Red Ford on the road

BRING ON TOMORROW

PEŁNA ELEKTRYFIKACJA I WĘGLOWA NEUTRALNOŚĆ DO 2035 ROKU

FORD — SAMOCHODY ELEKTRYCZNE I HYBRYDOWE

Do 2035 r. wszystkie nasze samochody sprzedawane w Europie będą w pełni elektryczne, a cała nasza działalność będzie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla. 

Dzięki siedmiu nowym modelom z napędem całkowicie elektrycznym, które dołączą do naszej oferty do 2024 roku, będziesz mógł wybrać samochód elektryczny marki Ford idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

A family of four with a dog having fun on a trip

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Od produkcji opartej na energii odnawialnej po recykling baterii w obiegu zamkniętym - jesteśmy na drodze do osiągnięcia zerowej emisji zanieczyszczeń do 2035 roku. Decydując się na samochód elektryczny, nie tylko zmniejszasz poziom emisji szkodliwych substancji, ale także inwestujesz w lepsze jutro.

 

Zrównoważony rozwój

A charger plugged into an electric car

WYGODNE ŁADOWANIE

Zapewniając wygodne ładowanie i większy zasięg jazdy, staramy się, aby przejście na napęd elektryczny było łatwe. Szybki postęp w dziedzinie technologii akumulatorów oznacza, że dzisiejsze pojazdy elektryczne ładują się szybciej i dysponują większym zasięgiem.

 

Ładowanie

A man looking at his phone with parked red electric Ford

ZMIANA NA LEPSZE

Koniec z traceniem czasu na tankowanie, zero emisji spalin podczas jazdy, niższe koszty serwisowania, jak również dopłaty rządowe i korzyści wynikające z dostępu do stref o niskiej emisji spalin. Jest wiele powodów, dla których warto wybrać napęd elektryczny.
Gotowy na zmianę ?

 

Wybierz napęd elektryczny

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ POJAZDÓW HYBRYDOWYCH I ELEKTRYCZNYCH

The New All-Electric Explorer being driven through wild landscape

ZUPEŁNIE NOWY, W PEŁNI ELEKTRYCZNY EXPLORER

Dowiedz się więcej

WYBIERZ MODEL IDEALNY DLA SIEBIE

 Poznaj naszą szeroką ofertą innowacyjnych technologii napędów elektrycznych.

ŁADOWANIE I ZASIĘG

Dzięki wykorzystaniu najnowocześnijeszych technologii, zasięg i ładowanie samochodu elektrycznego nie stanowi już najmniejszego problemu. 

White Ford on charging station

ŁADOWANIE W DOMU

Dostępne są dwa sposoby ładowania w domu.

  • Najprostszy sposób: wystarczy podłączyć samochód do standardowego domowego gniazdka 230V za pomocą specjalnego przewodu ładowania.
  • Najszybszy sposób: dedykowana ładowarka domowa, umożliwiająca ładowanie do pięciu razy szybsze niż standardowe gniazdko.

 

Dowiedz się więcej

ŁADOWANIE NA STACJACH PUBLICZNYCH

Możesz korzystać z ponad 600 000 stacji ładowania w całej Europie. Użyj specjalnego przewodu do ładowania dostępnego przy ładowarce i dokonaj płatności za pomocą aplikacji FordPass. Reczywisty czas ładowania różni się w zależności od technologii ładowania, przy czym najkrótszy czas ładowania od 10 do 80% trwa około 25 minutPodane przewidywane wartości w przypadku w pełni elektrycznego Forda Explorer.

 

Publiczne stacje ładowania

Parked Silver Ford
White Ford on the road with the view on a lake

ZASIĘG SAMOCHODÓW Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM 

Silniki elektryczne nie są sobie równe. Ford Kuga z napędem typu Plug-In Hybrid może przejechać nawet do 88 km. Z kolei w pełni elektryczny Mustang Mach-E posiada zdecydowanie większą baterię, która umożliwia przejechanie do 600 km na pełnym ładowaniu. 

 

Dowiedz się więcej

ELEKTRYFIKUJEMY TAKŻE NASZE SAMOCHODY DOSTAWCZE 

W pełni elektryczny Ford E-Transit wyposażony w system Pro Power OnBoard i zapewniający zasięg do 309 km jest już dostępny!

Ale to nie koniec, ponieważ do 2024 roku w naszej ofercie pojawią się kolejne w pełni elektryczne modele samochodów dostawczych, m.in. całkowicie nowy Transit Custom o ładowności jednej tony oraz Tourneo Custom. A także mniejsze modele takie jak Transit Courier i Tourneo Courier nowej generacji.

 

Samochody dostawcze

Man charging a Ford car

PODEJŚCIE SKONCENTROWANE NA UŻYTKOWNIKU

Naszym celem jest spełnienie potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagającyh klientów.
Dlatego nasze produkty posiadają nawyższą jakość wykonania, są funkcjonalne i innowacyjne, dzięki czemu komfort i użytkowanie naszych samochodów są na najwyższym poziomie.

Red Ford Mustang Mach-E driving

5-GWIAZDKOWA EKOLOGIA

Mustang Mach-E otrzymał pięciogwiazdkową ocenę od Green NCAP —  niezależnej organizacji badającej wpływ pojazdów na środowisko.

 

Poznaj Mustanga Mach-E

Person at the charging station

PRO POWER
ONBOARD

Dzięki dużej baterii elektrycznej E-Transit umożliwia ładowanie urządzeń. System zasilania pokładowego Pro Power Onboard dostarcza 2,3 kW mocy bez potrzeby posiadania generatora.

Poznaj Forda E-Transit

Connectivity

NIEZAWODNA ŁĄCZNOŚĆ

Dzięki bezprzewodowym aktualizacjom, połączonemu z chmurą systemowi SYNC 4 oraz integracji z aplikacją FordPass, wrażenia z jazdy stale ewoluują.

 

Komunikacja i łączność