NOWY FORD BRONCO

KULTOWY AMERYKAŃSKI OFF-ROADER SZYKUJE SIĘ NA PODBÓJ EUROPY

Zawsze gotowy na przygodę, nieposkromiony i niezwykle wytrzymały nowy Ford Bronco łączy dziedzictwo kultowych poprzedników ze współczesną technologią i nowoczesnością, gwarantując miłośnikom off-roadu emocje na najwyższym poziomie. Charakteryzujący się solidną konstrukcją Ford Bronco przeszedł ekstremalne testy wytrzymałościowe The Built Wild™ co ozancza, że jazda w najtrudniejszym terenie nie jest dla niego wyzwaniem. Wyposażony w nowoczesny napęd na wszystkie koła oraz zaawansowane, wyznaczające standardy w tej klasie aut zawieszenie High-Performance Stability Suspension, Ford Bronco udowadnia charakter  nieposkromionego off-roadera.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Ford Bronco parked on a beach

POKONA KAŻDY TEREN

Ford Bronco to prawdziwa terenówka na każde warunki i najbardziej wymagającą nawierzchnię.  Zaawansowany układ kontroli jazdy w terenie (Terrain Management System) z systemem G.O.A.T. (Go Over Any Terrain) umożliwia wybór automatycznych trybów jazdy dopasowanych do aktualnej nawierzchni. Potężne terenowe opony, specjalne zawieszenie i wzmocniona konstrukcja pojazdu gwarantują pewność prowadzenia podczas pokonywania kolejnych wyzwań. 

Ford Bronco driving on city road

LEGENDARNA OFF-ROADOWA STYLISTYKA

Ford Bronco zdecydowaną i surową sylwetką nadwozia stylistycznie nawiązuje do swoich kultowych poprzedników perfekcyjnie łącząc styl
z nowoczesnością. Doskonale radzie sobie w terenie, jak też dostarcza wiele przyjemności
w codziennym użytkowaniu. Forda Bronco można personalizować w zależności od potrzeb dzięki czemu
z łatwością dostosujesz go do każdej podróży. Wyposażony jest w modułowe drzwiDoor removal i dach, które można szybko i w prosty sposób zdemontować. Dodanie praktycznych akcesoriów jak relingi dachowe ułatwi rekreacje w terenie. Wzmocnienia dachu wraz z relingami umożliwiają np. montaż namiotu dachowego. 

Ford Bronco interior dashboard view

INTUICYJNE TECHNOLOGIE

Nowy Ford Bronco został wyposażony w nowoczesne technologie, które zapewniają komfort podczas prowadzenia i niezwykłe wrażenia z jazdy. System komunikacji i rozrywki SYNC4Ford SYNC 4 II z 12-calowym ekranem dotykowym umożliwia zarządzanie głosowe wieloma funkcjami jak np. obsługę nawigacji czy połączeń telefonicznych.  Doskonała jakość dźwięku to zasługa 10-głośnikowego systemu nagłośnienia B&O Premium Sound System.

Ford Bronco exterior at night in desert

NOWY FORD BRONCO

Informuj mnie

Skorzystaj z naszych przydatnych linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji