Ford Mustang Mach‑E®

Poczuj moc elektrycznej ikony

Cena promocyjna z dopłatą 18 750 PLN
w programie „Mój Elektryk" od:

200 750 PLNMach E DSe - Przedstawiona cena jest rekomendowaną

Pakiet 8 lat ochrony:
Ford Protect, gwarancja i serwis w cenieMach E DSe - Pakiet 8 lat ochrony

W pełni elektryczny. Naszpikowany technologiami. Wyrazisty i stylowy. Nowy Mustang Mach-E to innowacyjny SUV, który oferuje e-zasięg do 600 kmmach e 600 i dostęp do ponad 500 000 stacji ładowania w całej Europie. Poznaj go. Elektryczny SUV Ford Mustang Mach-E już na Ciebie czeka.

Przyspieszenie od 0-100 km/hMach E DSe - Dane testowe Forda

0

sek.

Maksymalny zasięg domach e 600

0

km

Dodatkowy zasięg dzięki szybkiemu ładowaniu
w ok. 10 minut doDotyczy Forda Mustanga Mach-E GT

0

km

Ładowarka Wallbox w cenie samochodu

Zamawiając elektrycznego Mustanga Mach-E® ładowarkę Wallbox 22 kWh o wartości 4 500 PLN otrzymasz w cenie samochodu.Wallbox oferta

Skontaktuj się ze swoim dealerem by poznać więcej szczegółów dotyczących oferty. 

Kontakt z dealerem

Ford SYNC 4A to innowacyjny systemSYNC 4A zapewniający doskonałą komunikację i łączność ze światem zewnętrzym oraz sterowanie funkcjami samochodu i multimediami za pomocą prostych komend głosowych. Posiada również zaawansowaną funkcję planowanie trasy w oparciu o aktualny zasięg i lokalizację punktów ładowania.

Ford Mustang Mach-E panoramic roof

Panoramiczny dach

Opcjonalny dach panoramiczny zapewnia dopływ naturalnego światła, a dzięki specjalnej powłoce wnętrze pozostaje chłodniejsze latem i cieplejsze zimąpakietu Technology Plus.

Wysokiej klasy, 10‑głośnikowy system audio B&O**** zapewnia doskonałe brzmienie i pozwala cieszyć się ulubionymi utworami. Przesuń stopą pod tylnym zderzakiem, aby bezdotykowo otworzyć klapę bagażnika, gdy masz zajęte ręce. Dodatkowo do dyspozycji masz również przedni bagażnik zapewniający do 100 litrów dodatkowej przestrzeni^.

Do Twojej dyspozycji jest obecnie ponad 500 000 stacji ładowania należących do sieci BlueOval Charge Network. Zapewniamy również wygodne opcje ładowania samochodu w domu.

Informacje o ładowaniu

Innowacyjne technologie

Dodatkowe wsparcie podczas podróży zapewnia bezprzewodwa obsługa Apple CarPlay i Android Auto, funkcja sterowania za pomocą poleceń głosowych, jak również bezprzewodowa ładowarka do smartfonów**. Ford Mustang Mach-E łączy w sobie wiele nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią Ci każdą podróż.

  

  

Ford Mustang Mach-E® GT

Ford Mustang Mach-E GT driving

Ford Mustang Mach-E® Rally

Połączenie sportowego zawieszenia, elektrycznej mocy z napędem na wszystkie koła oraz niesamowitej stylistyki sprawia, że Mustang Mach-E™ Rally to samochód jedyny w swoim rodzaju. Uderzający design oraz świetne właściwości jezdne w terenie i na drodze podkreślają wyjątkowy charakter elektrycznego SUV‑a.

Poznaj go bliżej

Ford Mustang Mach-E GT seen from the front

Już od 200 750 PLN

z dopłatą 18 750 PLN w programie „Mój Elektryk”Mach E DSe - Przedstawiona cena jest rekomendowaną

Sprawdź ofertę

  

  

 Nie podążaj za tłumem

A white Ford Mustang Mach-E parked above a city with a person leanin on it

Zużycie energii elektrycznej wynosi od 17,2 do 21,2 kWh/100 km, emisja CO2 0 g/km, zasięg od 400 km do 600 km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie energii elektrycznej i emisja CO2 zostały określone zgodnie ze Światową Zharmonizowaną Procedurą Testów Pojazdów Lekkich (WLTP).

**** Wyposażenie opcjonalne w ramach pakietu Technology Plus w modelach z napędem na tylne koła. Standard dla wersji Premium z napędem na wszystkie koła oraz wersji GT.

^ Pojemność ładunkowa ograniczona wagą i rozkładem masy. Zdjęcie przedstawia przegrodę dostępną jako wyposażenie dodatkowe, zmniejszającą pojemność przestrzeni bagażowej do 81 l.

^^ Dostępne tylko w wybranych pojazdach z SYNC 4 i FordPass Connect.

^^^ Bezprzewodowa ładowarka urządzeń przenośnych pozwala na ładowanie jednego kompatybilnego urządzenia do ładowania bezprzewodowego Qi w obszarze ładowania.
Bezprzewodowe urządzenia ładujące mogą wpływać na działanie wszczepionych urządzeń medycznych, w tym rozruszników serca. W przypadku posiadania wszczepionych urządzeń medycznych zalecamy skonsultowanie się z lekarzem.