Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Osobowe > EXPLORER
Cena od: 
384 500 PLNFord Explorer ST-Line
Pakiet korzyści:
do 4 620 PLNKorzyść finansowa

  

Rata dla Ciebie od:
5 355 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 8,92%RRSO 4

Promocyjne ubezpieczenie już od:

2,50% w programie Ford UbezpieczeniaStawka 2,50% 2021

Rata dla Firmy od:
3 250 PLN netto/mies.Promocije Ford Outlet 5
Ford Leasing Opcje
 
Wynajem dla Firm od:
3 505 PLN netto/mies.Ford Explorer ST-Line EcoBoost
w Ford Wynajem

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Explorer 3.0 V6 EcoBoost PHEV 457 KM, A10, AWD w wersji ST-Line Euro 6.2: 3.1 l/100 km; 71 g/km (z ładowaniem baterii z zewnętrznego źródła) i 10.4 l/100 km; 237 g/km (bez ładowania baterii z zewnętrznego źródła).

FORD EXPLORER

Ford Explorer Plug-in Hybrid to luksusowy SUV dla siedmiu pasażerów, który zapewnia cichą jazdę w trybie bezemisyjnym i daje duże możliwości w terenie. 

Napęd na wszystkie koła, system Terrain Management i siedem trybów jazdy zapewniają kompromis między komfortem, oszczędnością i możliwościami na różnych drogach i bezdrożach. Nowoczesny napęd Plug-In Hybrid oferuje zasięg do 48 km w trybie bezemisyjnym i osiągi zapewniane przez zaawansowane silniki spalinowe, dodając do tego sprawność i płynność działania elektrycznego układu napędowego.

Wyrazistą sylwetkę SUV-a i nowoczesne wnętrze podkreślają akcenty stylistyczne poszczególnych wersji, które dodają indywidualizmu. Dzięki temu każdy nabywca znajdzie samochód odpowiadający własnej estetyce i osobowości. 

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

New Ford Explorer 360 overview video

Stworzony z myślą o luksusie, gotowy na przygodę.

Zaprojektowany z myślą o doskonałości

Ford Explorer Plug-in Hybrid wynosi piękno i dynamiczne osiągi na zupełnie nowy poziom poprzez doskonałe połączenie zaawansowanej technologii hybrydowo-elektrycznej oraz przestronnego, luksusowego wnętrza. Explorer Plug-in Hybrid to harmonia stylu i treści. Wyróżnia się odważną stylistyką, dynamicznymi osiągami i wyjątkową dbałością o szczegóły. Całość uzupełniają nowoczesne technologie zapewniające bezpieczeństwo, łączność oraz rozrywkę podczas jazdy.

Klasa sama w sobie

Poczuj nowy wymiar komfortu we wnętrzu przestronnej kabiny Explorera Plug-in Hybrid. Relaks i komunikację w podróży gwarantują 14–głośnikowy system audio renomowanej marki B&O, 10-calowy ekran dotykowy, modem FordPass Connect, trójstrefowa elektroniczna regulacja temperatury czy układ redukcji hałasu, który eliminuje niepożądane dźwięki powstające podczas jazdy, czyniąc wnętrze niezwykle  cichym.

Ford Explorer Plug-in Hybrid to prawdziwy indwidualista z charakterem. Kokpit otula kierowcę, a linie poziome sprawiają, że wnętrze ma  estetyczny i zorganizowany wygląd. Nowoczesne wnętrze podkreślają akcenty stylistyczne poszczególnych wersj. Wersję ST-Line charakteryzują czerwone szwy tapicerki siedzeń, na dywanikach i na sportowej, spłaszczonej u dołu kierownicy oraz detale z teksturą włókna węglowego na desce rozdzielczej. Wnętrze wersji Platinum otrzymało detale deski rozdzielczej, wykonane z drewna.

Wnętrze Forda Explorer – widok z pozycji kierowcy

Wydajność bez żadnych kompromisów

Ford Explorer to największy, najbardziej wyrafinowany i najbardziej wszechstronny SUV Forda, jaki kiedykolwiek był w sprzedaży w Europie. Zaawansowany hybrydowy układ napędowy Typu Plug-in współpracuje z 3-litrowym silnikiem EcoBoost V6 z turbodoładowaniem, zapewniając 457 KM mocy i wyjątkową wydajność. Silnik jest wyposażony w inteligentną 10-biegową automatyczną skrzynię biegów, która zapewnia satysfakcjonującą dynamikę jazdy, niezależnie od tego, czy pokonujesz górskie wzniesienia, brodzisz przez rzekę lub mkniesz autostradą.

Inteligentna technologia bezpieczeństwa

Ford Explorer jest wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań, których zadaniem jest zapewnienie możliwie najlepszego bezpieczeństwa Tobie, Twojej rodzinie i innym użytkownikom drogi. Technologie takie jak system zapobiegający kolizjom z funkcją wykrywania pieszych, elektroniczny system stabilizacji toru jazdy czy system hamowania pokolizyjnego pomagają unikać kolizji lub minimalizować ich skutki.

Ford Explorer – widok z tyłu

Przestrzeń na wszystko, czego potrzebujesz

Uniwersalne wnętrze Explorera Plug-in Hybrid zostało zaprojektowane z myślą o wymogach stylu życia pełnego przygód. Siedem pełnowymiarowych siedzeń i duża przestrzeń bagażowa sprawiają, że w środku znajdzie się miejsce dla wszystkich i wszystkiego.

Siedzenia w drugim rzędzie mają regulację odchylenia oparcia oraz przesunięcia do przodu i tyłu. Składają się też do przodu, ułatwiając zajęcie miejsc w trzecim rzędzie. Trzeci rząd siedzeń zapewnia wygodę pasażerom, pozostawiając dużo przestrzeni na bagaż. 

Łatwo składane siedzenia z funkcją elektrycznego podnoszenia w drugim i trzecim rzędzie można złożyć na płasko jednym naciśnięciem przycisku, tworząc przestrzeń o długości 2140 mm i szerokości 1222 mm (w najwęższym miejscu). Maksymalna pojemność przestrzeni bagażowej wynosi 2274 litry. Bez trudu zabierzesz więc wszystko, co jest potrzebne na weekend lub dłuższą wyprawę. 

Imponująca siła holowania do 2500 kg oraz potężny moment obrotowy (ponad 800 Nm) hybrydowego zespołu napędowego pozwalają holować i przewozić łodzie, przyczepy lub wyposażenie niezależnie od Twojego hobby.

EXPLORER - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 1.7MB)
promozioni

Aktualne promocje

Sprawdź

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top