NOWY FORD FOCUS

NOWY FORD FOCUS – NOWE OBLICZE LEGENDY

Przypomnij sobie wszystko, co wiesz o Fordzie Focus. Dołóż do tego więcej komfortowej przestrzeni i eleganckiej stylistyki. 

Teraz połącz to z perfekcyjnym wyposażeniem, najbardziej zaawansowaną technologią oraz bogactwem nowoczesnych rozwiązań wspierających kierowcę. Efekt? Zupełnie nowy Ford Focus, który tak jak jego poprzednicy ponownie wyznacza motoryzacyjne trendy, zyskując sympatię kierowców na całym świecie.

SPORTOWA ELEGANCJA 

Nowy Ford Focus zachwyca wyrafinowanym połączeniem sportowego stylu i elegancji. Zupełnie nowa maska, przednia krata wlotu powietrza, czy tylne lampy wykonane w technologii Full LED powodują, że jeszcze trudniej jest oderwać od niego wzrok. Dopasowane do indywidualnych wymagań różne wersje wyposażenia nadają niepowtarzalnego charakteru i podkreślają styl samochodu.

WZOROWE WYPOSAŻENIE

Stylowe i komfortowe wnętrze idzie w parze z bogatym wyposażeniem.
Nowoczesny system Co-Pilot 360 jeszcze bardziej wspiera bezpieczeństwo, zwiększa radość z jazdy i łatwość prowadzenia.

System multimedialny SYNC 4 wraz z aplikacją FordPass umożliwią znakomity poziom komunikacji.
Wyższy komfort jazdy zapewnią podgrzewane przednia szyba, kierownica i fotele oraz niezwykle szybka automatyczna skrzynia biegów PowerShift.

NOWY POZIOM NIEZAWODNOŚCI

Nowego Forda Focus wyposażyliśmy także w najnowszy hybrydowy silnik Ecoboost Hybrid, w którym układ elektryczny perfekcyjnie wspomaga sprawdzoną i wielokrotnie nagradzaną jednostkę benzynową. Dodając do tego wysokiej jakości materiały użyte do wykończenia wnętrza i doskonale zestrojone zawieszenie stworzone przez zespół Ford Performance Ford Focus otwiera nowy rozdział w swojej w historii.

ZOBACZ GO W AKCJI

New Ford Focus ST-Line exterior 360 animation

SKONFIGURUJ

Prezentowany model: Connected

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

FOCUS - WSZYSTKIE WERSJE

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji