PUMA ST

DOSTĘPNA OD LISTOPADA 2020 ROKU

Ford Puma ST to nasz pierwszy europejski SUV stworzony z myślą o niezwykłych osiągach, które zapewniają ekstremalne wrażenia z jazdy.

Emocje napędza 1,5-litrowy silnik Ford EcoBoost z turbodoładowaniem, który zapewnia aż 200 KM mocy i 320 Nm momentu obrotowego. Dzięki niemu Ford Puma ST od 0 do 100 km/h przyśpiesza w zaledwie 6,7 sekundy! 

Oprócz zaawansowanej jednostki napędowej, ten niezwykły samochód oferuje cztery tryby jazdy do wyboru, sportowe zawieszenie, a także niezwykle aerodynamiczne nadwozie połączone z imponującymi 19-calowymi alufelgami i elementami typowymi dla wzornictwa ST.

Oto Ford Puma – miejski SUV, w którym praktyczne rozwiązania idą w parze z fantastycznymi doznaniami gwarantowanymi przez samochód stworzony przez Ford Performance.

Ford Puma ST dashboard showing drive modes

NAPĘDZA EMOCJE

Puma ST oferuje cztery tryby jazdy: normalny, ekologiczny, sportowy i torowy. Każde z tych ustawień precyzyjnie dostraja pracę silnika, modyfikując jego mapę, dostosowując czułość przepustnicy i układu sterującego oraz parametry przyczepności i kontroli stabilności. Dzięki temu można wybrać ustawienia zależnie od warunków jazdy, a kluczowe informacje będą wyświetlane na cyfrowej tablicy rozdzielczej o przekątnej 12,3 cala.

Ford EcoBoost engine graphic

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ

Nowy Ford Puma ST to samochód z charakterem, który został stworzony z myślą o czystej radości z jazdy. Praca inżynierów zespołu Ford Performance zaowocowała idealnym połączeniem rewelacyjnych osiągów i niezwykłej wydajności. Niepozorny 1,5-litrowy silnik EcoBoost z turbodoładowaniem dostarcza aż 200 KM mocy przy 320 Nm momentu obrotowego, co daje przyśpieszenie od 0 do 100 km/h zaledwie w 6,7 sekundy.

Ford Puma ST megabox close up

INNOWACYJNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

Bagażnik Forda Puma ST został wyposażony w nowatorską, podpodłogową, przegrodę MegaBox. Zapewnia ona nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także pozwala na przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Dodatkowo ma wodoodporną wykładzinę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie. Przegroda MegaBox to idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.

Green Ford Puma ST front view parked

STWORZONA, BY ZACHWYCAĆ

FORD PUMA ST

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

Ford Puma ST rear view