NOWY FORD FIESTA ST

Nowy Ford Fiesta ST zapewnia niedoścignione wrażenia z jazdy.

Atrakcyjna stylistyka nadwozia z tylnym spojlerem łączy w sobie doskonałe właściwości aerodynamiczne z wyglądem, który przyciąga spojrzenia. Z kolei pod maską Forda Fiesta ST bije silnik EcoBoost o pojemności 1,5 litra, który generuje 200 KM mocy i 290 Nm momentu obrotowego. Efekt? Od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy!New Fiesta ST 11

Ale o osiągi dba nie tylko nasz nowoczesny silnik. Jest też mechanizm różnicowy z ograniczonym poślizgiem optymalizujący różnicę momentu obrotowego między kołami napędowymi, co zapewnia maksymalną przyczepność i kontrolę. Fiesta ST to również możliwość wyboru trybu jazdy, który dostosowuje charakterystykę pojazdu do panujących warunków, dbając o osiągi bez względu na nawierzchnię czy pogodę.

Ford Fiesta ST w ręce kierowcy oddaje też nowoczesne technologie takie jak system łączności i rozrywki Ford SYNC 3.2 z ekranem dotykowym 8" oraz poleceniami głowowymi, a także cyfrową tablicę rozdzielczą o przekątnej 12,3", którą można łatwo dostosować do swoich potrzeb
i preferencji.

ZOBACZ, CO GO WYRÓŻNIA

SKONFIGURUJ

Prezentowany model to Fiesta ST X

ZOBACZ GO W AKCJI

Zobacz film i przekonaj się, co potrafi nowa Fiesta ST.

Ford Fiesta ST

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE

Fiesta ST selectable drive mode

TRYBY JAZDY DO WYBORU 

Dostosuj sposób prowadzenia Fiesty ST do swoich wymagań. Każdy z trzech dostępnych trybów jazdy (Normal, Sport i Track) precyzyjnie dostraja pracę silnika, modyfikując mapę wtryskiwaczy, zmieniając położenie przepustnicy oraz dostosowując czułość pedału hamulca i układu kierowniczego.

MECHANICZNY UKŁAD RÓŻNICOWY
O OGRANICZONYM POŚLIZGU

Zadaniem mechanizmu różnicowego jest takie przenoszenie mocy silnika na przednie koła, aby zapewnić najwyższy możliwy poziom przyczepności. Zapewnia to lepszą kontrolę na śliskich i nierównych nawierzchniach, a także poprawia przyspieszenie i osiągi.

Ford Fiesta ST in motion
Ford Fiesta ST interior

SPORTOWE FOTELE 

Przednie sportowe fotele zostały opracowane przez inżynierów z zespołu Ford Performance. Są regulowane na 14 sposobów, co pozwala na uzyskanie optymalnej pozycji za kierownicą. Ponadto czterokierunkowa regulacja części lędźwiowej zapewnia wysoki poziom podparcia i komfortu nawet podczas dalekich podróży.

Fiesta ST rear three quarter view

MOC I WYDAJNOŚĆ 

Silnik EcoBoost o pojemności 1,5 litra generuje 200 KM mocy i 290 Nm momentu obrotowegoNew Fiesta ST 11. Współpracuje on z  mechanicznym układem różnicowym o ograniczonym poślizgu, a także oferuje system trybów jazdy, co ułatwia prowadzenie pojazdu i poprawia jego stabilność.  

B&Ò speaker

SYSTEM AUDIO B&O 

System audio najwyższej klasy z 10 głośnikami został stworzony i dostrojony do nowej Fiesty ST przez inżynierów dźwięku B&O, aby dostarczyć pasażerom doskonałej jakości dźwięku.

Mobile phone showing FordPass App

APLIKACJA FORDPASS

Korzystaj z licznych funkcji łączności i interakcji
z samochodem za pośrednictwem smartfona. Aplikacja FordPassNew Fiesta ST 3 umożliwia monitorowanie lokalizacji Twojego samochodu i danych dotyczących jazdy, a także dostarcza aktualne informacje o ruchu drogowym czy stanie technicznym pojazdu.

Skorzystaj z linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji