Home > Osobowe > SUV

Wyrafinonwane, nowoczesne i zaawansowane technologicznie. Zapewniają niezwykły komfort podróżowania, doskonałe osiągi i wydajność oraz bezpieczeństwo.

Nieprzeciętna stylistyka zarówno wnętrza jak i nadwozia każdego z naszych SUVów, podkreśla ich wyrazisty styl na tle innych samochodów.

 

Odkryj technologie, dzięki którym każda podróż będzie niezwykłym przeżyciem.

Ford SYNC

Ford SYNC

Ford SYNC 3 to zaawansowany system multimedialny zapewniający łączność oraz możliwość obsługiwania telefonu, odtwarzacza muzyki i systemu nawigacji dzięki poleceniom głosowym lub za pośrednictwem 8" kolorowego ekranu dotykowego.

Ford osiągi silnika

Maksymalne osiągi silnika

Wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost to dowód olbrzymich kompetencji inżynierów firmy Ford i naszych nieustannych prac nad rozwojem technologii.

Zaprojektowany z myślą o idealnej równowadze mocy, osiągów oraz minimalnej emisji zanieczyszczeń.

Ford Pewne prowadzenie

Pewne prowadzenie w każdych warunkach

Inteligentny system napędu na wszystkie koła nieustannie monitoruje warunki panujące na drodze aby zapewnić optymalną przyczepność, zwrotność i stabilność w każdych warunkach.

Nowy Ford EcoSport

Nowy EcoSport to zwinny i kompaktowy SUV, idealny zarówno na miejskie drogi, jak i leśne bezdroża. Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) zapewnia maksymalną przyczepność na mokrych, suchych i oblodzonych nawierzchniach, a z kolei 10-krotnie nagradzany 3-cylindrowy silnik 1.0 l EcoBoost oferuje moc i wydajność porównywalną ze znacznie większymi jednostkami.

Ford EcoSport SUV
Ford Kuga SUV

Ford Kuga

Sportowa sylwetka, nowoczesny design. Ford Kuga to stylowy SUV stworzony z myślą o praktyczności i elegancji. Płynnie poprowadzone linie nadwozia nadają atrakcyjnego wyglądu ale też mają wpływ na doskonałą aerodynamikę auta. Elegancka i dopracowana kabina Forda Kuga gwarantuje relaks i przyjemność jazdy. Imponujące osiągi i szybkość reakcji przy niezwykłej oszczędności paliwa i niskiej emisji spalin zamieniają każdy kilometr podróży w czystą przyjemność. Dodatkowo, najnowocześniejsze funkcje i technologie wspierające kierowcę jak inteligentny napęd na wszystkie koła AWD, system multimedialny Ford SYNC 3 z obsługą głosową w języku polskim i 8'' ekranem dotykowym, system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach czy system wspomagający parkowanie dbają o codzienny komfort użytkowania samochodu.

Ford Edge

Inteligentny, ekskluzywny, zawansowany technologicznie SUV. Zapewnia wysoki komfort podróżowania. Nieprzeciętna stylistyka nadwozia podkreśla jego wyrazisty styl na tle innych samochodów. Ford Edge oferuje niezwykle komfortową przestrzeń dla 5 dorosłych osób. Bogato wyposażone wnętrze charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia i ergonomią, którą doceni każdy kierowca. 
To nowoczesny samochód dla osób, które chcą dobrze wyglądać i czerpać radość z jazdy.

Ford Edge SUV
Ford Ranger SUV

Ford Ranger

W wyjątkowy sposób łączy to, co sprawdzone i praktyczne, z nowoczesną technologią i stylistyką. Niezwykle wszechstronny, zaprojektowany z myślą o wydajności. Wytrzymałość i świetne osiągi idą w parze z niskim zużyciem paliwa oraz śmiałą linią nadwozia. Możesz na nim polegać podczas najcięższych zadań.

Ford SUV

 

<%-DealerName%>

<% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top