JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Serwis > Obsługa i oferty serwisowe > Naprawy samochodu > Jakość usług
Why a Ford Dealer should service your vehicle

Naprawa najwyższej jakości

Miejsce, które oferuje wszystkie usługi, jakich potrzebujesz

Autoryzowane serwisy Forda oferują najwyższej jakości usługi. Zapraszamy, gdy Twój pojazd wymaga wizyty serwisowej lub naprawy. Wszyscy mechanicy są regularnie szkoleni przez firmę Ford, a dzięki kontrolom jakości ich usługi gwarantują najlepszy serwis przy wykorzystaniu oryginalnych części Forda i najnowszych urządzen diagnostycznych. Co więcej, dajemy gwarancję na wszystkie wykonane przez nas naprawy. W naszej ofercie znajdziesz usługi dostosowane do każdego pojazdu bez względu na jego wiek. Gdy zajdzie taka potrzeba, skontaktujemy się także z Twoim ubezpieczycielem. Dodatkowo, gwarancja na perforację nadwozia zachowa swoją ważność.

Spraw, by Twój pojazd działał bez zarzutu - oryginalne części Forda

Wszystkie nasze części zamienne są wykonane z taką samą dbałością o jakość co nasze samochody. Wybierz oryginalne części zamienne Forda, aby cieszyć się najlepszą jakością, bezpieczeństwem oraz trwałością. Cechy, które wyróżniają nasze części zamienne to ich dopasowanie, niezawodność oraz wydajność. Pamietaj, wykorzystując oryginalne części zamienne Forda w procesie serwisowania i naprawach, minimalizujesz spadek wartości pojazdu. Oryginalne części łatwo odróżnić od ich zamienników, oznaczone są rozpoznawalnym znakiem towarowym, który często umieszczony jest w widocznym miejscu części.

alt
alt

Kompleksowa ochrona dla Ciebie oraz Twoich najbliższych.

Wiemy, jak istotna jest dla Ciebie kwestia bezpieczeństwa. Twój Ford gwarantuje bezpieczeństwo zarówno pasażerów, jak i pieszych – przede wszystkim dzięki wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych. Niezależne testy przeprowadzone przez Motor Industry Research Association (MIRA) wykazują, że w sytuacji zderzenia z pieszym współczynnik siły uderzenia z testowaną nieoryginalną maską pojazdu był przyczyną zwiększenia ryzyka wystąpienia obrażeń nawet o 17 punktów procentowych.

alt

Najnowocześniejsza technologia, która sprawia, że przednia szyba zawsze jest tak bezpieczna jak nowa.

Szyba pojazdu może w prosty sposób ulec uszkodzeniu, gdy np.: uderzy w nią kamień. Nasz zespół zajmujący się naprawami szyb sprawnie zadba, by Twój pojazd znów był gotowy do drogi. Wykorzystując innowacyjną technologię oraz najnowocześniejszy sprzęt, nasi specjaliści w profesjonalny sposób naprawią uszkodzoną szybę, oszczędzając Twój czas oraz pieniądze.

Aby było to jednak możliwe, odprysk na szybie czołowej musi spełniać pewne kryteria:

  • nie może być większy niż moneta o nominale 2 euro
  • musi być oddalony od krawędzi szyby o minimum 10 cm
  • musi znajdować się w polu widzenia kierowcy

 

alt

Unikalna technologia usuwania wgnieceń bez lakierowania

Pozwala naszym specjalistom usunąć mniejsze wgniecenia, nie narażając Cię na duże koszty. W większości przypadków lakierowanie powierzchni, która uległa uszkodzeniu, nie jest konieczne.

Poniżej prezentujemy listę uszkodzeń, które można usunąć bez potrzeby lakierowania:

  • wgniecenia spowodowane gradem
  • wgniecenia drzwi
  • niewielkie wgniecenia nadwozia
  • niewielkie uszkodzenia zderzaka

W razie pytań prosimy o kontakt z Twoim dealerem / autoryzowanym serwisem Forda.

Top