PRZEWODNIK PO PUBLICZNYCH STACJACH ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

Dzięki rosnącej sieci publicznych stacji ładowania pojazdów elektrycznych zasilanie pojazdów elektrycznych lub hybryd typu plug-in w podróży staje się coraz wygodniejsze. Nasza sieć BlueOval™ Charge Network obejmuje ponad 450 000 punktów ładowania w Europie, w tym stacje szybkiego ładowania IONITY.

BLUEOVAL™ CHARGE NETWORK

Dokładamy wszelkich starań, aby użytkowanie samochodów elektrycznych, oraz ich ładowanie było łatwe i przyjemne. Dzięki naszej sieci BlueOvalTM Charge Network kierowcy samochodów elektrycznych marki Ford mają dostęp do ponad 450 000 publicznych stacji ładowania w całej Europie, w tym również szybkich ładowarek firmy IONITY.

Aplikacja FordPass i sieć BlueOvalTM Charge Network współpracują ze sobą, dzięki czemu masz możliwość sprawnego zarządzania opłatami za ładowanie z poziomu smartfona.

Charging network
Charging in public

PUBLICZNE STACJE ŁADOWANIA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

W supermarketach, na stacjach paliw, parkingach i ulicach — publiczne stacje ładowania samochodów elektrycznych pojawiają się w coraz większej liczbie miejsc.

Czas ładowania samochodu różni się w zależności od technologii ładowarki, stanu akumulatora, temperatury otoczenia i pojazdu. Na przykład w przypadku Mustanga Mach-E można zwiększyć zasięg o ponad 90 km w ciągu 10 minut w punkcie ładowania o mocy 150 kW.

W niektórych publicznych punktach ładowania potrzebny jest własny przewód ładowania. Jednak w większości przypadków wystarczy podłączyć przewód dostępny na miejscu i dokonać płatności — co jest bardzo wygodne, dzięki dostępu do sieci ładowarek BlueOval™ Charge Network oraz aplikacji FordPass.

SUBSKRYPCJE

Zapoznaj się z naszą ofertą  subskrypcji, aby być na bieżąco z najnowszymi usługami dotyczącymi pojazdów z napędem, elektrycznym i hybrydowym typu plug-in marki Ford.