MIEJSKIE SAMOCHODY FORD

Samochody miejskie, supermini, kompaktowe pojazdy, SUV-y lub nawet minivany... niezależnie od rodzaju pojazdu, który Cię interesuje, mamy coś dla Ciebie. Nasze samochody są łatwe i przyjemne w prowadzeniu, a ponadto bez trudu można je zaparkować.

Wszystkie modele w naszej serii małych pojazdów są wyposażone w zaawansowaną technologię — od wielokrotnie nagradzanego silnika benzynowego EcoBoost po system głośnomówiący Ford SYNC.

Każdy z nich wyróżnia się jednak własnymi elementami designu oraz indywidualną osobowością.

CZEGO SZUKAĆ W NAJLEPSZYCH MIEJSKICH SAMOCHODACH?

FORD PUMA

Mimo niewielkich gabarytów pojazdu wzornictwo Forda Puma wywiera duże wrażenie. Nasz najnowszy samochód miejski jest wyposażony w zaawansowany układ napędowy EcoBoost Hybrid, który zapewnia maksymalną wydajność i ogranicza do minimum emisję spalin. We wnętrzu znalazło się wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych, w tym ułatwiający parkowanie system Active Park Assist, system audio B&O zapewniający doskonałe wrażenia słuchowe oraz system SYNC 3, który pozwala zachować stały kontakt z samochodem. Przemyślana konstrukcja, składające się płasko fotele i innowacyjny schowek Megabox sprawiają z kolei, że ten niewielki samochód ma całkiem sporą przestrzeń bagażową.

 

Poznaj Forda Puma

Blue Ford Puma driving in city
Ford Fiesta parked next to a restaurant

FORD FIESTA

Model Fiesta to kultowy, miejski samochód o ergonomicznym i perfekcyjnie zaprojektowanym wnętrzu. Kompaktowe wymiary, mały promień skrętu i nowoczesne technologie sprawiają, że jazda po mieście jest komfortowa i przyjemna, a parkowanie w ciasnych ulicach - nadzwyczaj proste. Jednocześnie Ford Fiesta oferuje piękne i przestronne wnętrze, wyposażone w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności, co zapewnia pełną relaksu jazdę w ruchu miejskim.  Co więcej, samochód napędza wielokrotnie nagradzany i niezawodny silnik benzynowy 1.0 EcoBoost dostępny również w wersji hybrydowej, sprawiając, że jazda jest dynamiczna i oszczędna, dzięki niskiemu spalaniu.

 

Poznaj Forda Fiesta

FORD FOCUS

Ford Focus zachwyca wyrafinowanym połączeniem sportowego stylu i elegancji. Bogaty wybór wersji daje możliwość dopasowania samochodu do indywidualnych potrzeb, a stylowe i komfortowe wnętrze idzie w parze z innowacyjnym wyposażeniem. Szereg nowoczesnych technologii wspierających kierowcę zapewniają bezpieczeństwo na zatłoczonych ulicach, a system multimedialny SYNC 4 wraz z aplikacją FordPass, umożliwia znakomity poziom komunikacji. Forda Focus napędza wielokrotnie nagradzany silnik Ecoboost Hybrid, który w połączeniu z niezwykle szybką, automatyczną skrzynią biegów PowerShift i z doskonale dostrojonym zawieszeniem zapewniają rewelacyjne wrażenia z jazdy.

 

Poznaj Forda Focus

Blue Ford Focus

GAMA MIEJSKICH SAMOCHODÓW

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej