SAMOCHODY FORD PERFORMANCE

Mustang, Ranger Raptor, Fiesta ST i Focus ST.  Te wyjątkowe samochody to przedstawiciele gamy Ford Performance. 

Dzięki umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu pracowników Ford Racing, Team RS oraz innych działów pojazdów specjalnych stworzyliśmy gamę Ford Performance, której misja jest oczywista: „Innowacja poprzez osiągi”.

CZEGO SZUKAĆ W DOSKONAŁYM SAMOCHODZIE SPORTOWYM?

Green Ford Focus ST-Line three quarter angle

FORD FOCUS ST

Model Focus ST to hot hatch, pod którego maską znajduje się 2,3-litrowy silnik benzynowy EcoBoost, generujący imponujący moment obrotowy 420 Nm i moc 280 KM.

 

Poznaj Forda Focus ST

FORD MUSTANG

Sportowy Mustang jest dziś bardziej wyrafinowany i ma więcej mocy niż kiedykolwiek wcześniej. Jego jednostką napędową jest legendarny 5-litrowy silnik V8, który wykorzystuje technologię podwójnego wtrysku paliwa w celu zwiększenia osiągów. Dodatkowo oferuje możliowść wyboru między dynamiczną sześciostopniową przekładnią manualną lub zaawansowaną dziesięciostopniową przekładnią automatyczną. Dzięki całkowicie niezależnemu zawieszeniu przedniemu i tylnemu oraz zaawansowanej, lekkiej konstrukcji nadwozia masz gwarancję precyzji prowadzenia i niezwykłej dynamiki jazdy. Model Mustang dostępny jest w wersji fastback lub kabriolet.

 

Poznaj Forda Mustang

Yellow Ford Mustang on a road
Green Fiesta ST parked by sunset

FORD FIESTA ST

Fiesta ST to jeszcze większa moc, lepsza szybkość reakcji i przyjemność z prowadzenia. Nowy silnik 1.5 EcoBoost zapewnia moc, jakiej oczekujesz, oraz wydajność, jakiej potrzebujesz. Precyzyjnie dostrojone podwozie i zawieszenie sprawiają, że wrażenia z jazdy modelem Fiesta są niesamowite. Gdy dodać do tego efektowną stylistykę Ford Performance, staje się jasne, że ten hot hatch został zaprojektowany, by cieszyć.

 

Poznaj Forda Fiesta ST

FORD RANGER RAPTOR

Ranger Raptor to doskonałe połączenie istoty gamy Ford Performance z niezrównanymi możliwościami terenowymi. Każdy szczegół tego modelu został precyzyjnie dopracowany, aby samochód bez trudu radził sobie w każdym terenie i nie miał sobie równych. Ten samochód nie jest zwykłym pickupem 4x4. Ma legendarne zawieszenie Fox Pro inspirowane maszynami rajdowymi i podwozie ze stali niskostopowej o wysokiej wytrzymałości, a jego konstrukcja została dostosowana do określonych celów.

 

Poznaj Forda Ranger Raptor

Ranger Raptor parked against the mountain backdrop

GAMA SAMOCHODÓW SPORTOWYCH

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej