FORD SYNC 4 & 4A

SZYBSZY. INTELIGENTNIEJSZY. WYDAJNIEJSZY.

Najnowszej generacji system SYNC 4 zapewnia nieprzerwaną łączność z otoczeniem, niezależnie od tego gdzie jesteś. Zaawansowana technolgia Ford SYNC oferuje ekran o znakomitej jakości obrazu, niezawodną łączność, a także zaawansowane funkcje dla samochodów z napędem elektrycznym.

Ford SYNC 4A inside Mustang Mach-E

ODKRYJ SYNC 4

SYNC 4 połączy Cię ze światem jak nigdy dotąd. Korzystaj z zaawansowanego planowania tras, innowacyjnej technologii rozpoznawania głosu, bezprzewodowej integracji smartfonów i bezprzewodowych aktualizacji, a także dwukrotnie większej mocy obliczeniowej w porównaniu z poprzednią generacją.

ZINTEGROWANA NAWIGACJA

Dzięki nawigacji SYNC 4 połączonej z chmurą mapy są zawsze aktualne, a dostarczane w czasie rzeczywistym dane o ruchu drogowym i pogodzie pozwalają na skuteczniejsze planowanie tras oraz dostosowywanie ich do bieżących warunków. W przypadku w pełni elektrycznych pojazdów Forda system analizuje również stan akumulatora i zasięg, aby optymalizować trasę i sugerować dogodne postoje na ładowanie podczas podróży.

Sync 4’s Navigation
Driver using voice control on SYNC 4

STEROWANIE GŁOSOWE

SYNC 4 posiada zaawansowaną funkcję rozpoznawania poleceń głosowych, która dzięki nieprzerwanemu połączeniu z chmurą na bieżąco aktualizuje słownik. Wykorzystana technologia systemu SYNC  pozwala użytkownikowi na swobodniejsze wydawanie poleceń  dotyczących wyszukania tras, odtworzenia ulubionego utworu czy  wysłania wiadomości tekstowej. 

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA FORD POWER-UP 

Pojazdy wyposażone w funkcję FordPass Connect tworzone są z myślą o ich ciągłym doskonaleniu, zgodonie z niesutającym rozwojem technologicznym. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z chmurą system automatycznie pobiera aktualizacje, aby Twój samochód  posiadał najnowsze funkcje utrzymujące komfort jazdy na najwyższy poziomie.

 

Poznaj Ford Power-Up

System Update Notification
Wireless control demonstration

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE

Połącz swój telefon z samochodem, dzięki aplikacji Apple CarPlay® lub Android Auto™ i uzyskaj dostęp do funkcji smartfona za pośrednictwem ekranu dotykowego SYNC lub za pomocą poleceń głosowych. Co więcej, funkcja ta nie wymaga użycia żadnych kabli.

CYFROWA INSTRUKCJA

Skorzystaj z instrukcji  obsługi swojego samochodu za pośrednictwem ekranu dotykowego SYNC i zapoznaj się z niezwykle wygodnym wizualnym przewodnikem. Wystarczy wybrać ikonę pojazdu na ekranie, aby znaleźć potrzebne informacje. Do dyspozycji jest również biblioteka pomocnych filmów instruktażowych oraz szczegółowe informacje na temat funkcji pojazdu.

Manual control demonstration
The look inside the car through the window

ODKRYJ SYNC 4A

SYNC 4A zapewnia doskonałą, pod każdym względem, łączność z otaczającym Cię światem. Poznaj niezwykle zaawansowaną technologię planowania trasy, rozbudowany system rozpoznawania poleceń głosowych, bezprzewodową integrację ze smartfonem oraz aktualizacje oprogramowania w czasie rzeczywistym, dzięki stałemu połączeniu z chmurą.

INNOWACYJNA NAWIGACJA

Dzięki połączonej z chmurą nawigacji systemu SYNC 4A mapy są zawsze aktualne, a przesyłane w czasie rzeczywistym dane o ruchu drogowym i pogodzie umożliwiają zaawansowane planowanie trasy. W przypadku pojazdów Ford z napędem całkowicie elektrycznym, system wykorzystuje również stan  naładowania akumulatora i zasięg, aby na bieżąco aktualizować trasę i sugerować dogodne stacje szybkiego ładowania.

Navigation
SYNC 4A on display inside vehicle

SYNC 4A

SYNC4A oferuje orientację pionową, układ oparty na kartach,a także czytelny i prosty w obsłudze interfejs, dzięki czemu masz wszystkie potrzebne funkcje na jednym ekranie. System rozpoznaje również Twoje preferencje, automatycznie dostosowuje prezentowane informacje i wyświetla praktyczne komunikaty podczas podróży.

POJAZDY Z SYNC 4 I SYNC 4A