KORZYSTANIE ZE ZDALNYCH FUNKCJI Z FORDPASS CONNECT

Połącz aplikację FordPass z modemem FordPass Connect w swoim Fordzie, aby uzyskać dostęp do wielu funkcji zdalnych takich jak blokowanie i odblokowywanie drzwi.

How to use remote features with FordPass Connect
 • Teraz możesz bez problemu być zawsze i wszędzie w kontakcie ze swoim Fordem. Po połączeniu aplikacji FordPass z modemem FordPass Connect w swoim pojeździe, możesz aktywować szereg funkcji zaprojektowanych po to, by każda podróż była łatwiejsza.

  Jedna z tych funkcji umożliwia zdalne zamykanie i otwieranie pojazdu za pomocą telefonu, z dowolnego miejsca. Dzięki temu możesz się upewnić, czy samochód jest zamknięty, a nawet umożliwić innej osobie dostęp do niego, podczas gdy Ty znajdujesz się gdzie indziej.

  Oto, jak z niej korzystać.

  • Sprawdź, czy modem jest aktywowany i czy włączone jest także udostępnianie danych. Jeśli potrzebujesz pomocy, zwróć się do swojego Dealera Forda.
  • W razie wątpliwości dotknij ikonki FordPass Connect na ekranie SYNC 3. Następnie wybierz „Ustawienia łączności” i aktywuj opcję „Dane pojazdu i obsługa zdalna”.
  • Uruchom aplikację FordPass na smartfonie oraz wciśnij i przytrzymaj przycisk „zamknij”.
  • Twój samochód zostanie zamknięty w mgnieniu oka. Nie ma znaczenia, w jakiej odległości od pojazdu się znajdujesz.
  • Możesz także zdalnie otworzyć samochód. Otwórz aplikację FordPass oraz kliknij i przytrzymaj przycisk „otwórz”. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy chcesz umożliwić znajomemu, członkowi rodziny lub współpracownikowi dostęp do swojego auta, zanim do niego dotrzesz.
  • Jeśli pojazd połączony z FordPass jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, można nawet zdalnie uruchomić silnik. Dzięki temu możesz uruchomić podgrzewanie szyby przedniej Quickclear, siedzeń oraz kierownicy.

  Oto jak łatwo jest zamykać lub otwierać samochód z dowolnego miejsca. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, wystarczy skontaktować się z Dealerem Forda.

  Jeżeli uważasz ten film za pomocny, zapoznaj się z innymi materiałami z serii instruktażowej „Jak...”. Pomogą Ci utrzymać Twojego Forda w idealnym stanie i w pełni wykorzystać jego liczne funkcje. Dowiedz się więcej  tutaj.

POWIĄZANE FILMY

Hand holding a mobile phone with FordPass application

AKTYWOWANIE MODEMU FORDPASS CONNECT

Modem FordPass Connect oferuje szereg użytecznych funkcji, w tym sieć Wi-Fi w standardzie 4G LTE z możliwością podłączenia maksymalnie dziesięciu urządzeń. W tym filmie pokażemy Ci, jak sparować go z aplikacją FordPass.

Ford S-MAX side view

PRZYWRACANIE USTAWIEŃ FABRYCZNYCH W APLIKACJI FORDPASS

Przywróć ustawienia fabryczne, jeżeli planujesz sprzedać samochód, osobiście kupiłeś(-aś) używanego Forda lub chcesz usunąć pojazd z innego konta FordPass. Wyjaśniamy, jak to zrobić.

Add Your VIN Number

DODAWANIE NUMERU VIN DO APLIKACJI FORDPASS

Dodanie numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN) do aplikacji FordPass pomoże Ci zachować kontrolę nad gwarancją, zarezerwować usługi i sprawdzić alerty o stanie pojazdu. Oto, jak dodać numer VIN do aplikacji FordPass.