GAMA SAMOCHODÓW SUV FORDA

Nasze inteligentne SUV-y zawierają szereg technologii wspomagających prowadzenie, które poprawiają komfort jazdy. Każdy pojazd oferuje ogromną ilość miejsca dla pasażerów, zwierząt oraz na bagaże. Pojazdy te są bardziej wytrzymałe i oferują większe możliwości niż mniejsze samochody. Zapewniają również wyższą pozycję prowadzenia, co przekłada się na lepszą widoczność. Modele te dają więc większą pewność, bez względu na cel podróży.

CZEGO SZUKAĆ W NAJLEPSZYCH SAMOCHODACH SUV?

FORD PUMA

Puma to najnowszy kompaktowy SUV z gamy Forda. Jego imponujący, nowoczesny wygląd łączy dynamikę aut miejskich z wyrazistym charakterem pojazdów SUV. Pod maską modelu Puma zainstalowano zaawansowany układ napędowy EcoBoost Hybrid, który zapewnia moc i doskonałe osiągi niezależnie od tego, czy trasa biegnie po ulicach miasta, czy po wąskich, wiejskich drogach. Wybór trybów jazdy umożliwia dostosowanie parametrów samochodu do warunków na drodze. Z kolei dzięki takim technologiom, jak system audio B&O czy system SYNC 3, crossover Puma zapewnia naprawdę świetne wrażenia z jazdy.

 

Poznaj Forda Puma

Blue Ford Puma driving in city
Red All-New Ford Kuga PHEV charging from home

FORD KUGA

Imponujący, nowoczesny design – zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Bezkompromisowe osiągi i niezwykła wydajność. Kuga oferuje także szereg inteligentnych funkcji, systemów i technologii. To między innymi inteligentny napęd na wszystkie koła, zaawansowany system SYNC 3 z funkcją sterowania głosowego i kolorowym 8-calowym ekranem dotykowym, Aktywny asystent parkowania zapewniający bezproblemowe parkowanie samochodu oraz system Pre-Collision Assist, który pomaga zapobiegać kolizjom przy małej prędkości.

 

Poznaj Forda Kuga

FORD EXPLORER

Ford Explorer to przełom w dziedzinie doskonałości samochodów SUV. Projektanci dołożyli starań, aby bezdroża można było podbijać wygodnie i z klasą.
Pięknie wykończone i uniwersalne wnętrze zapewnia komfort nawet siedmiu osobom, pozostawiając jednocześnie dużo miejsca na bagaż. Zaawansowany układ napędowy typu Plug-In Hybrid w połączeniu z inteligentnym układem napędu na wszystkie koła zapewnia imponującą moc na żądanie przy wyjątkowo wysokiej sprawności. Jeśli szukasz dużego samochodu SUV typu Plug-In Hybrid, Explorer PHEV jest właśnie dla Ciebie.

 

Poznaj Forda Explorer

A man chanrging a Ford Explorer at home
Ford Mustang Mach-E

FORD MUSTANG MACH-E

Przełomowa dla marki Ford konstrukcja – pierwszy elektryczny SUV w wieloletniej historii marki. Tworząc Mustanga Mach-E zachowaliśmy duszę ikonicznego modelu Mustang i nawiązaliśmy do jego sportowych korzeni oraz stylistyki nadwozia. Elektryczny Mustang Mach-E posiada niezrównany zasięg na jednym ładowaniu, nawet do 600 km. Niesamowite osiągi oraz najbardziej innowacyjne technologie, umożliwiające automatyczne i bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania - to tylko część z jego zalet.

 

Poznaj Mustanga Mach-E

GAMA SAMOCHODÓW SUV

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej