Ford building in the evening

RAZEM STWORZYMY LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

PRACA W FIRMIE FORD

KARIERA W FORDZIE

Przed nami niezwykle ekscytujący czas, elektromobilnej rewolucji, w którym nasza firma jako jeden z liderów innowacyjności, dąży do zelektryfikowanej przyszłości i „zeroemisyjności”.
W tym epokowym dla motoryzacji momencie szukamy osób o zróżnicowanym doświadczeniu, oferując pracę na stanowiskach specjalistycznych, kierowniczych a także atrakcyjny program stażów i praktyk zawodowych. Dołącz do naszego zgranego zespołu i bądź częścią epokowej zmiany w zapewnieniu lepszego jutra dzięki wolności poruszania się w innowacyjnych inteligentnych i zelektryfikowanych pojazdach marki Ford.

W firmie Ford znajdziesz niezliczone możliwości odkrywania swojego potencjału. Wierzymy w docenianie i pielęgnowanie talentów, dlatego oferujemy Ci codzienne wsparcie niezbędne do rozwoju kariery.

NIE TYLKO PRODUKUJEMY SAMOCHODY

Mamy stanowiska związane z badaniami, rozwojem, projektowaniem, budową, marketingiem i sprzedażą produktów firmy Ford. Potrzebujemy ludzi, którzy będą wspierać te obszary. W globalnej firmie, takiej jak Ford, znajdziesz wiele możliwości rozwoju swojej kariery.

Ford worker holding an engine model
Group of Ford workers collaborating

ZMIANA BIEGU W KARIERZE

Niezależnie od tego, na jakim etapie kariery jesteś, w naszej firmie będziesz mieć możliwość rozwijana swoich umiejętności u boku najlepszych ekspertów. Pomożemy Ci również określić i zaplanować cele zawodowe oraz pomożemy Ci je osiągnąć, dzięki codziennej otwartej komunikacji.

Wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy są podstawą każdej firmy - również w Fordzie! Dlatego też rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników jest dla nas sprawą kluczową.

Oprócz atrakcyjnych zarobków i możliwości rozwoju kariery, Ford ma do zaoferowania wiele innych korzyści między innymi:

 

  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego
  • Dostęp do programów rozwoju osobistego i edukacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

Różnorodne pochodzenie, opinie i doświadczenia życiowe to tylko niektóre z cech, które wszyscy wnosimy do miejsca pracy. Ford po raz pierwszy ustanowił politykę równych szans ponad 30 lat temu. Dzisiaj kontynuujemy prace nad rozwojem i poszerzaniem naszej działalności o nowe doświadczenia w firmie i w społeczeństwie. Wierzymy, że różnorodność pozwala nam podejmować lepsze decyzje a świeże pomysły czynią naszą firmę silniejszą.

ZRÓŻNICOWANA KADRA

Różnorodność pracowników i docenianie różnic jest ważną cechą naszej kultury korporacyjnej. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do tworzenia środowiska pracy, w którym każdy może przyczynić się do sukcesu firmy, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, religię i światopogląd, tożsamość seksualną czy niepełnosprawność.

Ford employees working together
Group of Ford employees brainstorming

ŻYCZLIWOŚĆ I POCZUCIE JEDNOŚCI

Kluczem do sukcesu jest nie tylko tworzenie różnorodnych grup. Chodzi również o znalezienie sposobu na wzmocnienie głosów i słuchania opinii wszystkich osób w zespole. Promujemy kulturę szacunku i integracji, w której zróżnicowane zespoły wykwalifikowanych i zmotywowanych osób współpracują ze sobą wspierając się na co dzień.

OFERTY PRACY

Od projektowania i inżynierii po badania, rozwój, logistykę i marketing — odpowiednie stanowisko czeka na Ciebie. Dowiedz się, jak bardzo wartościowe mogą być doświadczenia zawodowe, które możemy Ci zapewnić.