Nowy, w pełni elektryczny Explorer

Nowe oblicze motoryzacji

 Oto najlepszy, w pełni elektryczny SUV. Gotowy na każdą przygodę. Legendarny styl. Szybkie ładowanieRANGE. Wysoki poziom komfortu i zaawansowane technologie, które wspierają kierowcęDRIVER ASSISTANCE TECHNOLOGY. Pełne wyposażenie dostępne w standardzie. Explorer. Nowa definicja przygody.

Daj się wciągnąć w niezwykłą podróż, korzystając z naszej wirtualnej jazdy próbnej. Las, pustynia lub śnieg – to Ty wybierasz swoją podróż. Odkrywaj świat na nowo.

Stylowe wnętrze.

Inteligentny design.

Powitaj pięcioosobowego SUV-a. Doskonale wyposażonego i gotowego na każdą przygodę. Ekran dotykowy systemu SYNC Move® o przekątnej 14,6 cala i centralny schowek o pojemności 17 litrów. Bagażnik o pojemności do 450 litrów, luk na narty i mnóstwo miejsca na Twój sprzęt*. Przygotuj się, spakuj i ciesz się podróżą!

Podróżuj w towarzystwie komfortu.

Podróżuj w towarzystwie komfortu

People climbing a hill in the wilderness

 

 

 

 

 

 

In comfort.

New All-Electric Ford Explorer parked in the wild

W pełni elektryczny Explorer. Dostępny w wersji Explorer i Explorer Premium.

Explorer
Komfort, styl i nowoczesne technologie.

Zaawansowane technologie wspomagające kierowcę zwiększają bezpieczeństwo podczas każdej podróży. Cyfrowa deska rozdzielcza o przekątnej 5,3 cala wyświetla wszystkie kluczowe informacje dotyczące pojazdu. Z kolei 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich i stylowe oświetlenie dodają Explorerowi jeszcze więcej charakteru.

Explorer Premium
Wszystko, czego potrzebujesz. I jeszcze więcej.

Zadbaj o nastrój, wybierając jeden z 10 kolorów oświetlenia wnętrza. Ciesz się słońcem i świeżym powietrzem dzięki panoramicznemu dachowi. Pewniej pokonuj zakręty, korzystając z reflektorów w technologii Matrix LED. Przyciągaj wzrok aluminiowymi obręczami kół w imponujących rozmiarach - 20 lub 21 cali.

Daj się porwać przygodzie, nie tracąc kontroli.

Bądź w kontakcie.

z punktu A

Sunset sky with mountains

do punktu B

New All-Electric Ford Explorer aerial view

Dzięki nawigacji z funkcją planowania trasy dla pojazdów elektrycznych i łącznością z chmurą, masz pewność i kontrolę w trasie.

Ładowanie w domu.

Albo po drodze.

Skorzystasz praktycznie z dowolnej stacji ładowania.

Ponad 500 000 stacji ładowania w całej Europie, w tym szybkie ładowarki prądem stałym IONITY.

Tutaj. I teraz. W każdej sytuacji.

Podróżowanie, to
czysta przyjemność.

Możesz naładować akumulator od 10% do 80% pojemności w ciągu około 25 minut za pomocą szybkiej ładowarki prądu stałegoPublic Charging. Po prostu wyskocz na kawę podczas ładowania na dłuższych trasach. W pełni elektryczny Explorer będzie czekać w gotowości do dalszej drogi.

Model of connected points on the road

  

  

Dołącz do elitarnej grupy odkrywców.
Dołącz do nas!

  

Dołącz do nas, a opowiemy Ci więcej o nowym Fordzie Explorerze. Na bieżąco będziesz otrzymywać newsy na temat nowego, w pełni elektrycznego Forda.

New All-Electric Ford Explorer on a country road