Ford car on the road with sunset on the background

WPROWADZANIE ZMIAN

FORD W POLSCE

O NAS

Od ponad stu lat jesteśmy liderem zmian w przemyśle motoryzacyjnym. Teraz, gdy wkraczamy w zelektryfikowaną przyszłość, naszym celem jest pomoc w budowaniu lepszego świata, w którym każdy może się swobodnie poruszać i realizować swoje marzenia.

PEŁNA ELEKTRYFIKACJA

Wprowadzamy nową gamę pojazdów elektrycznych w Europie i inwestujemy miliardy euro w przyszłość europejskiej produkcji. Dzięki naszym inwestycjom do 2035 roku wszystkie produkowane przez nas pojazdy osobowe i użytkowe w Europie będą w 100% elektryczne.

 

Samochody elektryczne i hybrydowe

NEUTRALNOŚĆ KLIMATYCZNA

W naszej podstawowej działalności produkcyjnej w Europie opracowaliśmy strategię, której celem jest osiągnięcie neutralności węglowej nie później niż w 2035 rokuTooltip

 

Zrównoważony rozwój

SKUPIENIE NA LUDZIACH

Naszym celem jest tworzenie jak najlepszych doświadczeń związanych z jazdą i posiadaniem samochodu. Staramy się tworzyć kulturę przynależności dla naszych pracowników i być źródłem pozytywnych doświadczeń wśród społeczności, w których działamy.

 

Kariera w Firmie Ford

NASZA HISTORIA

Myślimy o przyszłości już od 1903 roku. Dowiedz się więcej o historii Forda i naszych planach na przyszłość.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Man putting a bicycle into the trunk of the car

ZRÓWNOWAŻONY I ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ

Ograniczamy emisję spalin w produkowanych samochodach, prowadzimy światowej klasy zakłady produkcyjne, a także pomagamy naszym dostawcom w zmniejszaniu  ich negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

 

Dowiedz się więcej