AKTYWOWANIE MODEMU FORDPASS CONNECT

Modem FordPass Connect oferuje szereg użytecznych funkcji, w tym sieć Wi-Fi w standardzie 4G LTE z możliwością podłączenia maksymalnie dziesięciu urządzeń. W tym filmie pokażemy Ci, jak sparować go z aplikacją FordPass.

Hand holding a mobile phone with FordPass application
 • Modem FordPass Connect stworzono dla ułatwienia i zwiększenia przyjemności z każdej podróży. Oferuje szereg użytecznych funkcji, w tym sieć Wi-Fi o szybkości sięgającej 4G LTE z możliwością podłączenia maksymalnie dziesięciu urządzeń. A ponadto jeszcze bardziej zyskuje na funkcjonalności po sparowaniu ze smartfonem przy pomocy aplikacji FordPass.

  • Zanim połączysz się z modemem, należy wprowadzić numer VIN pojazdu w aplikacji FordPass. W tym filmie pokażemy Ci, jak dodać numer VIN.
  • Po dodaniu VIN wybierz samochód na stronie startowej „Jedź”, a następnie „Aktywuj pojazd”.
  • Pojawi się okno „Połącz” na ekranie SYNC pojazdu z żądaniem potwierdzenia.
  • Wybierz przycisk „Tak”, a następnie w prawym górnym rogu ekranu SYNC zobaczysz dwie strzałki w przeciwnych kierunkach (skierowane w górę i w dół) potwierdzające połączenie.

  WARTO WIEDZIEĆ...

  • Teraz możesz korzystać z wielu funkcji, np. zdalnego zamykania i otwierania pojazdu, określania jego lokalizacji oraz z informacji i alertów drogowych.
  • Wszyscy członkowie rodziny mogą dodać pojazd do swoich kont FordPass. Jako główny posiadacz konta musisz tylko zatwierdzić ich dostęp.
  • Jeśli w Twoim pojeździe przywrócono ustawienia fabryczne lub jest to pojazd używany, należy ponownie podłączyć modem. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Forda.
  • Sieć W-iFi w samochodzie jest dostarczana oddzielnie przez lokalnego dostawcę usług sieciowych. Nie musisz więc rejestrować się u innego, podpisywać kolejnej umowy, aby korzystać z FordPass Connect.

  Oto jak łatwo aktywować modem FordPass Connect. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz zawsze skontaktować się z Dealerem Forda.

  Jeżeli uważasz ten film za pomocny, zapoznaj się z innymi materiałami z serii instruktażowej „Jak....”: Stworzyliśmy je, aby pomóc użytkownikom optymalnie wykorzystać dostępne funkcje FordPass i FordPass Connect.

POWIĄZANE FILMY

Ford cars in a traffic

JAK KORZYSTAĆ Z FUNKCJI INFORMACJI I ALERTÓW DROGOWYCH (LIVE TRAFFIC) Z FORDPASS CONNECT

Funkcja Live Traffic przekazuje aktualne informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym bezpośrednio do Twojego systemu nawigacji SYNC 3. Oto, jak z niej korzystać.

Ford S-MAX side view

PRZYWRACANIE USTAWIEŃ FABRYCZNYCH W APLIKACJI FORDPASS

Przywróć ustawienia fabryczne, jeżeli planujesz sprzedać samochód, osobiście kupiłeś(-aś) używanego Forda lub chcesz usunąć pojazd z innego konta FordPass. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

Add Your VIN Number

DODAWANIE NUMERU VIN DO APLIKACJI FORDPASS

Dodanie numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN) do aplikacji FordPass pomoże Ci zachować kontrolę nad gwarancją, zarezerwować usługi i sprawdzić alerty o stanie pojazdu. Oto, jak dodać numer VIN do aplikacji FordPass.