Home > Osobowe > NOWY EDGE > Cechy i funkcje > Komfort jazdy

Spokojnie. Wygodnie. Przyjemnie.

Ford Edge został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że kierowca i jego pasażerowie mogą cieszyć się przyjemną i niezwykle komfortową podróżą.

Rodzina wewnątrz Forda Edge

Klucz do świata

Nowy modem FordPass Connect ułatwia podróżowanie:

·       Live Traffic przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy.

·       Samochodowy punkt Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeń.

·       W razie wypadku modem FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCallHotspot Wi-Fi, podając lokalizację pojazdu.

Pobierz aplikację FordPass

Aby jak najlepiej wykorzystać modem FordPass Connect, pobierz aplikację FordPass i steruj wieloma różnymi funkcjami za pomocą swojego smartfonu.

·       Zdalne zamykanie i otwieranie samochodu.

·       Zdalne uruchamianie silnika w celu np. odszronienia przedniej szyby (dotyczy jedynie pojazdów z automatyczną skrzynią biegów).

·       Monitorowanie poziomu paliwa, przebiegu i ciśnienia powietrza w oponach za pomocą telefonu.

·       Odszukiwanie drogi do zaparkowanego samochodu na mapie.

·       Otrzymywanie informacji o stanie technicznym samochodu bezpośrednio w smartfonie.

Ford Pass w telefonie

Relaks w ciszy

Układ Active Noise Control pomaga w eliminacji hałasu docierającego do wnętrza pojazdu. Trzy ukryte mikrofony wychwytują hałas w tle, który jest następnie tłumiony za pomocą odwróconych fal dźwiękowych emitowanych przez głośniki system audio.

Ciesz się doskonałą jakością dźwięku

Nowego Forda Edge wyposażyliśmy w system audio B&O PLAY. Ten najwyższej klasy 11-głośnikowy system o mocy 1000 W zapewnia niezrównaną głębię oraz czystość dźwięku. Specjalnie zaprojektowany do Forda Edge i dostrojony przez akustyków B&O PLAY system audio gwarantuje perfekcję wrażeń słuchowych podczas każdej podróży.

Ford music
Ford Edge - elektryczny hamulec postojowy

Elektryczny hamulec postojowy

Tradycyjna dźwignia hamulca ręcznego została zastąpiona prostym w użyciu przyciskiem hamulca elektronicznego. Aby go aktywować, wystarczy wcisnąć przełącznik na konsoli środkowej. Takie rozwiązanie zapewnia więcej przestrzeni we wnętrzu i wygodę codziennego użytkowania samochodu.

Top