SAMOCHODY FORD DO PRZEWOZU OSÓB

W naszej szerokiej ofercie są modele zapewniające wygodną podróż dla całej rodziny, zespołu, drużyny, grupy pięciu, siedmiu, dziewięciu, jedenastu i osiemnastu osób. Każdy pojazd wyposażony jest w liczne zaawansowane technologie i funkcje bezpieczeństwa, a przy tym zapewnia oszczędność paliwa, co sprawia, że jazda nim to prawdziwa przyjemność, bez obciążania kieszeni.

CZEGO SZUKAĆ W NAJLEPSZYCH SAMOCHODACH DO PRZEWOZU OSÓB?

FORD TOURNEO CONNECT

To średniej wielkości samochód do przewozu osob. Wystarczająco elastyczny, by spełnić potrzeby całej rodziny. Ford Tourneo Connect prezentuje dynamiczną stylistykę, ergonomiczne wnętrze i szeroką gamę w pełni cyfrowych rozwiązań.
Zarówno 5-, jak i 7-osobowe modele są dostępne w wersji z długim lub krótkim rozstawem osi, dostarczając elastyczną przestrzeń ładunkową. 

 

Poznaj Forda Tourneo Connect

New Red Tourneo Connect parked
Blue Ford Transit Minibus parked outside airport

FORD TRANSIT BUS/MINIBUS

Wyjątkowo duże i konfigurowalne wnętrze, które pomieści od 11 do 18 osób (łącznie z kierowcą). Szereg funkcji i technologii, których należałoby się spodziewać po dobrze wyposażonym samochodzie, a do tego różne konfiguracje rozstawu osi i foteli. Pod maską pracuje silnik Ford EcoBlue, więc samochód ma więcej mocy i jest bardziej oszczędny niż kiedykolwiek wcześniej.

 

Poznaj Forda Transit Minibus

GAMA SAMOCHODÓW DO PRZEWOZU OSÓB

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej