FORD SUBSKRYPCJE

TWÓJ FORD. JESZCZE LEPSZY.

 

Przejdź do swojego konta Ford

 

Sprawdź poniżej nasze subskrypcje lub zaloguj się na swoje konto Ford, aby dowiedzieć się, które z nich są dostępne dla Twojego pojazdu.

BĄDŹ W KONTAKCIE. GDZIEKOLWIEK JESTEŚ.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI

Ponad 600 000 punktów ładowania w tym stacje szybkiego ładowania IONITY i tylko jedna, łatwa w obsłudze aplikacja. Wejdź do świata elektromobilności i korzystaj z wygodnych funkcji ładowania swojego elektrykaTooltip.

SIEĆ ŁADOWAREK BLUEOVALTM

Z IONITY

Pojazdy objęte subskrypcją.

Dołącz do sieci ładowarek BlueOvalTM, aby uzyskać nieograniczony dostęp do ponad 600 000 stacji ładowania rozmieszczonych w całej Europie oraz możliwości obsługiwania płatności za ładowanie z poziomu swojego smartfona.

Skorzystaj również z dostęu do sieci szybkich ładowarek IONITY, zlokalizowanych na głównych, krajowych autostradach, które stanowią najszybszą opcję ładowania Twojego elektryka w trasie.

Zaoszczędź czas i pieniądzie. Skorzystaj z naszych subskrypcji już dziś.

BlueOval™ Charge Network

ZACZYNAMY?

Explore icon

1. POZNAJ

Sprawdź, jakie subskrypcje są dostępne dla Twojego pojazdu. Zaloguj się na swoje konto Ford i przejdź do sekcji „Subskrypcje”.

Choose icon

2. WYBIERZ

Wybierz opcję „Aktywuj wersję próbną” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby rozpocząć korzystanie z subskrypcji. Możesz w dowolnym momencie anulować korzystanie z danej funkcji.Tooltip

Start icon

3. ROZPOCZNIJ

Po zakończeniu okresu próbnego, zachowaj dostęp do wybranych usług korzystając z płatnej subskrypcji. Aby odnowić subskrypcję, wykonaj te same kroki.

Służymy pomocą

Przejdź do zakładki wsparcia i często zadawanych pytań, aby poznać przydatne wskazówki dotyczące optymalnego korzystania z pojazdu.

Dowiedz się więcej