Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Osobowe > MUSTANG

WIĘCEJ MOCY. WIĘCEJ INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ. 

NOWY FORD MUSTANG.

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

Prezentowany model to Mustang GT

Mustang Konfigurator

Wyjątkowa precyzja prowadzenia

Dzięki inteligentnym technologiom możesz czerpać radość z każdej chwili za kierownicą nowego Forda Mustang.

Nowy, 12” kolorowy wyświetlacz LCD daje możliwość personalizacji                    w zależności od tego, który z dostępnych trybów jazdy wybierze kierowca: Normal, Sport+, Track, Drag, Wet&Snow.

Aktywne zawieszenie MagneRide™ o dynamicznej charakterystyce pracy zapewnia doskonałe prowadzenie i komfort. Z kolei Inteligentny tempomat pozwala kierowcy na wybranie pożądanej prędkości, a następnie ją utrzymuje.

Moc V8

Słynny 5-litrowy silnik V8 został wyposażony w system podwójnego wtrysku paliwa pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu samochód jeszcze bardziej zyskał na wydajności.

Z 5-litrowym silnikiem V8 możesz wybrać sześciostopniową manualną przekładnię biegów lub zupełnie nową automatyczną przekładnię 10-biegową SelectShift, która łączy w sobie wszystkie zalety przekładni automatycznej z wydajnością skrzyni manualnej.

Dodatkowo dzięki technologii Active Valve Exhaust możesz kontrolować rodzaj dźwięku wydawanego przez Twojego Forda Mustang Mustanga w zależnosci od wybranego trybu jazdy. Na przykład wybór trybu Race Track wydobywa potężny dźwięk, a trybu Quiet Mode zapewnia subtelny pomruk, który idealnie sprawdzi się podczas jazdy w spokojniejszej okolicy.

New Ford Mustang SYNC 3 display

Klucz do świata internetu

Mustang może być teraz wyposażony w wbudowany modem FordPass ConnectFordPass Modem, który wraz z aplikacją FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu ułatwiając tym samym podróżowanie:

  • Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu  nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy
  • Samochodowy punkt Wi-FiWi-Fi - Punkt dostępu umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń
  • W razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCall, podając lokalizację pojazdu

System, który pomaga chronić pieszych

Zarówno w dzień, jak i w nocy układ wykrywa samochody i pieszych przed pojazdem i ostrzega kierowcę w razie ryzyka kolizji. Jeśli kierowca nie zareaguje, system automatycznie rozpocznie hamowanie.

System działa do prędkości 80 km/h, a jego zadaniem jest ograniczenie liczby wypadków z udziałem pieszych.

MUSTANG - wszystkie wersje

Pobierz katalog (PDF 2.8MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top