charging

ŁADOWANIE POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

PRZEWODNIK ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie samochodów elektrycznych, oraz ich ładowanie było łatwe i przyjemne. Dzięki naszej sieci BlueOvalTM Charge Network kierowcy samochodów elektrycznych marki Ford mają dostęp do ponad 600 000 publicznych stacji ładowania w całej Europie, w tym również szybkich ładowarek firmy IONITY.

INTELIGENTNE ŁADOWANIE

Połącz aplikację FordPass z FordPass ConnectFordPass Connect 2021, aby zyskać dostęp
do wielu inteligentnych funkcji. 

Ford Mustang Mach-E in red charging

GODZINY ODJAZDU

Ustaw preferowane godziny odjazdu, aby Twój pojazd elektryczny był gotowy do jazdy, gdy tego potrzebujesz. Aplikacja automatycznie ustawia pojazd na ładowanie z wyprzedzeniem i uruchamia go. 

Dashboard of Mustang Mach-E

STAN NAŁADOWANIA

Zostaw swój samochód podłączony do ładowarki i zrelaksuj się. Poziom naładowania Forda można śledzić w aplikacji i otrzymywać powiadomienia, gdy osiągnie on pożądaną wartość, a pojazd będzie gotowy do jazdy. Jeśli z jakiegoś powodu ładowarka zostanie odłączona, również się o tym dowiesz.

Charging station

PLANOWANIE PODRÓŻY SAMOCHODEM ELEKTRYCZNYM

Ustaw cel podróży, a aplikacja określi najlepszą dostępną trasę i zaplanuje, gdzie po drodze warto doładować pojazd. FordPass przedstawi Ci dostępny zasięg, uwzględniając postoje na ładowanie.

Cars charging at a charging station

WYSZUKIWARKA STACJI ŁADOWANIA

Z łatwością wyszukasz publiczne stacje ładowania w Twojej okolicy lub na trasie. Poznasz ich rodzaj oraz usługi, z których możesz skorzystać na miejscu. Nowoczesny system kontroluje poziom naładowania Twojego Forda, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, automatycznie pokieruje Cię do punktu ładowania.

Woman interacting with a smartphone

OPŁATY ZA ŁADOWANIE

Aplikacja FordPass pozwala zarządzać ładowaniem i zapewnić jego bezproblemowy przebieg w ramach sieci ładowania BlueOvalTM Charge Network. Połącz swoje konto internetowe Forda z preferowaną metodą płatności, a po każdej sesji ładowania na Twoją elektroniczną pocztę zostanie wysłany rachunek.

Smartphone showing info about a car's range

SPRAWDŹ ZASIĘG POJAZDU

Funkcja Inteligentnego zasięgu analizuje styl jazdy, prognozy pogody i dane pozyskiwane od innych użytkowników, aby dokładnie określić, jaki dystans możesz przejechać na dostępnej energii. Pomaga to w planowaniu podróży i postojów na ładowanie, dzięki czemu ominą Cię niemiłe niespodzianki.