NOWY FORD KUGA

Pięknie zaprojektowany, niezwykle wydajny. Ford Kuga dostępny jest z trzema napędami elektrycznymi: EcoBlue Hybrid, Hybrid i Plug-in Hybrid.

Zaawansowana technologia hybrydowa zapewnia znakomitą oszczędność paliwa, niższą emisjię CO2 ale też niezwykłą dynamikę prowadzenia dostarczając tym samym niezwykłych wrażeń z jazdy SUV-em. 

Nowy Ford Kuga dostępny jest również z nowoczesnymi konwencjonalnymi silnikami wysokoprężnymi EcoBlue, a także jednostkami benzynowymi EcoBoost. Wybór należy do Ciebie.

Prezentowany model: Trend

Red Kuga Plug-In Hybrid side view

KTÓRA JEDNOSTKA NAPĘDOWA OKAŻE SIĘ ODPOWIEDNIA DLA CIEBIE?

Czym różnią się poszczególne napędy elektryczne w Fordzie Kuga? Poniżej  więcej informacji o technologii EcoBoost Hybrid, Hybrid i Plug-in Hybrid, a także silnikach benzynowych i wysokoprężnych. 

ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ NA KOSZTACH EKSPLOATACJI, WYBIERAJĄC FORDA KUGA PLUG-IN HYBRID?

Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić wybierając samochód z napędem Plug-in Hybrid w porównaniu do napędów konwencjonalnychSzacowana kwota oszczędności.

{{::labels.currentVehicleHeaderText}}

{{averageMileageSlider.label}}

{{::labels.energyCostHeaderText}}

{{::configuration.chargeAtHome.text}}
{{::configuration.chargeAtWork.text}}

{{::labels.yourSavingHeaderText}}

{{::labels.yourSavingSecondaryText}}

{{::finalStepFormatting.prefix}} {{result}} {{::finalStepFormatting.postfix}}

{{::configuration.resultText.mobileResultText}} {{::configuration.resultText.desktopResultText}}
Ford Kuga towing speedboat

EFEKTYWNOŚĆ SAMOŁADOWANIA

Ford Kuga Hybrid z tradycyjnym, samoładującym się napędem hybrydowym, to połączenie wydajnego 2,5-litrowego silnika benzynowego z silnikiem elektrycznym zasilanym wysokonapięciowym akumulatorem. Podobnie jak w wersji EcoBlue Hybrid, energia potrzebna do naładowania akumulatora pozyskiwana jest w czasie hamowania, poprzez przetworzenie energii kinetycznej na energię elektryczną. Pozyskana energia wykorzystywana jest następnie do zasilenia silnika elektrycznego.

Takie rozwiązanie pozwala na pokonywanie krótkich tras wyłącznie na napędzie elektrycznym.  Z kolei dzięki silnikowi spalinowemu auto może przejechać duże odległości.

Woman adjusting Ford Kuga rear seats

SIEDZENIA, KTÓRE DOSTOSOWUJĄ SIĘ DO TWOICH POTRZEB

Nowy Ford Kuga został zaprojektowany z myślą o ergonomii i swobodzie. W komfortowy wnętrzu wygodnie może podróżować 5 osób. Siedzenia tylne wyposażono w zupełnie nową funkcję przesuwania pozwalającą pasażerom z tyłu uzyskać więcej miejsca na nogi lub w razie potrzeby zwiększyć pojemność bagażnika.

Ford Kuga side view with NCAP logo

BEZPIECZEŃSTWO NA

5 GWIAZDEK

Ford Kuga doskonale chroni Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Dowód? 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP, czyli wiodącej niezależnej organizacji zajmującej się oceną nowych pojazdów pod kątem ochrony ludzi.

Co więcej, podczas 2 tygodniowych testów Assisted Driving sprawdzających działanie i efektywność systemów bezpieczeństwa wspierających kierowcę, Ford Kuga zdobył ocenę „Dobrą", wyróżniając się ich wysoką skutecznością.

NOWA KUGA - WSZYSTKIE WERSJE

Pobierz katalog (PDF)

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji