Happy couple

SEZONOWE OFERTY FORDA

Zawsze staraliśmy się zapewnić naszym klientom doskonałą wartość. Obecnie, dzięki wspaniałym promocjom na usługi serwisowe, naprawy i akcesoria, serwisowanie lub naprawa Twojego Forda u dealera to najbardziej korzystna cenowo opcja.

Dzięki atrakcyjnym cenom usługi serwisowe Forda to nie tylko korzyść dla portfela. Nikt tak nie zadba o Twojego Forda jak my.Usługi serwisowe Forda dają Ci pewność, że wszystkie prace są wykonywane przez przeszkolonych mechaników przy użyciu oryginalnych części marki Ford.

KLOCKI HAMULCOWE

Hamulce są kluczowym aspektem bezpieczeństwa. Dlatego warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i dokonać ich przeglądu oraz wymiany. Sprawdź promocyjną ofertę na oryginalne klocki hamulcowe na przednią oś wraz z wymianą.

 

Dowiedz się więcej

Sprawdzenie stanu tarcz hamulcowych
A woman driving her Mustang

SERWISOWANIE UKŁADU KLIMATYZACJI

Zaleca się regularne serwisowanie układu klimatyzacji pojazdu. Dzięki temu pracuje wydajnie, co z kolei pomaga utrzymać koszty paliwa na jak najniższym poziomie. Wymiana filtra kabiny i regularne czyszczenie obudowy filtra zmniejsza gromadzenie się szkodliwych zanieczyszczeń grzybiczych i bakteryjnych. Zapewnia dodatkowy spokój, zwłaszcza dla pasażerów cierpiących na alergie powodujące dolegliwości takie jak katar sienny.   

 

Poznaj

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej