Nowy Ford Mustang®

Legenda w najnowszym wydaniu

Oto nowy Ford Mustang® 7. generacji. Wyposażony w silnik 5,0 l V8 o kultowym dźwięku. Posiadający ultranowoczesne wnętrze z cyfrową deską rozdzielczą i wysokiej klasy detalami.
Odkryj dwie twarze nowego wcielenia legendy w wersji cabrio i fastback.

0-100 km/hPerformance Statistics S650

0

s

Maks. mocPerformance Statistics S650

0

KM

Maks. moment obrotowyPerformance Statistics S650

0

Nm

Poznaj nowe oblicze legendy

Zobacz prezentację 360 nowego Forda Mustanga i przekonaj się, dlaczego jest tak wyjątkowy.

 

Obejrzyj teraz

Projektując sylwetkę nowego Mustanga, inspirowaliśmy się designem jego legendarnych poprzedników. Dlatego wyróżnia się on potężną, ale elegancką linią nadwozia, równie imponującymi 19-calowymi obręczami kół , trójramiennymi reflektorami LED i oczywiście przyciągającym wzrok emblematem Mustanga na przedniej kracie wlotu powietrza.

Zakochaj się w stylowym wnętrzu Mustanga®

Inspirowana rajdami i spłaszczona u dołu kierownica w połączeniu z 6-biegową ręczną lub 10-biegową automatyczną skrzynią biegów z funkcją SelectShift™ i łopatkami zmiany biegów wspomagają prowadzenie. A najwyższej jakości skórzane fotele i przyjemne w dotyku wykończenia zapewniają wyjątkowy komfort podczas jazdy.

Poznaj edycję limitowaną
Mustang® Dark HorseTM

*Film przedstawiający profesjonalnego kierowcę na zamkniętym torze. Nie podejmuj tego typu prób.

Sprawdź osiągi

Film przedstawiający profesjonalnego kierowcę na zamkniętym torze. Nie podejmuj takich prób.

Potężny 5-litrowy silnik Ti-VCT V8 Coyote czwartej generacji, 453 KM i 540 Nm momentu obrotowego, od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy, a do tego cała gama innowacyjnych technologiiPerformance Statistics S650 2.

 

Poznaj osiągi

 

 

 

Wysokowydajne hamulce Brembo™ z 19-calowymi zaciskami gwarantują doskonałą siłę hamowania. Mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu zapewnia doskonałe przyspieszenie i precyzyjne pokonywanie zakrętów. Układ wydechowy z aktywnymi zaworami pozwala kontrolować ryk tej groźnej bestii poprzez wybranie jednego z czterech poziomów głośności - cichy, normalny, sportowy lub torowy.

Poznaj innowacyjne technologie

All-New Ford Mustang using active pothole mitigation

Aktywne łagodzenie wybojów

System monitoruje ruchy zawieszenia, układu kierowniczego i hamulcowego, aby zoptymalizować reakcję pojazdu podczas zetknięcia z nierówną nawierzchnią. Wszystko po to, aby ochronić koła i uniknąć kosztownych naprawDriver-assist features are supplemental 4.

Person driving an All-New Ford Mustang convertible

Doświadcz czegoś wyjątkowego

Poczuj na własnej skórze nieokiełznany charakter Mustanga. 

Znajdź Dealera

Wejdź do świata Mustanga

  

  

Wystylizuj swoją ikonę

Ford Mustang driving into the sunset

© 2024 Ford Motor Company. Mustang, Dark Horse, SYNC, SelectShift i FordPass są znakami towarowymi firmy Ford lub jej jednostek partnerskich. Brembo jest znakiem towarowym Brembo SpA używanym za zgodą. MagneRide jest znakiem towarowym BMI Group użytym za zgodą. B&O jest znakiem towarowym Bang & Olufsen Group użytym za zgodą. TREMEC jest znakiem towarowym Grupy KUO użytym za zgodą..