Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Osobowe > NOWA PUMA

FORD PUMA ECOBOOST HYBRID

Niezwykle wydajny napęd hybrydowy zapewniający większą mocOdpowiednik 16 KM, lepsze przyspieszenie o 20% i większą oszczędność paliwa o 10%W porownaniu z tradycyjnymi .  

Innowacyjne technologie stworzone z myślą o kierowcy, komfortowe i przestronne wnętrze, wyróżniający się design nadwozia oraz dynamiczny charakter.

Ford Puma to SUV, z którym podróż staje się najwspanialszą przygodą. 

 

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Prezentowany model to Trend

Puma Konfigurator
Blue Puma on the road
Niebieski Ford Puma jadący przez miasto

Technologia pozwalająca czerpać radość z jazdy

Ford Puma wyposażony jest w szereg innowacyjnych systemów, dzięki którym jazda staje się prawdziwą przyjemnością. Nad bezpieczeństwem czuwa Ford Co-Pilot360 obejmujący wiele współpracujących ze sobą technologii, dzięki którym możesz lepiej kontrolować samochód. Należą do nich np. inteligentny tempomat, system zapobiegania kolizjom czy system wspomagający omijanie przeszkód. Wspólnie monitorują wszystko, co dzieje się wokół pojazdu i ostrzegają Cię w razie potencjalnych zagrożeń.

Krok w nowy wymiar

Ford Puma z napędem hybrydowym doskonale wpisuje się w nową erę czystszych hybrydowych pojazdów elektrycznych. Zaawansowane silniki EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność, imponującą oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do samochodów z napędami konwencjonalnymi. Dodatkowo Puma EcoBoost Hybrid dostępna jest teraz z nową 7-biegową, automatyczną skrzynią dwusprzęgłową PowerShift, która gwarantuje płynną i mniej męczącą jazdę – szczególnie w ruchu miejskim.

Profil niebieskiego Forda Puma
Kobieta sprawdzająca aplikację FordPass na swoim telefonie

Idealna równowaga

Wnętrze Forda Pumy jest piękne, przestronne, wygodne i inteligentnie zaprojektowane. Jego stylowy  design łaczy się z nowoczesną technologią, która zapewnia przyjemność i komfort jazdy. Przykładem może być Ford Pass Connect, który w połączeniu z aplikacją FordPass zapewniają łączność ze światem i niespotykaną dotąd interakcję z samochodem. 

Z myślą o bezpieczeństwie

Zaawansowane funkcje ostrzegą Cię przed potencjalnym zagrożeniem kolizją, a inteligentne systemy pomogą utrzymać pojazd pod kontrolą i uniknąć ewentualnego wypadku: Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. To dlatego w Fordzie Puma umieszczono szereg inteligentnych technologii wspomagających, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twoim, Twojej rodziny, a także innych uczestników ruchu.

Piesi przechodzą przed niebieskim Fordem Puma
Niebieski Ford Puma z otwartym bagażnikiem i przegrodą bagażową MegaBox

To się nazywa porządek!

Przestrzeń ładunkowa Forda Puma to innowacyjna, niższa przegroda bagażowa MegaBox. Przegroda MegaBox zapewnia nie tylko dodatkowe 80 litrów przestrzeni ładunkowej, ale także umożliwia przewożenie przedmiotów o wysokości do 115 cm. Ponadto ma wodoodporną powłokę i korek spustowy, co ułatwia czyszczenie wodą. To idealne miejsce na schowanie mokrych butów lub zabłoconego sprzętu sportowego.

NOWA PUMA - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 2.1MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top