Man holding mobile with FordPass app

AKTYWUJ PEŁNY POTENCJAŁ SWOJEGO SAMOCHODU

 

APLIKACJA FORDPASS

Połącz swój samochód z aplikacją FordPass

Ford Puma in black driving

ŁĄCZNOŚĆ FORDPASS

Skomunikowany świat. Pojazdy połączone z siecią. Połącz aplikację FordPass z FordPass ConnectFordPass Connect 2021, aby zyskać dostęp do wielu inteligentnych funkcji. Po sparowaniu Twój pojazd będzie komunikował się z otaczającym Cię światem, aktualizując informacje o Twoim samochodzie i dbając o komfortową jazdę.

PODRÓŻ SŁUŻBOWA?

Wtedy warto wypróbować aplikację  FordPass Pro. Stworzyliśmy ją specjalnie po to, aby Twój biznes funkcjonował w bardziej inteligentny i skomunikowany sposób. Dzięki niej możesz kontrolować nawet pięć pojazdów z Twojej floty.

Man with phone checking app in mobile near Ford EcoSport

NIEZAWODNA ŁĄCZNOŚĆ

Funkcje umożliwiające utrzymanie stałego kontaktu z pojazdem, gdziekolwiek jesteś.

Man holding a phone using remote locking on the FordPass App

ZDALNE ZAMYKANIE

Nie masz pewności czy samochód jest zamknięty? Teraz za pośrednictwem aplikacji FordPass możesz zdalnie blokować i odblokowywać drzwi pojazdu.

A man checking the settings of his All-New Ford Mustang Mach-E using the Remote Vehicle Control features in the FordPass app

ZDALNE URUCHAMIANIE

Mroźny poranek? Już nie stanowi żadnego problemu. Dzięki funkcji zdalnego uruchamiania silnika samochód będzie nagrzany i gotowy do drogi jeszcze zanim zdążysz do niego wsiąść.Tooltip

Man with mobile walking near building

LOKALIZACJA POJAZDU

Teraz bez problemu znajdziesz swój samochód na zatłoczonym parkingu albo sprawdzisz, gdzie pojechali Twoi bliscy. Mapa w aplikacji FordPass wskaże dokładną lokalizację Twojego pojazdu.

Ford Mustang Mach-E parked near house

JUTRO JUŻ NADESZŁO

Technologie opracowane dla modelu Mustang Mach-E, pojazdów Ford typu Plug-In Hybrid, z myślą o nadchodzącej, zelektryfikowanej przyszłości.

Ford Mustang Mach-E with women near charging station

WYSZUKIWARKA STACJI ŁADOWANIA

Z łatwością wyszukasz publiczne stacje ładowania w Twojej okolicy lub na trasie. Poznasz ich rodzaj oraz usługi, z których możesz skorzystać na miejscu. Nowoczesny system kontroluje poziom naładowania Twojego Forda, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, automatycznie pokieruje Cię do punktu ładowania.

Ford Mustang Mach-E driving outside

SPRAWDŹ ZASIĘG POJAZDU

Funkcja Inteligentnego zasięgu analizuje styl jazdy, prognozy pogody i dane pozyskiwane od innych użytkowników, aby dokładnie określić, jaki dystans możesz przejechać na dostępnej energii. Pomaga to w planowaniu podróży i postojów na ładowanie, dzięki czemu ominą Cię niemiłe niespodzianki.

Man with mobile planning a trip

PLANOWANIE PODRÓŻY SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Ustaw cel podróży, a aplikacja określi najlepszą dostępną trasę i zaplanuje, gdzie po drodze warto doładować pojazd. FordPass przedstawi Ci dostępny zasięg, uwzględniając postoje na ładowanie.

Man walking away from a red Ford Mustang Mach-E

STAN NAŁADOWANIA

Zostaw swój samochód podłączony do ładowarki i zrelaksuj się. Poziom naładowania Forda można śledzić w aplikacji i otrzymywać powiadomienia, gdy osiągnie on pożądaną wartość, a pojazd będzie gotowy do jazdy. Jeśli z jakiegoś powodu ładowarka zostanie odłączona, również się o tym dowiesz.

Steering wheel

GODZINY ODJAZDU

Ustaw preferowane godziny odjazdu, aby Twój pojazd elektryczny był gotowy do jazdy, gdy tego potrzebujesz. Aplikacja automatycznie ustawia pojazd na ładowanie z wyprzedzeniem i uruchamia go. Ułatwia to codzienność i maksymalizuje zasięg akumulatora w każdych warunkach pogodowych.

Closed loading space of a Mustang Mach-E

OPŁATY ZA ŁADOWANIE

Aplikacja FordPass pozwala zarządzać ładowaniem i zapewnić jego bezproblemowy przebieg w ramach sieci ładowania BlueOvalTM . Połącz swoje konto internetowe Forda z preferowaną metodą płatności, a po każdej sesji ładowania na Twoją elektroniczną pocztę zostanie wysłany rachunek. Dodatkowo aplikacja umożliwia Ci udostępnienie danych swojego konta rodzinie lub znajomymTooltip.

Ford Mustang Mach-E driving on the road

W TRASIE

Dane w czasie rzeczywistym i niezawodna łączność, aby Twoja podróż przebiegła na jak najwyższym poziomie.

Red Ford Kuga driving in the city

DZIAŁAJ BEZ PRZESTOJÓW

Niezbędne prace serwisowe nie powinny utrudniać Twojego codziennego życia.
FordPass zadba o to.

PRZEWODNIKI INSTRUKTAŻOWE

Te filmiki instruktażowe zawierają szczegółowe wskazówki, jak maksymalnie wykorzystać FordPass. Dowiedz się, w jaki sposób aplikacja FordPass może być Twoim kluczem do bardziej zintegrowanego świata.

Woman with mobile sitting with man next to

ZAWSZE DO DYSPOZYCJI

Przejdź na stronę pomocy technicznej FordPass Connect i często zadawanych pytań (FAQ), aby poznać przydatne wskazówki dotyczące optymalnego sposobu korzystania z pojazdu. Jednak odpowiedzi na swoje pytania najszybciej otrzymasz, korzystając z naszej funkcji czatu.