ELECTRIC & HYBRID BENEFITS

W STRONĘ ELEKTRYCZNOŚCI

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

KORZYSTANIE Z NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO JEST ŁATWIEJSZE NIŻ KIEDYKOLWIEK

Koniec z traceniem czasu na tankowanie, zero emisji spalin podczas jazdy, niższe koszty serwisowania, jak również dopłaty rządowe i korzyści wynikające ze strefy o niskiej emisji. Samochody elektryczne mają wiele zalet.  

Akumulatory samochodów elektrycznych są obecnie wydajniejsze, trwalsze i tańsze, a stacje ładowania są coraz powszechniejsze. Nasz w pełni elektryczny Mustang Mach-E może przejechać do 600 km na jednym ładowaniu, co oznacza, że zasięg przestaje być problemem. 

Samochody elektryczne zaczynają przewyższać osiągami silniki spalinowe, a co więcej, są stale udoskonalane. Sprawdź, dlaczego właśnie teraz warto się na nie zdecydować.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SAMOCHÓD Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM LUB HYBRYDOWY?

Zanim zdecydujesz się na zmianę, poznaj zalety samochodów hybrydowych i elektrycznych.

BEZEMISYJNA JAZDA

Tak ekologiczne, jak to możliwe. Możesz mieć pewność, że podczas jazdy Twój samochód elektryczny nie przyczynia się do emisji szkodliwych substancji do atmosfery. 

ZAPOMNIJ O TANKOWANIU    

Pojazdy elektryczne to oszczędność czasu i pieniędzy. Roczny koszt tankowania znacznie przewyższa roczny koszt ładowania elektrycznego.

NIŻSZE KOSZTY UŻYTKOWANIA  

Samochody elektryczne mają mniej ruchomych części niż tradycyjne pojazdy. Oznacza to rzadsze serwisowanie, niższe koszty i dłuższy okres eksploatacji. 

DOTACJE RZĄDOWE I DOSTĘP DO STREF NISKIEJ EMISJI

Dopłaty rządowe i inne programy finansowe mogą sprawić, że użytkowanie samochodów elektrycznych stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne.

ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI  

Wysoki moment obrotowy i doskonałe przyspieszenie - wrażenia z jazdy samochodem elektrycznym są jeszcze bardziej ekscytujące.

BEZPROBLEMOWE ŁADOWANIE  

Ładuj w domu, w pracy lub na publicznych stacjach, których liczba stale wzrasta. Teraz możesz ładować samochód niemal w każdym miejscu.

NIŻSZY POZIOM EMISJI 

Jazda samochodem z napędem hybrydowym znacznie zmniejsza emisję spalin, zapewniając przy tym jeszcze większą przyjemność z jazdy.

BEZ PUNKTÓW ŁADOWANIA  

Posiadając samochód z napędem typu Mild Hybrid lub Full Hybrid, nie muisz korzystać z punktów ładowania. Hamowanie regeneracyjne ładuje akumulatory podczas jazdy.

NIŻSZE ZUŻYCIE PALIWA  

Dzięki niższej emisji spalin i elektrycznemu wspomaganiu na jednym zbiorniku paliwa dojedziesz dalej niż kiedykolwiek wcześniej. 

DOTACJE RZĄDOWE I DOSTĘP DO STREF NISKIEJ EMISJI    

Tam, gdzie jest to możliwe, dopłaty rządowe i inne programy finansowe mogą sprawić, że posiadanie samochodu hybrydowego stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne.

ZNAJOME WRAŻENIA     

Jazda samochodem hybrydowym do złudzenia przypomina jazdę samochodem z konwencjonalnym silnikiem. Jedyna różnica to zdecydowanie większa płynność pracy silnika.

WIĘKSZY WYBÓR 

Dzięki naszej szerokiej ofercie modeli z napędem hybrydowych na pewno znajdziesz samochód idealny dla siebie.

Ford Mustang MAch-E charging at station

KORZYŚCI DLA ŚRODOWISKA

Wszystkie samochody z napędem hybrydowym przyczyniają się do zmniejszenia emisji spalin. Z kolei samochody w pełni elektryczne całkowicie eliminują emisję spalin podczas jazdy. Wraz z rosnącą liczbą użytkowników pojazdów hybrydowych i elektrycznych, lokalne zanieczyszczenie powietrza, zwłaszcza w ruchliwych miastach, będzie się stopniowo zmniejszać.

ŁADUJ SWÓJ POJAZD ELEKTRYCZNY ENERGIĄ ODNAWIALNĄ

Możesz jeszcze bardziej zwiększyć korzyści dla środowiska, korzystając z energii odnawialnej do ładowania samochodu elektrycznego. W ten sposób znacznie ograniczasz emisję zanieczyszczeń i ślad węglowy. Można to zrobić, ładując w ciągu dnia swój samochód, dzięki systemom paneli słonecznych lub korzystanie z energii od dostawcy energii odnawialnej.

All-electric Mustang Mach-E charging

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

ŚWIAT PRZECHODZI NA ELEKTRYKĘ

Man charging the white car

PROSTSZE ŁADOWANIE

Pracujemy nad tym, aby komfort użytkowania naszych zelektryfikowanych samochodów był na jak najwyższym poziomie.

Nasza sieć BlueOval™ Charge Network obejmuje ponad 600 000 punktów ładowania w całej Europie, w tym stacje szybkiego ładowania IONITY. Dodatkowo inteligentne ładowanie w domu za pomocą ładowarki Wallbox lub specjalnego kabla podłączanego do domowego gniazdka, ułatwiają korzystanie z samochodu elektrycznego.

 

Dowiedz się więcej