NOWY FORD TOURNEO COURIER

ZWINNY I POJEMNY. GOTOWY NA PRZYGODĘ

Nowy Ford Tourneo Courier jest po to, żeby dostosować się do Twojego stylu życia. Dostępny z dwoma rodzajami napędu do wyboru – benzynowym i elektrycznym. Dodatkowo wnętrze można skonfigurować w zależności od swoich potrzeb. Możesz złożyć tylną kanapę i powiększyć przestrzeń bagażową, a także korzystać z bogatego wyposażenia – zaawansowanych funkcji łączności czy bezpieczeństwa.

Odkryj unikalne rozwiązania nowego Forda Tourneo Courier, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

WYBIERZ UKŁAD NAPĘDOWY

Poznaj nasze najbardziej zaawansowane napędy: elektryczny i benzynowy.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Ford Tourneo Courier Active Green rear 3/4 view

PRZESTRZEŃ

Tourneo Courier to przestronne, kompaktowe auto miejskie, które zapewni Ci duży komfort i wiele możliwości. Dzięki składanym siedzeniom tylnym zyskasz dużą ilość miejsca, aby zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne na wypady za miastoTourneo Courier V769 max towing.

Ford Tourneo Courier Back seat view

KOMFORT

Tourneo Courier to komfort oraz niezrównana pojemność. Dzięki łatwo składanym siedzeniom tylnym zyskasz przestrzeń bagażową o pojemności 2,45 m3. Nowy Tourneo Courier idealnie sprawdza się zarówno w użytkowaniu codziennym, jak i na wyjazdach w gronie przyjaciół.

Ford Tourneo Courier Interior view

ŁĄCZNOŚĆ

Tourneo Courier wyposażony jest w 8-calowy ekran dotykowy z systemem informacyjno-rozrywkowym SYNC4Tourneo Courier V769 Sync 4 oraz standardowy modem FordPass Connect. Modem po sparowaniu ze smartfonem przez aplikację FordPass zapewnia dostęp do wielu funkcji umożliwiających między innymi śledzenie lokalizacji, sprawdzenie stanu pojazdu czy poziomu paliwa, zdalne otwieranie i zamykanie zamków oraz wiele innych.

Skorzystaj z naszych przydatnych linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji