Kup teraz Forda Kugę i zyskaj do 16 000 PLN, niską ratę, oraz pierwszy rok ubezpieczenia pojazdu w cenie.

 FORD KUGA

WYŻSZA KLASA KOMFORTU I ELEGANCJI
Ford Kuga to SUV, w którym zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Wyznacza trendy w stylizacji, łącząc piękną i dynamiczną sylwetkę z eleganckim i przestronnym wnętrzem. Zanurz się w wygodnych fotelach i podróżuj w najlepszym stylu.

KUSI WYPOSAŻENIEM
Nowoczesne rozwiązania poprawiające komfort jazdy dostępne są w standardzie. Najnowsze systemy bezpieczeństwa pomogą w niespodziewanych sytuacjach na drodze: Pre-Collision Assist – wesprze kiedy trzeba w uniknięciu kolizji z pojazdami, pieszymi i rowerami, Lane Keeping Aid – ułatwi utrzymanie pasa ruchu, Traffic Sign Recognition – rozpozna znaki drogowe, Driver Alert – ostrzeże przed zmęczeniem kierowcy.
Komfort podróżowania zapewnią również wygodna przesuwana tylna kanapa zwiększająca przestrzeń bagażową, podgrzewane przednie fotele. Ford Kuga wyposażony też jest w niezawodny i prosty w obsłudze system sterowania samochodem i multimediami SYNC 3.

URZEKA JAKOŚCIĄ WYKONANIA
Ford Kuga został stworzony z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. We wnętrzu zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały, które są zarówno trwałe, jak i przyjemne w dotyku. Dzięki doskonałemu wyciszeniu wnętrza, świetnemu zawieszeniu i legendarnej przyjemności prowadzenia Forda, możesz jeszcze bardziej cieszyć się każdą podróżą.

ZELEKTRYFIKOWANA

Ford Kuga oferuje również innowacyjne napędy hybrydowe: Hybrid i Plug-in Hybrid wyposażone w automatyczną, bezstopniową skrzynię biegów. Zaawansowana technologia hybrydowa zapewnia znakomitą oszczędność paliwa, niższą emisję CO2 ale też niezwykłą dynamikę prowadzenia, dostarczając tym samym niezwykłych wrażeń z jazdy SUV-em.
Poczuj czystą moc 225 KM Hybrydy Plug-in i oszczędzaj każdego dnia, jeżdżąc na napędzie elektrycznym z zasięgiem nawet do 88 km w cyklu miejskim.
Bądź gotowy na każde wyzwanie dzięki napędowi na wszystkie koła (AWD) dostępnemu w modelu Ford Kuga Hybrid.

Prezentowany model: Trend

Red Kuga Plug-In Hybrid side view

KTÓRA JEDNOSTKA NAPĘDOWA OKAŻE SIĘ ODPOWIEDNIA DLA CIEBIE?

Czym różnią się poszczególne napędy elektryczne w Fordzie Kuga? Poniżej  więcej informacji o technologii EcoBoost Hybrid, Hybrid i Plug-in Hybrid, a także silnikach benzynowych i wysokoprężnych. 

ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ NA KOSZTACH EKSPLOATACJI, WYBIERAJĄC FORDA KUGA PLUG-IN HYBRID?

Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić wybierając samochód z napędem Plug-in Hybrid w porównaniu do napędów konwencjonalnychSzacowana kwota oszczędności.

{{::labels.currentVehicleHeaderText}}

{{averageMileageSlider.label}}

{{::labels.energyCostHeaderText}}

{{::configuration.chargeAtHome.text}}
{{::configuration.chargeAtWork.text}}

{{::labels.yourSavingHeaderText}}

{{::labels.yourSavingSecondaryText}}

{{::finalStepFormatting.prefix}} {{result}} {{::finalStepFormatting.postfix}}

{{::configuration.resultText.mobileResultText}} {{::configuration.resultText.desktopResultText}}
Ford Kuga towing speedboat

EFEKTYWNOŚĆ SAMOŁADOWANIA

Ford Kuga Hybrid z tradycyjnym, samoładującym się napędem hybrydowym, to połączenie wydajnego 2,5-litrowego silnika benzynowego z silnikiem elektrycznym zasilanym wysokonapięciowym akumulatorem. Podobnie jak w wersji EcoBlue Hybrid, energia potrzebna do naładowania akumulatora pozyskiwana jest w czasie hamowania, poprzez przetworzenie energii kinetycznej na energię elektryczną. Pozyskana energia wykorzystywana jest następnie do zasilenia silnika elektrycznego.

Takie rozwiązanie pozwala na pokonywanie krótkich tras wyłącznie na napędzie elektrycznym.  Z kolei dzięki silnikowi spalinowemu auto może przejechać duże odległości.

Woman adjusting Ford Kuga rear seats

SIEDZENIA, KTÓRE DOSTOSOWUJĄ SIĘ DO TWOICH POTRZEB

Nowy Ford Kuga został zaprojektowany z myślą o ergonomii i swobodzie. W komfortowy wnętrzu wygodnie może podróżować 5 osób. Siedzenia tylne wyposażono w zupełnie nową funkcję przesuwania pozwalającą pasażerom z tyłu uzyskać więcej miejsca na nogi lub w razie potrzeby zwiększyć pojemność bagażnika.

Ford Kuga side view with NCAP logo

BEZPIECZEŃSTWO NA

5 GWIAZDEK

Ford Kuga doskonale chroni Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Dowód? 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, czyli wiodącej niezależnej organizacji zajmującej się oceną nowych pojazdów pod kątem ochrony ludzi.

Co więcej, podczas 2 tygodniowych testów Assisted Driving sprawdzających działanie i efektywność systemów bezpieczeństwa wspierających kierowcę, Ford Kuga zdobył ocenę „Dobrą", wyróżniając się ich wysoką skutecznością.

KUGA - WSZYSTKIE MODELE

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji