JEDNA LEGENDA. DWA MODELE.

Do wyjątkowego Forda Mustanga GT dołączył stworzony do wyzwań na torze, najpotężniejszy, najlepiej prowadzący się supercar sygnowany legendarnym emblematem: Ford Mustang Mach 1.

Jego nieokiełznany charakter podkręca niepowtarzalny aerodynamiczny design, agresywnie poprowadzone linie nadwozia i detale stylistyczne dedykowane wyłącznie Mach 1. Jednak to 5-litrowy legendarny silnik V8, który został specjalnie zmodyfikowany dla tej wersji Mustanga, dostarcza największych wrażeń.  Dysponuje mocą 460 KM, przy momencie obrotowym 529 Nm i zapewnia przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,4 sekundy w wersji z automatyczną skrzynią biegów i 4,8 sekundy ze skrzynią manulaną! 

Oprócz ekstremalnych wrażeń, Ford Mustang Mach 1 zapewnia też maksymalny komfort i niepowtarzalną przyjemność z jazdy – wszystko to dzięki zaawansowanym rozwiązaniom i technologiom. 

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Mustang GT Fastback 450 KM, M6, RWD Euro 6.2; 11.8 l/100 km; 268-269 g/km.

New Ford Mustang Mach 1
Ford Mach 1 engine

POTĘŻNA MOC POD MASKĄ

Forda Mustanga GT napędza legendarny 5-litrowy silnik V8, który wykorzystuje technologię podwójnego wtrysku paliwa w celu zwiększenia osiągów. Dla Forda Mustanga Mach 1 został on dodatkowo zmodyfikowany i skalibrowany, co pozwoliło na osiągnięcie aż 460 KM przy 7250 obr./min i 529 Nm momentu obrotowego przy 4900 obr./min. Obydwa modele wyposażone są w czułą, sportową szcześciobiegową skrzynię biegów lub dziesięciostopniową przekładnię automatyczną.

Ford Mustang Mach 1 exhaust close up

NIEPOSKROMIONY

Niesamowite przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,4 sekundy sprawia, że Ford Mustang Mach 1 gwarantuje ekscytujące wrażenia z jazdy. Nowy system chłodzenia, precyzyjny układ kierowniczy i udoskonalone podwozie zapewniają niezapomnianą jazdę. Całości dopełnia unikalny układ wydechowy, który podobnie jak w Fordzie Mustangu GT jest wyposażony w technologię Active Valve Exhaust pozwalającą na ustawienie wydawanego dźwięku – można podkręcić odgłos silnika w trybie Race Track lub wyciszyć w trybie Quiet.

All-New Ford Mustang Mach 1 front three quarter view

TECHNOLOGIA USPRAWNIAJĄCA KAŻDĄ PODRÓŻ

Ford Mustang Mach 1 jest wyposażony w szereg technologii poprawiających wrażenia z jazdy, rozwiązania podnoszące właściwości aerodynamiczne czy wpływające na osiągi. 

Na przykład 12-calowy cyfrowy wyświetlacz wskaźników, na którym widoczne są kluczowe dla kierowcy informacje uzależnione od wybranego trybu jazdy, czy opcjonalny system zawieszenia MagneRide™. Pozwala on na kontrolę siły tłumienia, wykorzystując elektroniczną regulację przepływu płynu hydraulicznego w amortyzatorach, dzięki czemu potrafi reagować w czasie rzeczywistym na zmieniające się warunki drogowe. Mustang Mach 1 otrzymał również wspomaganie układu hamulcowego o wyższych parametrach, dysponujące szybszym czasem reakcji, zapewniające szybkie hamowanie o równomiernej sile, nawet przy dużych obciążeniach. 

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ MUSTANGOWI MACH 1

SKONFIGURUJ

Prezentowany model to Mustang GT

FordPass Connect hand with a mobile phone

ZYSKAJ DOSTĘP DO INTELIGENTNYCH FUNKCJI

Aplikacja FordPass zapewnia niespotykaną dotąd interakcję z samochodem z poziomu telefonu. Teraz z dowolnego miejsca możesz zlokalizować swoje auto, zablokować i odblokować drzwi, uruchomić silnik, sprawdzić przebieg, czy poziom ciśnienia w oponach. Z telefonu przesyłane są też bieżące powiadomienia o ruchu drogowym bezpośrednio do pokładowego systemu nawigacji, pozwalając zawsze wybrać najlepszą drogę do celu. A dzięki powiadomieniom o stanie technicznym otrzymywanym na telefon dowiesz się o wszelkich problemach, gdy tylko się pojawią.

Ford Mustang Mach 1 showing interior sync screen

SYSTEM SYNC 3

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimediany zapewiający łączność oraz możliwość obsługi telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem kolorowego 8-calowego ekranu dotykowego wyposażonego w znaną ze smartfonów i tabletów intuicyjną funkcję przesuwania i zsuwania palcami. Aplikacjami kompatybilnymi z systemem SYNC 3 można sterować za pośrednictwem funkcji AppLink, natomiast aplikacje Apple CarPlay i Android Auto umożliwiają nawigację po smartfonie za pośrednictwem ekranu głównego systemu SYNC 3 zastępującego ekran telefonu.

MUSTANG - WSZYSTKIE MODELE

Porównaj wersje

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji