Happy couple

SEZONOWE OFERTY FORDA

Zawsze staraliśmy się zapewnić naszym klientom doskonałą wartość. Obecnie, dzięki wspaniałym promocjom na usługi serwisowe, naprawy i akcesoria, serwisowanie lub naprawa Twojego Forda u dealera to najbardziej korzystna cenowo opcja.

Dzięki atrakcyjnym cenom usługi serwisowe Forda to nie tylko korzyść dla portfela. Nikt tak nie zadba o Twojego Forda jak my.Usługi serwisowe Forda dają Ci pewność, że wszystkie prace są wykonywane przez przeszkolonych mechaników przy użyciu oryginalnych części marki Ford.

ROZPOCZNIJ 2024 ROK Z UŚMIECHEM NA TWARZY

Nowy rok oznacza nowe możliwości i przygody. Chcemy pomóc Ci dobrze wejść w 2024 rok, dlatego otrzymujesz od nas rabat w wysokości 80 PLN na kolejny przegląd serwisowy Forda, od 2 stycznia do 31 marca. Wystarczy, że zarezerwujesz online lub w aplikacji FordPass, używając kodu FORD80.

 

Zarezerwuj teraz

Woman smiling
Mustang Mach-E on a snowy road

ZIMOWA OFERTA

Też już myślisz o sezonie zimowym? Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę,  dzięki której profesjonalnie i w dobrej cenie przygotujesz samochód do zimy.

 

Dowiedz się więcej

KATALOG KÓŁ ZIMOWYCH FORDA NA SEZON 2023/2024

Ciesz się zimą z pełnym spokojem i postaw na bezpieczeństwo – zwłaszcza wtedy,  gdy warunki drogowe są bardzo trudne.  Sprawdź nasz katalog i wybierz wysokiej jakości pełne koła zimowe.

 

Dowiedz się więcej (PDF 41.4MB)

Katalog kół zimowych Forda
Sprawdzenie stanu tarcz hamulcowych

KLOCKI HAMULCOWE

Hamulce są kluczowym aspektem bezpieczeństwa. Dlatego warto zadbać o swoje bezpieczeństwo i dokonać ich przeglądu oraz wymiany. Sprawdź promocyjną ofertę na oryginalne klocki hamulcowe na przednią oś wraz z wymianą.

 

Dowiedz się więcej

SERWISOWANIE UKŁADU KLIMATYZACJI

Zaleca się regularne serwisowanie układu klimatyzacji pojazdu. Dzięki temu pracuje wydajnie, co z kolei pomaga utrzymać koszty paliwa na jak najniższym poziomie. Wymiana filtra kabiny i regularne czyszczenie obudowy filtra zmniejsza gromadzenie się szkodliwych zanieczyszczeń grzybiczych i bakteryjnych. Zapewnia dodatkowy spokój, zwłaszcza dla pasażerów cierpiących na alergie powodujące dolegliwości takie jak katar sienny.   

 

Poznaj

A woman driving her Mustang

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej