JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Serwis > Informacje i pomoc > instrukcje-wideo > Jak dbać o samochód
vehicle maintenance

Dbanie o samochód

Nie musisz być mechanikiem, aby utrzymać samochód w dobrym stanie technicznym. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, które znajdziesz w tych filmach.

Jak prawidłowo otwierać i zamykać maskę samochodu

Prawidłowe otwieranie i zamykanie maski może na początku wydać się uciążliwe. Obejrzyj nasz krótki film, a przekonasz się, że wcale tak nie jest.

Jak sprawdzić poziom oleju i uzupełnić olej

Wyjaśniamy, jak sprawdzić i uzupełnić poziom oleju w pojeździe. Po obejrzeniu tego filmu nie sprawi Ci to żadnego problemu.

Jak sprawdzić i uzupełnić płyn do spryskiwaczy

Płyn do spryskiwaczy to podstawa dobrej widoczności. Dowiedz się, jak sprawdzić, czy masz go pod dostatkiem.

Jak wymienić żarówkę w przednim reflektorze

Ilu kierowców Forda potrzeba, aby wymienić żarówkę? O: Jednego. Ciebie! Dowiedz się, jak wymienić żarówkę w przednim reflektorze.

Jak wymienić żarówkę w tylnym reflektorze

Czas wymienić żarówkę w świetle stopu, cofania lub w kierunkowskazie? Obejrzyj ten krótki film instruktażowy, a dowiesz się, jak to zrobić.

Jak sprawdzić działanie świateł

Kontrola przednich i tylnych świateł Twojego Forda to nic trudnego... gdy wiesz, jak się do tego zabrać. Obejrzyj film i przekonaj się, że to potrafisz.

Jak wymienić pióra wycieraczek

Już za kilka chwil będziesz ekspertem od wymiany piór wycieraczek. Obejrzyj ten krótki film, aby się dowiedzieć, jak to zrobić.

Jak czyścić felgi aluminiowe

Do czyszczenia felg aluminiowych potrzebujesz tylko dwóch rzeczy: odpowiednich środków czyszczących i nieco chęci. Dowiedz się, jak je optymalnie wykorzystać.

Jak sprawdzić głębokość bieżnika opony

Obejrzyj nasz film instruktażowy, aby nauczyć się sprawdzać stan opon.

Jak zadbać o odpowiednie ciśnienie w oponach

Masz wątpliwości, jak prawidłowo uzupełnić powietrze w oponach? Obejrzyj ten krótki film, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jak sprawdzić stan ciśnienia w oponach

Kontrola ciśnienia w oponach jest bardzo prosta. To dobra wiadomość, ponieważ jest to naprawdę ważne. Naucz się to robić, a zaoszczędzisz pieniądze i zadbasz o bezpieczeństwo.

Jak stosować zestaw naprawczy koła

W razie przebicia konieczna będzie pierwsza pomoc dla opony. W takiej sytuacji może pomóc zestaw naprawczy koła. Dowiedz się, jak z niego korzystać.

Jak oszczędzać paliwo

Mniejsze zużycie paliwa to oszczędność pieniędzy. Zapraszamy do obejrzenia tego krótkiego filmu, w którym podajemy wskazówki, jak je ograniczyć.

Top