Zakup online Forda Mustang Mach-E
- pytania i odpowiedzi

 • Wykorzystaj w pełni możliwości swojego pojazdu, łącząc się z aplikacją FordPass App lub swoim kontem Forda. Utwórz profil kierowcy, wstępnie skonfiguruj ustawienia pojazdu i przygotuj samochód do jazdy, zanim zdążysz do niego wsiąść.

  Aplikacja FordPass i konto Ford daje dostęp do wielu wygodnych funkcji:

  • Zarządzania ładowaniem samochodów elektrycznych.
  • Planowanie podróży dla samochodów elektrycznych.
  • Sterowanie klimatyzacją.
  • Sterowanie oświetleniem wnętrza oraz dźwiękiem.
  • Możliwość sprawdzenia wybranych parametrów dotyczących stanu technicznego pojazdu.
 • Aplikacja FordPass umożliwia Ci łatwe zarządzanie ładowaniem zarówno w miejscach publicznych, jak i w domu oraz dostosowanie go do aktualnego zapotrzebowania. Monitoruj postępy ładowania, ustal harmonogram ładowania, zapisz swoje ulubione punkty ładowania, dokonuj płatności za nie i nie tylko.

 • Podobnie jak ustawienie porannego budzika, wstępne przygotowanie daje pewność, że Twój pojazd będzie czekał na Ciebie w pełnej gotowości do jazdy. Podczas gdy pojazd jest podłączony do prądu, możesz ustalić planowany czas dojazdu do pracy i preferowaną temperaturę w kabinie, a także „budzić” swój pojazd każdego dnia. Te proste czynności pomagają zapewnić odpowiedni zasięg baterii i upewnić się, że Twój pojazd jest naładowany i zawsze gotowy do jazdy .

 • Szybko i łatwo zaplanuj swoją następną podróż za pomocą funkcji Power My Trip, która uwzględnia aktualny stan naładowania oraz lokalizuje punkty ładowania na Twojej trasie.

 • Po wprowadzeniu spersonalizowanych ustawień pojazdu dostęp do jego zdalnej konfiguracji będzie ograniczony i konieczne będzie zarządzanie ustawieniami bezpośrednio w pojeździe lub poprzez aplikację FordPass. 

 •  Po wprowadzeniu informacji profil jest automatycznie zapisywany. W przypadku powrotu do aplikacji Remote Vehicle Setup w celu dokonania zmian w tych ustawieniach (przed utworzeniem profilu), należy zapisać i wysłać dane przed opuszczeniem aplikacji.

 • Z poziomu menu głównego w Twoim samochodzie będą dostępne następujące ustawienia:

  Zdjęcie profilowe: naciśnij zdjęcie profilowe u góry ekranu SYNC.

  Zapisane miejsca: naciśnij przycisk Nawigacji, a następnie pasek wyszukiwania.

  Godziny wyjazdu: naciśnij zdjęcie profilowe u góry ekranu SYNC. Przewiń w dół, aż zobaczysz Odjazd i Komfort.

  Wrażenia z jazdy: naciśnij zdjęcie profilowe u góry ekranu SYNC. Następnie wybierz opcję Controls (Sterowanie). Przewiń w dół, aż zobaczysz Wrażenia z jazdy.

  Ustawienia radia: Naciśnij przycisk Radio. Wybierz stacje.

  Planowanie aktualizacji oprogramowania: naciśnij zdjęcie profilowe u góry ekranu SYNC. Następnie wybierz opcję Controls (Sterowanie). Przewiń w dół, aż zobaczysz Aktualizacje oprogramowania.

 • Gromadzone przez nas informacje są wykorzystywane wyłącznie w celu zapewnienia użytkownikowi komfortowej jazdy. Lokalizacja pojazdu służy, na przykład do wyszukiwania pobliskich stacji ładowania i świadczenia usług nawigacyjnych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności FordPass oraz Polityką Prywatności dotyczącą pojazdów Ford Connected.

 • Nasze samochody projektowane są z myślą o zwiększeniu komfortu jazdy i usprawnieniu procesu ładowania, dzięki funkcjom pozwalającym zaoszczędzić czas, takim jak zarządzanie ładowaniem, planowanie podróży, uruchamianie / zatrzymywanie, zamykanie / otwieranie, a nawet wstępne przygotowanie pojazdu. Jeśli nie połączysz swojego samochodu z aplikacją FordPass lub kontem Forda, nie będziesz mieć dostępu do żadnych funkcji związanych z łącznością i nie będziesz mieć możliwości korzystania z pełnego potencjału samochodu.

Ford Mustang Mach-E interior with window rolled down

100% ELEKTRYCZNY 100% SUV

DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE ONLINE

Poznaj Mustanga Mach-E

Zamów online