Nowy, w pełni elektryczny Explorer

Nowe oblicze motoryzacji

Oto nowe oblicze motoryzacji. Oto nowy, w pełni elektryczny SUV, gotowy na każdą przygodę. Ikoniczna stylistyka.

Szybkie ładowanie. Najwyższy poziom komfortu. Nowy wymiar łączności i komunikacji z Tobą i ze światem dzięki innowacyjnym technologiom.

Taki jest Ford Explorer. Prawdziwy zdobywca nowej ery w motoryzacji.

Daj się wciągnąć w niezwykłą podróż, korzystając z naszej wirtualnej jazdy próbnej. Las, pustynia lub śnieg – to Ty wybierasz swoją podróż. Odkrywaj świat na nowo.

Odkrywaj nieznane.

Otul się komfortem i ruszaj w podróż.

Odkrywanie świata zyskało nowy, lepszy wymiar. Wnętrze wykonane zostało z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. To luksusowa przestrzeń do podróżowania, nawet dla 5-ciu osób. Innowacyjny schowek MegaConsole o pojemności nawet 17 litrów z łatwością zaaranżujesz do swoich potrzeb. To idealne miejsce do przechowywania butelek na wodę, torebek czy laptopów. Konfigurowalne nastrojowe oświetlenie sprawia, że luksusowe wnętrze w pełni elektrycznego Forda Explorera staje się jeszcze bardziej eleganckie. Legendarna przyjemność prowadzenia Forda jest tak niezwykła, że z chęcią wydłużysz trasę lub z radością zabłądzisz, aby móc dłużej cieszyć się jazdą.

Zatracisz się w prawdziwej przyjemności prowadzenia,

nie tracąc kontroli.

Bądź zawsze online podróżując…

…z punktu A

Sunset sky with mountains

do punktu B

New All-Electric Ford Explorer aerial view

Dzięki nawigacji z planowaniem trasy i postojów na ładowanie samochodów elektrycznych, podróżowanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki stałej łączności z chmurą danych, masz pełną kontrolę w trasie.

Ładuj samochód w domu.

Albo w trasie.

Skorzystasz praktycznie z dowolnej stacji ładowania.

W Polsce to prawie 3 000 punków, w tym szybkie ładowarki DC IONITY należące do prężnie rozwijającej się ogólnoeuropejskiej sieci BlueOval™ Charge, z ponad 450 000 stacjami ładowania.

Gdziekolwiek się wybierzesz.

Podróżowanie, to
czysta przyjemność.

Spokojnie, masz wystarczający zasięg, a akumulatory od 10% do 80% naładujesz nawet w 25 min.CX740S Charging    Zapomnij o długim i uciążliwym czekaniu na postoju. Skocz na kawę. W pełni elektryczny Explorer będzie gotowy do dalszej drogi, zanim się obejrzysz.

Model of connected points on the road

  

  

Dołącz do elitarnej grupy odkrywców.
Dołącz do nas!

  

Dołącz do nas, a opowiemy Ci więcej o nowym Fordzie Explorerze. Na bieżąco będziesz otrzymywać newsy na temat nowego, w pełni elektrycznego Forda.

New All-Electric Ford Explorer on a country road