Ford car on the road with sunset on the background

WPROWADZANIE ZMIAN

FORD W POLSCE

O NAS

Od ponad stu lat jesteśmy liderem zmian w przemyśle motoryzacyjnym. Teraz, gdy wkraczamy w zelektryfikowaną przyszłość, naszym celem jest pomoc w budowaniu lepszego świata, w którym każdy może się swobodnie poruszać i realizować swoje marzenia.

PEŁNA ELEKTRYFIKACJA

Do 2030 roku wszystkie produkowane pojazdy marki Ford będą napędzane wyłącznie energią elektryczną. Otwarta w Kolonii w 2023 roku fabryka samochodów elektrycznych o wartości 2 miliardów USD, to tylko część kwoty 50 miliardów USD, którą inwestujemy w elektryfikację na całym świecie.

 

Samochody elektryczne i hybrydowe

NEUTRALNOŚĆ KLIMATYCZNA

Dążyby do tego, aby do 2050 roku,  nasza globalna działaność była w pełni neutralna klimatycznie. Jesteśmy na dobrej drodze do osiągnięcia zerowego poziomu emisji dla wszystkich produkowanych samochodów w Europie oraz neutralności węglowej dla wszystkich naszych europejskich obiektów, logistyki i dostawców do 2035 roku.

 

Zrównoważony rozwój

SKUPIENIE NA LUDZIACH

Naszym celem jest tworzenie jak najlepszych doświadczeń związanych z jazdą i posiadaniem samochodu. Staramy się tworzyć kulturę przynależności dla naszych pracowników i być źródłem pozytywnych doświadczeń wśród społeczności, w których działamy.

 

Kariera w Firmie Ford

NASZA HISTORIA

Myślimy o przyszłości już od 1903 roku. Dowiedz się więcej o historii Forda i naszych planach na przyszłość.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Man putting a bicycle into the trunk of the car

ZRÓWNOWAŻONY I ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ

Poprzez wzmocnienie pozycji pracowników i ochronę praw człowieka wywieramy pozytywny wpływ na miliony ludzi. Wiemy o tym, ponieważ robimy to od ponad stu lat.

Ponadto pełnimy ważną rolę w ochronie naszej planety. Ograniczamy emisję spalin w produkowanych samochodach, prowadzimy światowej klasy zakłady produkcyjne, a także pomagamy naszym dostawcom w zmniejszaniu  ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
 

Dowiedz się więcej