Ford service repair engineer, replacing front bumper

NAPRAWY POWYPADKOWE 

ZAPEWNIAMY BEZPIECZNY POWRÓT NA DROGĘ.

W przypadku uszkodzenia Forda w wyniku kolizji lub innego zdarzenia wszelkie naprawy powinny przywrócić stan sprzed wypadku. Aby zapewnić sobie bezpieczne, wysokiej jakości i niezawodne naprawy, a także komfortowe samopoczucie, wybierz Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Forda.

Autoryzowane Zakłady Napraw Nadwozi Forda to sieć specjalistów w zakresie napraw nadwozia, którzy dysponują niezrównaną wiedzą, technologią i doświadczeniem. 

Należy pamiętać, że użytkownik ma prawo wybrać miejsce naprawy pojazdu, nawet jeśli ubezpieczyciel proponuje własny program naprawy‌
i sugeruje inne rozwiązania.

WYBIERZ AUTORYZOWANY ZAKŁAD NADWOZI FORDA

Autoryzowane Zakłady Napraw Nadwozi Forda są jedynymi ośrodkami napraw certyfikowanymi przez firmę Ford. Wszystkie prace są wykonywane przez ekspertów przy użyciu najnowszego sprzętu i wiedzy firmy Ford. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikowi jak najwyższego komfortu podczas wykonywania naprawy.

SPECJALISTYCZNY SPRZĘT

Tylko Autoryzowane Zakłady Napraw Nadwozi Forda mają możliwość zapewnienia oryginalnej jakości napraw. Specjalistyczne narzędzia i wyposażenie marki Ford. Fachowcy przeszkoleni przez Forda. Oryginalne części Forda i systemy lakiernicze umożliwiające przywrócenie Twojego pojazdu do stanu, w jakim się znajdował przez zdarzeniem,

SPECJALISTYCZNA WIEDZA

Wszyscy mechanicy
Forda są przeszkoleni w zakresie najnowszych technik i technologii naprawczych, począwszy od prac blacharskich, a skończywszy na układach pojazdów o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa. W miarę jak pojazdy stają się coraz bardziej zaawansowane, specjalistyczna wiedza daje gwarancję ,że naprawy zawsze spełniają nasze surowe normy jakości i bezpieczeństwa.

OBSŁUGA ZAPEWNIAJĄCA KOMFORT

Wyjaśnimy, na czym polegają wykonywane przez nas prace, będziemy informować Cię na bieżąco, będziemy współpracować z Twoim ubezpieczycielem w celu ułatwienia procesu likwidacji szkód, a w razie potrzeby zapewnimy samochód zastępczy. Aby zapewnić Ci spokój ducha, nasze naprawy są objęte gwarancją*, która pomaga chronić wartość Twojego Forda.

 

* szczegółowe informacje dotyczące gwarancji dostępne u najbliższego dealera Forda.

RODZAJE NAPRAW POWYPADKOWYCH 

Ford front bumper and headlight profile

Oryginalne elementy wyposażenia Forda

Oryginalne części Forda (OE) to najbezpieczniejszy wybór, jeśli Twój pojazd brał udział w kolizji. Wszystkie części są zgodne z dokładnymi specyfikacjami Forda, przechodzą rygorystyczne kontrole jakości i są objęte gwarancją na oryginalne wyposażenie (OE)*. Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z serwisem Forda.

 

* Szczegółowe informacje można znaleźć w ograniczonej gwarancji u najbliższego dealera.

FORD ASSISTANCE

Ford Assistance to nasze usługi w zakresie pomocy drogowej, napraw i odzyskiwania pojazdów. Służymy pomocą w każdym miejscu w Europie, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku. Gdy Twój pojazd się zepsuje, wystarczy zadzwonić do działu Ford Assistance, a my natychmiast wyślemy kogoś na miejsce zdarzenia.

 

Poznaj

Pracownik Ford Assistance przy samochodzie
Women checking ford insure

FORD UBEZPIECZENIE

Jeśli zdarzył się wypadek samochodowy i potrzebujesz naprawy pojazdu, Ford ubezpieczenie pomoże Ci się tym zająć. Zaprojektowane z myślą o Twoim Fordzie. Wszystkie naprawy wykonywane przez Autoryzowany Zakład Nadwozi Forda są wykonywane przy użyciu oryginalnych części marki Ford z zachowaniem trzyletniej gwarancji, a samochód zastępczy jest zapewniany w standardzie.

 

Poznaj Więcej

CZĘŚCI I AKCESORIA

Skorzystaj z poniższych przydatnych linków, aby dowiedzieć się więcej