SERWISOWANIE I NAPRAWY UKŁADU KLIMATYZACJI

Układ klimatyzacji w Twoim Fordzie nie tylko utrzymuje komfortową temperaturę, ale także odmraża szyby w chłodne dni dzięki cyrkulacji ciepłego, suchego powietrza. Zaparowanie szyb może więc oznaczać, że klimatyzacja nie działa prawidłowo. Serwisowanie i napełnienie układu klimatyzacji rozwiązuje wszelkie problemy i pomaga zmniejszyć zużycie paliwa.

SPRAWDZENIE I DEZYNFEKCJA UKŁADU KLIMATYZACJI

Dezynfekcja układu klimatyzacji to zabieg antybakteryjny, który całkowicie oczyszcza układ, aby mieć pewność, że oddychasz świeżym powietrzem i niczym więcej. Jest to szczególnie korzystne dla osób cierpiących na alergię lub astmę. Sprawdzenie i dezynfekcję układu zalecamy wykonać raz w roku.

Poznaj

A woman driving Mustang
Checking airfilter

PEŁNY SERWIS I NAPEŁNIENIE UKŁADU KLIMATYZACJI

Układ klimatyzacji wymaga regularnego serwisowania, aby działał prawidłowo. Nieprawidłowe serwisowanie może również spowodować dodatkowe obciążenie silnika, zwiększając zużycie paliwa. Serwis układu klimatyzacji polega na sprawdzeniu działania podzespołów, próbie wydajności, pomiarze temperatur, dezynfekcji układu oraz uzupełnieniu czynnika, jeśli jest taka potrzeba.

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej