FORD PUMA ST X

Ford Puma ST X to SUV stworzony z myślą o niezwykłych osiągach, które zapewniają niespotykane wrażenia z jazdy.

Puma ST X oferuje dwa rodzaje zaawansownych napędów do wyboru.

1,5-litrowy silnik Ford EcoBoost z turbodoładowaniem o mocy 200 KM zapewnia 320 Nm momentu obrotowegoTooltip.
Dzięki niemu Ford Puma ST X od 0 do 100 km/h przyspiesza w zaledwie 6,7 sekundy!

A także nowość w rodzinie modeli ST X – układ napędowy, który wyposażony jest w 1-litrowy silnik EcoBoost Hybrid i siedmiobiegową automatyczną skrzynię biegów Powershift, który dostarcza 170 KM i 248 Nm momentu obrotowegoTooltip.
Efekt? Od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,4 sekundy!

Oprócz zaawansowanej jednostki napędowej, ten niezwykły samochód oferuje również cztery tryby jazdy, sportowe zawieszenie, a także niezwykle aerodynamiczne nadwozie połączone z imponującymi 19-calowymi obręczami kół ze stopów lekkich i elementami charakterystycznymi dla wzornictwa ST X.

Puma ST X to miejski SUV, w którym praktyczne rozwiązania idą w parze z niesamowitymi doznaniami gwarantowanymi przez najlepszych inżynierów Ford Performance.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 170 KM Powershift A7 w wersji ST X  Euro 6.2: 6.3 l/100 km; 144 g/km

Ford Puma ST Powershift

WYDAJNOŚĆ HYBRYDY

Nowy Ford Puma ST X Powershift to nasz pierwszy hybrydowy Ford z rodziny ST. Układ napędowy, który wyposażony jest w 1-litrowy silnik EcoBoost Hybrid i siedmiobiegową automatyczną skrzynię biegów Powershift, dostarcza 170 KM i 248 Nm momentu obrotowegoTooltip. Efekt? Od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,4 sekundy!

Ford Puma ST dashboard showing drive modes

NAPĘDZA EMOCJE

Puma ST X oferuje cztery tryby jazdy do wyboru: normalny, ekologiczny, sportowy i torowy. Każdy z nich precyzyjnie dostraja pracę silnika, przepustnicy i układu sterującego oraz parametry przyczepności i kontrolę stabilności. Istotne informacje wyświetlane są na konfigurowalnej cyfrowej tablicy zegarów,
o przekątnej 12,3 cala.

Ford EcoBoost engine graphic

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ

Ford Puma ST X to samochód z charakterem, który został stworzony z myślą o czystej radości z jazdy. Praca inżynierów zespołu Ford Performance zaowocowała idealnym połączeniem rewelacyjnych osiągów i niezwykłej wydajności. Niepozorny 1,5-litrowy silnik EcoBoost z turbodoładowaniem dostarcza aż 200 KM mocy przy 320 Nm momentu obrotowego, co daje przyśpieszenie od 0 do 100 km/h zaledwie w 6,7 sekundy.

Ford Puma ST megabox close up

INNOWACYJNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

Bagażnik Forda Puma ST X został wyposażony w nowatorską, podpodłogową przegrodę MegaBox. Zapewnia ona nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także pozwala na przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Dodatkowo ma wodoodporną wykładzinę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie. Przegroda MegaBox to idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.

Green Ford Puma ST front view parked

STWORZONA, BY ZACHWYCAĆ

FORD PUMA ST

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

Ford Puma ST rear view

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji