NOWA PUMA ST

DOSTĘPNA OD LISTOPADA 2020 ROKU

Nowy Ford Puma ST to nasz pierwszy europejski SUV stworzony z myślą o niezwykłych osiągach, które zapewniają ekstremalne wrażenia z jazdy.

Emocje napędza 1,5-litrowy silnik Ford EcoBoost z turbodoładowaniem, który zapewnia aż 200 KM mocy i 320 Nm momentu obrotowego. Dzięki niemu Ford Puma ST od 0 do 100 km/h przyśpiesza w zaledwie 6,7 sekundy! 

Oprócz zaawansowanej jednostki napędowej, ten niezwykły samochód oferuje cztery tryby jazdy do wyboru, sportowe zawieszenie, a także niezwykle aerodynamiczne nadwozie połączone z imponującymi 19-calowymi alufelgami i elementami typowymi dla wzornictwa ST.

Oto Ford Puma – miejski SUV, w którym praktyczne rozwiązania idą w parze z fantastycznymi doznaniami gwarantowanymi przez samochód stworzony przez Ford Performance.

NAPĘDZA EMOCJE

Nowa Puma ST oferuje cztery tryby jazdy: normalny, ekologiczny, sportowy i torowy. Każde z tych ustawień precyzyjnie dostraja pracę silnika, modyfikując jego mapę, dostosowując czułość przepustnicy i układu sterującego oraz parametry przyczepności i kontroli stabilności. Dzięki temu można wybrać ustawienia zależnie od warunków jazdy, a kluczowe informacje będą wyświetlane na cyfrowej tablicy rozdzielczej o przekątnej 12,3 cala.

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ

Nowy Ford Puma ST to samochód z charakterem, który został stworzony z myślą o czystej radości z jazdy. Praca inżynierów zespołu Ford Performance zaowocowała idealnym połączeniem rewelacyjnych osiągów i niezwykłej wydajności. Niepozorny 1,5-litrowy silnik EcoBoost z turbodoładowaniem dostarcza aż 200 KM mocy przy 320 Nm momentu obrotowego, co daje przyśpieszenie od 0 do 100 km/h zaledwie w 6,7 sekundy.

INNOWACYJNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

Bagażnik Forda Puma ST został wyposażony w nowatorską, podpodłogową, przegrodę MegaBox. Zapewnia ona nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także pozwala na przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Dodatkowo ma wodoodporną wykładzinę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie. Przegroda MegaBox to idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.

STWORZONA, BY ZACHWYCAĆ

NOWY FORD PUMA ST

ZOBACZ, DLACZEGO JEST WYJĄTKOWY