Yellow Ford Mustang Mach-E

FORD UBEZPIECZENIA

PAKIET UBEZPIECZEŃ STWORZONY SPECJALNIE DLA KLIENTÓW FORDA

PAKIET UBEZPIECZEŃ DOSTOSOWANY DO POTRZEB WŁAŚCICIELI SAMOCHODÓW MARKI FORD

Ford Ubezpieczenia to kompleksowy pakiet ubezpieczeń Forda z dużą ilością świadczeń dodatkowych dla nowych Klientów oraz Klientów kontynuujących ubezpieczenie. Z programu Ford Ubezpieczenia mogą skorzystać właściciele nowych i używanych samochodów marki Ford oraz właściciele pojazdów innych marek. Program prowadzony jest we współpracy z TUiR Allianz Polska SA.

Aby uzyskać więcej informacji na temat zakresu programu oraz otrzymać ofertę ubezpieczenia skontaktuj się z wybranym autoryzowanym dealerem Forda. Lista dealerów znajduje się na stronie https://www.ford.pl/znajdz-dealera  

Szczegóły ubezpieczenia zawarte są w SWU Ford Ubezpieczenia nr 121/2022 oraz OWU AC KOAC-O12 10/22, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie  

KOMPLEKSOWA OCHRONA I BRAK ZMARTWIEŃ W STANDARDZIE

Kompletna ochrona i brak zmartwień w standardzie

NAPRAWY W ASO FORD

Naprawy wykonywane przez wysokiej klasy fachowców w autoryzowanych serwisach Forda z użyciem wyłącznie oryginalnych części zamiennych Ford.

SZEROKI ZAKRES

Możliwość dopasowania AC do swoich potrzeb poprzez rozszerzenie ubezpieczenia o dodatkowe klauzule: Ubezpieczenie szyb, Równa droga, Ubezpieczenie bagażu oraz Zieloną Kartę i Ochronę prawną.

CAR ASSISTANCE

Bogaty zakres całodobowej pomocy w Polsce i zagranicą, w tym możliwość skorzystania z samochodu zastępczego na okres od 4 do 21 dni w zależności od rodzaju zdarzenia i wybranego wariantu ubezpieczenia.

DODATKOWA OCHRONA DLA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Zapewniamy organizację i pokrycie kosztów holowania do najbliższej stacji ładowania pojazdów elektrycznych lub usługę ładowania za pomocą przenośnej stacji do ładowania. Ubezpieczeniem AC objęty jest także Wallbox oraz kabel do ładowania.

STAŁA SUMA UBEZPIECZENIA DLA NOWYCH POJAZDÓW

Niezmienna suma ubezpieczenia dla pojazdów fabrycznie nowych przez dwanaście miesięcy od daty pierwszej rejestracji (wartość fakturowa brutto wraz z wyposażeniem)