Nowy Ford Mustang®

Legenda w najnowszym wydaniu

Oto nowy Ford Mustang® 7. generacji. Wyposażony w 5-litrowy silnik V8 o legendarnej mocy i brzmieniu. Posiadający ultranowoczesne wnętrze z cyfrową deską rozdzielczą, wyróżniające się wzornictwem nadwozie i wysokiej klasy detale. Odkryj dwie twarze nowego wcielenia legendy w wersji cabrio i fastback.

Przyspieszenie 0-100 km/hPerformance Statistics S650

0

s

Maks. mocPerformance Statistics S650

0

KM

Maks. moment obrotowyPerformance Statistics S650

0

Nm

Poznaj nowe oblicze legendy

Zobacz prezentację 360 nowego Forda Mustanga i przekonaj się, dlaczego jest tak wyjątkowyMustang S650 - Recaro seats and Red Brake callipers.

 

Obejrzyj teraz

Wersje specjalne

Mustang® Dark HorseTM

Przedstawiamy pierwszą od 21 lat wyczynową wersję Mustanga. Unikalna stylistyka. Ulepszone właściwości aerodynamiczne nadwozia, parametry zawieszenia oraz silnika - do 453 KM mocy, przyspieszenie 0–100 km/h w zaledwie 4,4 sekundyHorsepower Mustang S650.

Poznaj Mustanga Dark Horse

Sprawdź osiągi

Poznaj osiągi

Film przedstawiający profesjonalnego kierowcę na zamkniętym torze. Nie podejmuj takich prób.

Potężny 5-litrowy silnik Ti-VCT V8 Coyote czwartej generacji, 453 KM i 540 Nm momentu obrotowego, od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy, a do tego cała gama innowacyjnych technologiiPerformance Statistics S650 2.

 

Poznaj osiągi

 

 

 

Zakochaj się w stylowym wnętrzu Mustanga®

Poznaj wnętrze

Ford Mustang interior

Naszpikowany technologiami

12,4-calowa cyfrowa deska rozdzielcza i 13,2-calowy ekran dotykowy Ford SYNC™ 4SYNC 4: Don’t drive while distracted łączą się w pojedynczy ekran, zapewniając kierowcy łatwy dostęp do funkcji pojazdu. 

Doświadcz czegoś wyjątkowego

Poczuj na własnej skórze nieokiełznany charakter Mustanga®.

 

Znajdź Dealera

Mustang® Porównaj wersje

  

  

Wystylizuj swoją ikonę

Ford Mustang driving into the sunset

© 2024 Ford Motor Company. Mustang, Dark Horse, SYNC, SelectShift i FordPass są znakami towarowymi firmy Ford lub jej jednostek partnerskich. Brembo jest znakiem towarowym Brembo SpA używanym za zgodą. MagneRide jest znakiem towarowym BMI Group użytym za zgodą. B&O jest znakiem towarowym Bang & Olufsen Group użytym za zgodą. TREMEC jest znakiem towarowym Grupy KUO użytym za zgodą..