FORD SYNC 4 & 4A

SZYBSZY. INTELIGENTNIEJSZY. WYDAJNIEJSZY.

Najnowszej generacji system SYNC 4 zapewnia nieprzerwaną łączność z otoczeniem, niezależnie od tego gdzie jesteś. Zaawansowana technolgia Ford SYNC oferuje ekran o znakomitej jakości obrazu, niezawodną łączność, a także zaawansowane funkcje dla samochodów z napędem elektrycznym.

Voice control demonstration

STEROWANIE GŁOSOWE

SYNC 4 posiada zaawansowaną funkcję rozpoznawania poleceń głosowych, która dzięki nieprzerwanemu połączeniu z chmurą na bieżąco aktualizuje słownik. Wykorzystana technologia systemu SYNC  pozwala użytkownikowi na swobodniejsze wydawanie poleceń  dotyczących wyszukania tras, odtworzenia ulubionego utworu czy  wysłania wiadomości tekstowej. 

AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA FORD POWER-UP 

Pojazdy wyposażone w funkcję FordPass Connect tworzone są z myślą o ich ciągłym doskonaleniu, zgodonie z niesutającym rozwojem technologicznym. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z chmurą system automatycznie pobiera aktualizacje, aby Twój samochód  posiadał najnowsze funkcje utrzymujące komfort jazdy na najwyższy poziomie.

 

Poznaj Ford Power-Up

System Update Notification
Wireless control demonstration

BEZPRZEWODOWE STEROWANIE

Połącz swój telefon z samochodem, dzięki aplikacji Apple CarPlay® lub Android Auto™ i uzyskaj dostęp do funkcji smartfona za pośrednictwem ekranu dotykowego SYNC lub za pomocą poleceń głosowych. Co więcej, funkcja ta nie wymaga użycia żadnych kabli.

CYFROWA INSTRUKCJA

Skorzystaj z instrukcji  obsługi swojego samochodu za pośrednictwem ekranu dotykowego SYNC i zapoznaj się z niezwykle wygodnym wizualnym przewodnikem. Wystarczy wybrać ikonę pojazdu na ekranie, aby znaleźć potrzebne informacje. Do dyspozycji jest również biblioteka pomocnych filmów instruktażowych oraz szczegółowe informacje na temat funkcji pojazdu.

Manual control demonstration

MODELE Z SYSTEMEM FORD SYNC 4

FORD SYNC 4A

Rozszerzona wersja systemu SYNC 4 dla samochodów całkowicie elektrycznych.

ODKRYJ SYNC 4A

SYNC 4A zapewnia doskonałą, pod każdym względem, łączność z otaczającym Cię światem. Poznaj niezwykle zaawansowaną technologię planowania trasy, rozbudowany system rozpoznawania poleceń głosowych, bezprzewodową integrację ze smartfonem oraz aktualizacje oprogramowania w czasie rzeczywistym, dzięki stałemu połączeniu z chmurą.

The look inside the car through the window
Scheme of the car on the phone screen

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE 

15,5-calowy wyświetlacz dotykowy systemu Ford SYNC 4A z możliwością podziału ekranu pozwala korzystać z różnych funkcji w tym samym czasie. Dzięki dwukrotnie większej mocy obliczeniowej w porównaniu do poprzedniej generacji, system może uczyć się Twoich preferencji, automatycznie dostosowywać wyświetlane informacje i podsuwać pomocne sugestie podczas jazdy.

INNOWACYJNA NAWIGACJA

Dzięki połączonej z chmurą nawigacji systemu SYNC 4A mapy są zawsze aktualne, a przesyłane w czasie rzeczywistym dane o ruchu drogowym i pogodzie umożliwiają zaawansowane planowanie trasy. W przypadku pojazdów Ford z napędem całkowicie elektrycznym, system wykorzystuje również stan  naładowania akumulatora i zasięg, aby na bieżąco aktualizować trasę i sugerować dogodne stacje szybkiego ładowania.

Navigation

MODELE Z SYSTEMEM FORD SYNC 4A