykłym przeżyciem jak dotarcie do celu.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top