Home > Serwis > Informacje i pomoc > instrukcje-wideo > Usługi dodatkowe
owner services

Dodatkowe usługi dla kierowców

Firma Ford oferuje kierowcom swoich aut wiele usług dodatkowych, które ułatwiają codzienne korzystanie z samochodu. Tutaj dowiesz się o nich więcej.

Jak dodać VIN pojazdu w aplikacji FordPass

Dodanie numeru identyfikacyjnego pojazdu VIN do aplikacji FordPass umożliwi korzystanie z szeregu funkcji przydatnych kierowcy. Oto jak to zrobić.

Jak dodać dealera w aplikacji FordPass i przypisać mu status “ulubiony”

Twoja aplikacja FordPass oferuje wiele przydatnych użytkownikowi funkcji. A dodanie ulubionego dealera, aby w pełni wykorzystać jego ofertę, to tylko jedna z nich. Oto jak to zrobić.

Jak aktywować modem FordPass Connect w samochodzie

Jeśli Twój Ford ma wbudowany modem FordPass Connect, możesz naprawdę pozostać w stałym kontakcie ze swoim pojazdem. Jak? To naprawdę proste. Zobacz wideo i sprawdź.

Jak korzystać z funkcji Live Traffic

Gdziekolwiek jedziesz, funkcja Live Traffic wybierze dla Ciebie najlepszą trasę i pomoże uniknąć korków. Dotrzesz do celu zawsze na czas.

Jak uruchomić hotspot Wi-Fi w samochodzie

Teraz jadąc swoim Fordem, możesz cieszyć się Wi-Fi z prędkością 4G LTE. Obejrzyj wideo i zobacz jak.

Jak korzystać z funkcji zdalnych

Sparuj aplikację FordPass z samochodem, który ma wbudowany modem FordPass Connect. Aktywuj swój dostęp do pojazdu, dzięki czemu zablokujesz i odblokujesz jego drzwi z dowolnego miejsca, a także zyskasz dostęp do wielu dodatkowych funkcji zdalnych.

FordPass App

Teraz rezerwacja wizyty w serwisie jest
szybka i prosta.

Pobierz aplikację FordPass Poznaj FordPass

Top