WYMIANA ROZRUSZNIKA

Jeśli samochód marki Ford ma problemy z uruchomieniem lub słychać nietypowe kliknięcia dochodzące z silnika, może oznaczać to, że rozrusznik działa nieprawidłowo. W takim przypadku należy skontaktować się z dealerem firmy Ford. Mechanicy serwisu mogą sprawdzić, czy rozrusznik wymaga wymiany, aby jak najszybciej umożliwić dalszą jazdę.

Ford Service Engineer checking starter motors

ROZRUSZNIKI FORD MOTORCRAFT® 

Jeśli chodzi o rozruszniki, kluczowe znaczenie ma ich niezawodność i trwałość. Wybierając rozrusznik Ford Motorcraft® , masz pewność, że jest to oryginalna część zaprojektowana zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości Forda, objęta gwarancją na oryginalne wyposażenie*. Wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

* Szczegółowe informacje dostępne u najbliższego dealera Forda.

DLACZEGO NALEŻY WYMIENIĆ ROZRUSZNIK?

Za każdym razem, gdy uruchamiany jest pojazd, koło zębate rozrusznika zazębia się z kołem zamachowym, które obraca wał korbowy z dużym momentem obrotowym do momentu uruchomienia silnika. Rozruszniki mogą ulec zużyciu, co w konsekwencji prowadzi do braku możliwości uruchomienia silnika. W przypadku pierwszych oznak nietypowych dźwięków warto sprawdzić rozrusznik u dealera Forda.

POWIERZ WYMIANĘ ROZRUSZNIKA SERWISOWI FORDA

W przypadku podejrzenia problemów z rozrusznikiem serwis Forda może zapewnić:

  • najnowsze narzędzia diagnostyczne do identyfikacji problemu;
  • jasną wycenę przed każdą pracą;
  • atrakcyjne ceny, obejmujące części i robociznę;
  • oryginalne części marki Ford;
  • profesjonalną obsługę przez przeszkolonych mechaników Forda;
  • gwarancję na oryginalne wyposażenie (OE) firmy Ford*.

 

* Szczegółowe informacje dostępne u najbliższego dealera Forda.

Ford van outside showroom

NAPRAWY POPULARNE FORDA

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości regenerowanych części Ford Motocraft® usługa naprawy popularne Forda umożliwia utrzymanie pojazdu w idealnym stanie w sposób ekonomiczny.

tbc

CZĘŚCI FORD MOTORCRAFT® 

Idealne do napraw starszych modeli. Części Ford Motorcraft® stanowią wysokiej jakości, ekonomiczne zamienniki oryginalnych części produkowanych przez Forda. Dużą zaletą jest konkurencyjna cena wielu części zamiennych oraz eksploatacyjnych. Wszystkie części Motocraft skonstruowano zgodnie z rygorystycznymi specyfikacjami, a następnie sprawdzono i przetestowano według najwyższych standardów Forda. Dzięki temu nie tylko zyskasz pewność, że Twój pojazd otrzyma najwyższej klasy opiekę serwisową, ale także pewność, że gwarancja na oryginalne części (OE) zachowa ważność. 

NAPRAWY PRZY UŻYCIU ORYGINALNYCH CZĘŚCI FORDA

Nasza opcja napraw klasy premium. Wybierz naprawy przy użyciu oryginalnych części Forda, do których stosowane są wyłącznie całkowicie nowe oryginalne części (OE) Forda.

Ford Service Engineer, holding original equipment

ORYGINALNE CZĘŚCI (OE) FORDA

Oryginalne części Forda to najlepszy wybór do Twojego nowego Forda. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia doskonałe osiągi i ogromną trwałość. Są produkowane zgodnie z precyzyjnymi specyfikacjami oryginalnych części, a następnie sprawdzane i testowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa Forda. Oferta obejmuje części zamienne i eksploatacyjne oraz naprawy nadwozia. Oryginalne części Forda zapewniają nie tylko najwyższy poziom dopasowania, bezpieczeństwa, niezawodności i osiągów, ale także wyższą cenę odsprzedaży pojazdu. 

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej