PRZEWODNIK PO PUBLICZNYCH STACJACH ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Dzięki rosnącej sieci publicznych stacji ładowania pojazdów elektrycznych zasilanie pojazdów elektrycznych lub hybryd typu plug-in w podróży staje się coraz wygodniejsze. Nasza sieć BlueOval™ Charge Network obejmuje ponad 600 000 punktów ładowania w Europie, w tym stacje szybkiego ładowania IONITY.

BLUEOVAL™ CHARGE NETWORK

Dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie samochodów elektrycznych, oraz ich ładowanie było łatwe i przyjemne. Dzięki naszej sieci BlueOvalTM Charge Network kierowcy samochodów elektrycznych marki Ford mają dostęp do ponad 600 000 publicznych stacji ładowania w całej Europie, w tym również szybkich ładowarek firmy IONITY.

Aplikacja FordPass i sieć BlueOvalTM Charge Network współpracują ze sobą, dzięki czemu masz możliwość sprawnego zarządzania opłatami za ładowanie z poziomu smartfona.

Charging network
Charging in public

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA

Liczba publicznych stacji ładowania pojazdów hybrydowych i elektrycznych stale wzrasta.

Czas ładowania samochodu elektrycznego różni się w zależności od technologii ładowania, stanu akumulatora, warunków pogodywch i rodzaju pojazdu. Na przykład Mustang Mach-E Premium może zyskać aż 124 km zasięgu po około 10 minutach ładowania urządzeniem o mocy 150 kWDotyczy modelu Mustang Mach-E Premium 150kW.

W przypadku niektórych publicznych stacji będzie konieczne zastosowanie własnego przewodu ładowania. Jednak w większości przypadków wystarczy podłączyć pojazd za pomocą dostępnego na stacji kabla do ładowania i dokonać płatności. Jest to bardzo wygodne za pośrednictwem konta BlueOval™ Charge Network.

SUBSKRYPCJE

Zapoznaj się z naszą ofertą  subskrypcji, aby być na bieżąco z najnowszymi usługami dotyczącymi pojazdów z napędem, elektrycznym i hybrydowym typu plug-in marki Ford.