Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Zaloguj Ask Ford
Home > Osobowe > NOWA FIESTA ST

NOWY FORD FIESTA ST

Ford Fiesta ST front interior
Króluj w mieście. Rządź na trasie.

Precyzyjne ustawienia jazdy

W ciągu chiwli możesz zmienić charakterystykę Fiesty ST, wybierając jeden spośród trzech trybów jazdy: Normalny, Sportowy i Torowy. Każde z tych ustawień precyzyjnie dostraja pracę silnika, zmieniając położenie przepustnicy, oraz czułość układu hamulcowego i kierowniczego. W połączeniu z ulepszonym zmiennym rozdziałem momentu obrotowego, elektronicznym systemem stabilizacji toru jazdy oraz sportową charakterystyką podwozia gwarantuje niezwykłą jakość prowadzenia – bez względu na to, czy jedziesz po autostradzie, czy ścigasz się na torze. 

Poczuj prawdziwą moc

Nowy Ford Fiesta ST to moc, szybkość reakcji i przyjemność prowadzenia.

Silnik EcoBoost 1,5 l o mocy 200 KM i momencie obrotowym 290 Nm, zapewnia przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 6,5 sekundy.

Posiada funkcję wyłączania cylindra, pomysłowe rozwiązanie, które umożliwia odłączenie jednego z cylindrów silnika, gdy zapotrzebowanie na moment obrotowy jest niskie, na przykład podczas jazdy ze stałą prędkością na autostradzie, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa.

Całości idealnie uzupełnia zaawansowany mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu (Limited Slip Differential), który zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę zawsze, gdy jest taka potrzeba. Zadaniem tego układu jest przenoszenie mocy silnika na wybrane tylne koło. Jeśli jedno koło wpadnie w poślizg, moment oborotiwy silnika jest automatycznie przekazywany na drugie koło poprawiając tym samym przyczepność podczas przyspieszania na wyjściu z zakrętu i na śliskiej nawierzchni.

Wsłuchaj się krystalicznie czysty dźwięk

We wnętrzu Forda Fiesta możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku. Dlaczego? Ponieważ wyposażyliśmy go w system audio B&O PLAY o mocy 675 W, obejmujący 10 głośników, woofer i subwoofer, który zapewnia niezrównaną głębię i czystość dźwięku. Ta zaawansowana technologia została zaprojektowana, przygotowana i dostrojona przez specjalistów z dziedziny akustyki B&O PLAY specjalnie dla Forda Fiesta. Teraz nawet w podróży możesz cieszyć się jakością dźwięku prosto z sali koncertowej.

System ESC – pełna kontrola w każdych warunkach

Elektroniczny układ stabilizacji toru jazdy (ESC) nieprzerwanie monitoruje ruch pojazdu. Wyczuwa wszelkie odchylenia od wybranego toru jazdy i dokonuje automatycznej korekty pozycji samochodu na drodze. System ten pomaga w utrzymaniu kontroli nad samochodem i skróceniu drogi hamowania w sytuacjach awaryjnych.

 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %> <% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top