alt

ORYGINALNE CZĘŚCI FORDA ZAPEWNIAJĄCE PROFESJONALNE DOPASOWANIE I PRAWDZIWĄ NIEZAWODNOŚĆ

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ ORYGINALNYCH CZĘŚCI FORDA?

Nabycie oryginalnych części Forda do Twojego pojazdu nigdy nie było łatwiejsze. Uwalnia Cię od stresu, związanego zazwyczaj z poszukiwaniem części zamiennych, które mogą nie być odpowiednio dopasowane i zapewnia, że Twój pojazd jest w sprawnych rękach naszych zaufanych dealerów Ford Parts Plus oraz centrów serwisowych Forda.

Dzięki naszej wszechstronnej ofercie usług poniżej możesz mieć pewność, że znajdziesz dokładnie taką część zamienną, jaka będzie potrzebna do wykonania prac serwisowych lub naprawczych przez cały okres eksploatacji samochodu.

ORYGINALNE ELEMENTY WYPOSAŻENIA FORDA

Oryginalne części Forda (OE), zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami, spełniają wszystkie europejskie przepisy dotyczące bezpieczeństwa i norm środowiskowych, zapewniając jednocześnie korzystny stosunek ceny do jakości oraz gwarancję pierwszego montażu, jeśli jest przeprowadzany przez lokalnego dealera Forda.

Wykorzystywanie w naprawach oryginale części Ford to pewność ,że otrzymasz fabrycznie nową część, dokładnie przetestowaną i objętą naszą wszechstronną ogólnoeuropejską gwarancją na części i akcesoria, co pomoże chronić bezpieczeństwo Twoje i pasażerów.

 

Skontaktuj się z Dealerem

Ford logo
Motorcraft

CZĘŚCI FORD MOTORCRAFT®

Części Ford Motorcraft® to produkty regenerowane, które obejmują części wysokiej jakości, dostosowane do konkretnego pojazdu marki Ford po konkurencyjnych cenach, zwłaszcza w przypadku napraw starszych modeli. Wszystkie części muszą przejść rygorystyczne kontrole jakości, co wymaga przestrzegania ścisłych specyfikacji Forda podczas całego procesu regeneracji. Pozwala to na zachowanie gwarancji na oryginalne wyposażenie (OE).

Ford jest dumny ze swoich ekologicznych osiągnięć, dlatego podczas procesu regeneracji ciężko pracujemy, aby oszczędzać cenną energię, kiedy tylko jest to możliwe. W ten sposób nie tylko aktywnie przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego na całym świecie, ale również przekazujemy te oszczędności naszym klientom.

 

Umów się na serwis

CZĘŚCI OMNICRAFT

Ford Omnicraft to nowa, kompleksowa oferta tysięcy konkurencyjnych cenowo części do serwisowania i napraw pojazdów innych marek niż Ford, wspieranych przez Forda oraz montowanych przez naszych certyfikowanych techników.

Omnicraft stanowi uzupełnienie gamy części Forda. Zapewnia większą wygodę dla większości właścicieli samochodów i wszechstronną poprawę obsługi klienta, dzięki czemu możesz korzystać z najbardziej wszechstronnej sieci dealerskiej, nawet jeśli nie jeździsz Fordem.

 

Skontaktuj się z Dealerem

Omnicraft
Ford logo

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej