DODAWANIE NUMERU VIN DO APLIKACJI FORDPASS

Dodanie numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN) do aplikacji FordPass pomoże Ci zachować kontrolę nad gwarancją, zarezerwować usługi i sprawdzić alerty o stanie pojazdu. Oto, jak dodać numer VIN do aplikacji FordPass.

Add Your VIN Number
 • Dzięki aplikacji na smartfon FordPass masz dostęp do bardzo ciekawych nowych funkcji SYNC 3. Na przykład funkcja „Miejsca docelowe” pozwala programować system nawigacyjny pojazdu w zaciszu własnego domu. Aplikacja ponadto aktualizuje dane nawigacyjne najświeższymi danymi na temat ruchu. Ponadto możesz wyszukiwać wolne miejsca parkingowe, sprawdzać koszty parkowania, godziny otwarcia oraz oceny, a nawet szukać stacji paliw i porównywać ceny.

  Dodając VIN, możesz sprawdzić dane dotyczące gwarancji, zarezerwować wizytę w serwisie oraz uzyskiwać dostęp do wszelkich potencjalnych Raportów o stanie technicznym pojazdu.

  • Kiedy po raz pierwszy otworzysz aplikację FordPass, pojawi się monit o wprowadzenie numeru VIN pojazdu składającego się z 17-tu znaków. Numer jednoznacznie identyfikuje Twój pojazd. W tym filmie pokażemy Ci, jak dodać numer VIN.
  • Numer VIN łatwo znaleźć. Przyjrzyj się ramie drzwi od strony kierowcy lub miejscu styku szyby czołowej z deską rozdzielczą po stronie kierowcy.
  • PRZYDATNA WSKAZÓWKA: Numer VIN znajdziesz też w książce serwisowej pojazdu.
  • Wprowadzając VIN, staraj się nie wpisać litery „O” zamiast zera. Sprawdź również, czy wszystkie z 17-tu znaków zostały poprawnie wprowadzone.
  • Następnie wybierz „Dalej”.
  • Możesz nadać nazwę pojazdowi, możesz ustawić jego zdjęcie oraz wyświetlić „Dane pojazdu”.

  Oto jak łatwo dodać VIN do aplikacji FordPass.

  Jeżeli uważasz ten film za pomocny, zapoznaj się z innymi materiałami z serii instruktażowej „Jak....”. Stworzyliśmy je, aby pomóc użytkownikom optymalnie wykorzystać dostępne funkcje FordPass i FordPass Connect.

POWIĄZANE FILMY

How to find a dealer

DODAWANIE DEALERA DO APLIKACJI FORDPASS

Bądź w kontakcie z lokalnym dealerem firmy Ford. Oto, jak dodać dealera w aplikacji FordPass.

Ford parked in front of the house

DODAWANIE POJAZDU DO APLIKACJI FORDPASS

Aplikacja FordPass umożliwia kontakt z samochodem z dowolnego miejsca. W tym filmie pokażemy Ci, jak zacząć poprzez dodanie swojego pojazdu do aplikacji.

FordPass Pro App

DODAWANIE POJAZDU DO APLIKACJI FORDPASS PRO

Aplikacja FordPass Pro umożliwia kontakt z pojazdem z dowolnego miejsca. W tym filmie pokażemy Ci, jak zacząć proces poprzez dodanie swojego pojazdu do aplikacji.