SAMOCHODY RODZINNE FORD

W firmie Ford nigdy nie byliśmy zdania, że wybór samochodu rodzinnego musi oznaczać ustępstwa w kwestii przyjemności z jazdy lub stylowego, atrakcyjnego wzornictwa.

Nasze samochody rodzinne łączą przestrzeń i praktyczność z przyszłościowym wzornictwem, inteligentnymi technologiami, zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa i emocjami podczas jazdy.

Nieważne, ile osób lub bagażu trzeba przewieźć — gama innowacyjnych silników sprawdzi się w każdej podróży, minimalizując zużycie paliwa
i emisje.

CZEGO SZUKAĆ W NAJLEPSZYCH SAMOCHODACH RODZINNYCH?

FORD MUSTANG MACH-E

Przełomowa dla marki Ford konstrukcja – pierwszy elektryczny SUV w wieloletniej historii marki. Tworząc Mustanga Mach-E zachowaliśmy duszę ikonicznego modelu Mustang i nawiązaliśmy do jego sportowych korzeni oraz stylistyki nadwozia. Elektryczny Mustang Mach-E posiada niezrównany zasięg na jednym ładowaniu, nawet do 600 km. Niesamowite osiągi oraz najbardziej innowacyjne technologie, umożliwiające automatyczne i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania - to tylko część z jego zalet.

 

Poznaj Mustanga Mach-E

Ford Mustang Mach-E
Man approaching a parked blue Ford Focus

FORD FOCUS

Ford Fous zachwyca wyrafinowanym połączeniem sportowego stylu i elegancji, który przyciąga uwagę. Ten rodzinny samochód jest wyposażony w szereg technologii nowej generacji, w tym system multimedialny SYNC 4 wraz z aplikacją FordPass, które zapewniają znakomity poziom komunikacji. Dostępny w wersji 5-drzwiowej oraz kombii zapewnia wystarczającą ilość miejsa dla całej rodziny. A dopasowane do indywidualnych wymagań różne wersje wyposażenia nadają niepowtarzalnego charakteru i podkreślają styl samochodu.

 

Poznaj Forda Focus

FORD TOURNEO CONNECT

Każda cecha modelu Tourneo Connect została opracowana z myślą o ułatwieniu podróży oraz praktyczniejszych i bardziej komfortowych wyjazdach w rodzinnym gronie. W samochodzie rodzinnym optymalne wykorzystanie przestrzeni jest bardzo ważne. Dzięki uniwersalnej konstrukcji i elastycznemu układowi foteli masz gwarancję, że miejsca nigdy nie zabraknie. Dzięki długiej liście dostępnych technologii wrażenia z jazdy modelem Tourneo Connect będą jeszcze lepsze.

 

Poznaj Forda Tourneo Connect

A family standing by a parked Tourneo Connect
Red All-New Ford Kuga PHEV charging from home

FORD KUGA

Przedstawiamy inteligentny samochód użytkowy. Ford Kuga to połączenie doskonałych osiągów ze stylowym wyglądem, a jego muskularna sylwetka budzi zaufanie. Spektakularny dach panoramiczny, który można otworzyć, dodaje wnętrzu optycznej przestronności. W tym rodzinnym samochodzie zastosowano także technologie bezpieczeństwa, w tym inteligentny system zabezpieczający Forda, który koordynuje szereg zabezpieczeń w celu zapewnienia maksymalnego poziomu ochrony, a także opcjonalny inteligentny napęd na wszystkie koła, który pomaga zachować stabilność w każdych warunkach jazdy.

 

Poznaj Forda Kuga

GAMA SAMOCHODÓW RODZINNYCH

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej