Smiling woman leaving the Ford Service

SERWIS FORDA

RUSZAJMY DALEJ

Nikt nie wie lepiej od nas, jak dbać o Twojego Forda.
Autoryzowany serwis Forda daje Ci pewność, że wszystkie prace są wykonywane przez wyszkolonych mechaników Forda przy użyciu oryginalnych części. Wprowadziliśmy także szereg dodatkowych usług, które zapewniają poczucie bezpieczeństwa podczas serwisowania samochodu.

Przykładową korzyścią jest Ford Video Check — usługa, w ramach której otrzymasz szczegółowy film przedstawiający przegląd pojazdu, a jeden z naszych techników wyjaśni Ci wszystkie szczegóły. Nasz serwis Ford Express zapewnia jak najszybsze zakończenie prac. Dwóch mechaników pracuje jednocześnie, aby zmaksymalizować wydajność.

Rezerwacja wizyty w serwisie również jest u nas niezwykle prosta. Wprowadziliśmy szereg funkcji, które ułatwiają dokonanie rezerwacji. Szybkie i łatwe w obsłudze narzędzie do rezerwacji serwisu online, odbiór i dostawa pojazdu— wszystko po to, aby Twój pojazd został naprawiony i wrócił do Ciebie w bezpieczny, pewny i bezproblemowy sposób.

 

Zastosuj kod: FORD80

a otrzymasz rabat 80 PLN.2
 

2Rabat na usługi zarezerwowane online obowiązuje do dnia 30 czerwca 2024 roku.

Man with a dog

PROGRAMY SERWISOWE FORDA

Kontrakt serwisowy, zaprojektowany, aby pomóc Ci zaplanować koszty utrzymania pojazdu, sprawia, że posiadanie Forda jest wyjątkowo łatwe i bezproblemowe. 

Więcej o kontraktach serwisowych Forda

JAKOŚĆ I PEWNOŚĆ

Nasi specjaliści zadbają o Twojego Forda – tak by zapewniał bezpieczeństwo na drodze i nie stracił wartości rynkowej. Decydując się na serwis Forda, możesz oczekiwać najwyższej jakości części oraz profesjonalnej wiedzy osób, które znają Twój pojazd lepiej niż ktokolwiek inny.

KOMPLEKSOWA USŁUGA

Aby maksymalnie ułatwić serwisowanie samochodu i zapewnić Ci spokój ducha, wprowadziliśmy szereg dodatkowych funkcji. Od rezerwacji serwisu online po odbiór i dostawę pojazdu „bezdotykowo”. Wszystkie dostępne przy każdej usłudze i naprawie.

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej