JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Osobowe > TOURNEO CONNECT

FORD TOURNEO CONNECT

Bez względu na to, czy potrzebujesz kompaktowego i zwinnego pięciomiejscowego Tourneo, czy wolisz przestronnego i elastycznego siedmiomiejscowego Grand Tourneo… Ford Tourneo Connect z mnóstwem inteligentnych technologii i praktycznych rozwiązań będzie dla Ciebie doskonałym wyborem.

Dostarcza on między innymi funkcjonalny i elastyczny system składania tylnych foteli Fold Flat. Ale lista standardowych i opcjonalnych rozwiązań jest znacznie dłuższa. W Fordzie Tourneo Connect znajdziesz technologie znane z droższych samochodów do przewozu osób.

Wśród nich są zaawansowane, ale przyjazne dla użytkownika systemy wspomagające kierowcę, które zapewniają łączność ze światem i służbami ratunkowymi, pomagają kontrolować i monitorować prędkość jazdy, a nawet chronić pieszych przed kolizją.

A gdy połączysz te innowacyjne technologie z dynamicznym designem nadwozia, niezwykle komfortowym wnętrzem z nowymi rozwiązaniami oraz oszczędnymi silnikami, Ford Tourneo Connect stanie się idealnym samochodem stworzonym do wielkich podróży.

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Ford Tourneo Connect overview 360 video
Unikaj przekraczania dozwolonej prędkości

Unikaj przekraczania dozwolonej prędkości

Ford Tourneo Connect jest teraz standardowo wyposażony w system Intelligent Speed Assist, który pozwala Ci w pełni skupić się na prowadzeniu samochodu. Kamera automatycznie wykrywa ograniczenia prędkości, a następnie system dostosowuje do nich maksymalną prędkość pojazdu.

Nowy, wydajny i ekonomiczny silnik

Najnowocześniejsze silniki wysokoprężne Ford EcoBlue z turbodoładowaniem zapewniają znacznie wyższe osiągi, wydajność oraz komfort prowadzenia. Dostępne w wersji o mocy 75, 100 lub 120 KM i współpracują standardowo z manualną 6-biegową skrzynią biegów.

Nowy, wydajny i ekonomiczny silnik
SYNC 3 – zaawansowany system obsługi głosowej

Ford SYNC 3 ze sterowaniem głosowym i ekranem dotykowym

Ford SYNC 3 to zaawansowany system zapewniający bezproblemową łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki prostym poleceniom głosowym. Możesz także skorzystać z 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Ford SYNC 3 współpracuje również z Apple CarPlay, Android Auto i Applink, umożliwiając wyświetlanie informacji z Twojego smartfona na ekranie dotykowym. Co więcej, mając zainstalowaną na telefonie aplikację FordPass, możesz z niej wysyłać cele podróży bezpośrednio do systemu nawigacji SYNC 3.

Ochrona pieszych

Nowy, opracowany przez Forda system Pre-Collision Assist z technologią wykrywania pieszych Pedestrian Detection wykrywa osoby znajdujące się na drodze przed autem oraz pieszych, którzy przekraczają tor ruchu pojazdu, a następnie automatycznie aktywuje układ hamulcowy, jeśli kierowca nie podejmie odpowiednich działań zmierzających do uniknięcia kolizji.

System działa do prędkości 80 km/h, a jego zadaniem jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.

Ochrona pieszych
Funkcjonalny układ foteli

Funkcjonalny układ foteli

Funkcjonalny układ foteli wraz z systemem Ford Fold Flat zapewnia łatwą konfigurację wnętrza w celu przewozu pasażerów, bagażu oraz przedmiotów długich lub nieporęcznych.

W 5-miejscowej wersji Tourneo Connect drugi rząd foteli jest podzielony w proporcji 60/40. Przy złożonych oparciach całe siedzenie można przesunąć do przodu i postawić pionowo zaraz za przednimi fotelami, aby zyskać sporą ilość przestrzeni na ładunek. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca do przewozu ciężkich, nieporęcznych przedmiotów, możesz w prosty i szybki sposób całkowicie wymontować fotele.

W 7-miejscowym Grand Tourneo Connect dostępny jest system Fold Flat zapewniający jeszcze większą elastyczność. Dzięki niemu drugi rząd foteli, dzielony w proporcji 60/40, można złożyć i przesunąć do przodu, do wnęki na nogi drugie rzędu a trzeci rząd siedzeń dzielonych w proporcji 50/50 może również zostać złożony na płasko. Złożony drugi i trzeci rząd na płasko tworzą płaską podłogę.

(standardowo wersja Grand Tourneo Connect jest 5-miejscowa, dwa indywidulane fotele w 3. rzędzie są opcjonalne).

TOURNEO CONNECT - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 2.9MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top