• Rata dla firm:
  Podmiotem zawierającym umow1
  netto/mies. w Ford Leasing Opcje
 • Zyskaj do
  Propozycja korzyści finanso1
 • PAKIET 4 LATA OCHRONY
  Pakiet 4 lata ochrony
  GWARANCJA I SERWIS W CENIE
 • FOCUS KONFIGURATOR

  Wyprzedaż rocznika

FORD FOCUS

FORD FOCUS – NOWE OBLICZE LEGENDY

Przypomnij sobie wszystko, co wiesz o Fordzie Focus. Dołóż do tego więcej komfortowej przestrzeni i eleganckiej stylistyki. 

Teraz połącz to z perfekcyjnym wyposażeniem, najbardziej zaawansowaną technologią oraz bogactwem nowoczesnych rozwiązań wspierających kierowcę. Efekt? Zupełnie nowy Ford Focus, który tak jak jego poprzednicy ponownie wyznacza motoryzacyjne trendy, zyskując sympatię kierowców na całym świecie.

SPORTOWA ELEGANCJA

Nowy Ford Focus zachwyca wyrafinowanym połączeniem sportowego stylu i elegancji. Zupełnie nowa maska, przednia krata wlotu powietrza, czy tylne lampy wykonane w technologii Full LED powodują, że jeszcze trudniej jest oderwać od niego wzrok. Dopasowane do indywidualnych wymagań różne wersje wyposażenia nadają niepowtarzalnego charakteru i podkreślają styl samochodu.

WZOROWE WYPOSAŻENIE

Stylowe i komfortowe wnętrze idzie w parze z bogatym wyposażeniem.
Nowoczesny system Co-Pilot 360 jeszcze bardziej wspiera bezpieczeństwo, zwiększa radość z jazdy i łatwość prowadzenia.
System multimedialny SYNC 4 wraz z aplikacją FordPassFord Focus Fordpass umożliwią znakomity poziom komunikacji.
Wyższy komfort jazdy zapewnią podgrzewane fotele, kierownica i przednia szyba oraz niezwykle szybka, automatyczna skrzynia biegów PowerShift.

NOWY POZIOM NIEZAWODNOŚCI

Nowego Forda Focus wyposażyliśmy także w najnowszy hybrydowy silnik Ecoboost Hybrid, w którym układ elektryczny perfekcyjnie wspomaga sprawdzoną i wielokrotnie nagradzaną jednostkę benzynową. Dodając do tego wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia wnętrza i doskonale zestrojone zawieszenie stworzone przez zespół Ford Performance, Ford Focus otwiera nowy rozdział w swojej w historii.

 

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Focus 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w wersji Titanium Euro 6.2; 5.2 - 5.6 l/100 km; 117 – 127 g/km.

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

SKONFIGURUJ

Prezentowany model: Titanium

ZOBACZ GO W AKCJI

Ford Focus Product Film Video

WYBIERZ RODZAJ NAPĘDU

Nowy Ford Focus oferuje szereg imponujących układów napędowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz silnik benzynowy EcoBoost czy jedną z opcji hybrydowych, 6-biegową skrzynię ręczną czy 7-biegową przekładnię automatyczną – możesz cieszyć się większą oszczędnością paliwa i niższą emisją CO2.

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

New Ford Focus interior view of dashboard

FORD SYNC 4 – WYŻSZY POZIOM KOMUNIKACJI 

Ford SYNC 4 z systemem nawigacji, technologią Ford SecureFord Focus Secure i ekranem dotykowym 13,2" bezproblemowo łączy się ze smartfonem przez aplikację FordPassFord Focus Fordpass, pozwalając na sterowanie wieloma funkcjami z poziomu telefonu – od rozmów telefonicznych i zdalnego blokowania drzwi po muzykę i nawigację.

Łączność

Visualisation of regenerative braking on a blue Ford Focus

SYSTEM FORD ECOBOOST HYBRID

Układ hybrydowy wykorzystuje silnik elektryczny do wspomagania silnika spalinowego, zwiększenia wydajności i zmniejszenia emisji spalinFocus ecoboost. Energia odzyskiwana podczas hamowania regeneracyjnego ładuje akumulator napędu hybrydowego podczas jazdy, więc nie trzeba korzystać z zewnętrznego źródła zasilania. Dostępne są wersje z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów.

Osiągi I zużycie paliwa

Ford Focus with open trunk showing wet compartment

PRZESTRZEŃ BAGAŻOWA WERSJI KOMBI 

Podłoga przestrzeni ładunkowej Focusa kombi wyposażona jest w pionową przegrodę i nową strefę mokrą z gumową wykładziną. Umożliwia ona transport mokrych lub zabłoconych przedmiotów.

Użyteczność i koszty

New Ford Focus front view

NOWA STYLISTYKA

Nowy Ford Focus przyciąga wzrok wyrazistą stylistyką przedniej części nadwozia, która imponuje nowym designem maski, zderzaka i atrapy chłodnicy. Całość dopełnia dynamiczny kształt przednich reflektorów LED ze zintegrowanymi lampami przeciwmgłowymi, a także nowy wygląd tylnych lamp.

KOMFORTOWE WYPOSAŻENIE

Ford Focus może pochwalić się niezwykle ergonomicznym wyposażeniem. Posiada on opcję bezkluczykowego dostępu do pojazdu, wyświetlacz przezierny podwyższający komfort jazdy, bezprzewodowe ładowanie smartfonu, dwa dodatkowe gniazda USB dla pasażerów z tyłu, czy bezdotykowe otwieranie tylnej klapy bagażnikaFocus kombi. Dodatkowo miłośnicy sportów zimowych szczególnie docenią możliwość wygodnego przewożenia nart, dzięki otworowi w tylnej kanapie.

Man looking at smartphone with FordPass App open
Man looking at smartphone with FordPass App open

APLIKACJA FORDPASS 

Bądź w stałym kontakcie ze swoim Fordem dzięki aplikacji FordPassFord Focus Fordpass. Dzięki niej zlokalizujesz swój pojazd, będziesz mógł na bieżąco kontrolować jego stan techniczny czy zyskasz informacje o natężeniu ruchu drogowego i dostęp do wielu unikalnych funkcji.

Poznaj FordPass

FORD SECURE I NAWIGACJA

Ford Focus oddaje w Twoje ręce dwie nowoczesne funkcje. Nawigacja w czasie rzeczywistym wysyła na ekran systemu SYNC4 informacje o aktualnej sytuacji panującej na drogach. A usługa Stolen Vehicle ServicesFord Focus Secure dostępna w aplikacji FordPass, w ramach sybskrypcji, zapewnia całodobowe wsparcie w przypadku kradzieży. Usługa ta umożliwia śledzenie pojazdu, co zwiększa szansę na jego odzyskanie.

Łączność

Screen next to a driving wheel showing a map
Focus interior showing Sensico upholstery

TAPICERKA SENSICO© 

Siadając we wnętrzu Forda Focusa możesz cieszyć się ponadprzeciętnym komfortem, któremu towarzyszy wyrafinowany styl. To zasługa tapicerki wykonanej z trwałej i eleganckiej skóry ekologicznej Sensico.

Komfort jazdy

PAKIETY WYPOSAŻENIA OPCJONALNEGO

Wybierając nowego Forda Focusa, możesz skorzystać z bogatej oferty pakietów z wyposażeniem dodatkowym, dzięki którym dostosujesz go do swoich potrzeb i oczekiwań.

FOCUS - WSZYSTKIE MODELE

Porównaj wersje

Ford Promotions

SPRAWDŹ OFERTY I PROMOCJE

Ford Focus

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji