JAK MOŻEMY CI POMÓC?

Home > Serwis > Informacje i pomoc > instrukcje-wideo

Pomoc jest zawsze pod ręką

Specjalnie z myślą o Tobie i Twoim Fordzie nagraliśmy 20 praktycznych przewodników. Z ich pomocą utrzymasz swoje ukochane „cztery kółka” w świetnym stanie technicznym oraz poznasz jego pełne możliwości.

Jeśli masz pytania na temat Forda, tutaj znajdziesz odpowiedzi.

How to Videos

Technologie i funkcje

Samochody marki Ford po sam dach wypełnione są niezawodnymi i praktycznymi rozwiązaniami, które ułatwiają podróżowanie oraz sprawiają, że staje się ono bardzo przyjemne. Rzuć okiem na filmy, sprawdź, jak najlepiej z nich korzystać.

Technologie i funkcje

Jak ustawić pozycję fotela kierowcy oraz kierownicy

Jesteś wysokiego wzrostu? Niskiego? A może średniego? Dowiedz się, jak optymalnie ustawić fotel kierowcy i dopasować położenie kierownicy.

SYNC 3 - Jak sparować telefon?

Bądź w stałym kontakcie ze światem. Sparuj telefon z systemem SYNC 3.

Jak wykorzystać przestrzeń w Twoim
5-osobowym Fordzie
C-MAX

Posiadając Forda C-MAX nie trzeba być specjalistą od origami, aby wiedzieć, jak składać siedzenia, ani siłaczem, aby wyjąć je z pojazdu. Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się, jak to działa.

Vehicle Maintenance

Dbanie o samochód

Nie musisz być mechanikiem, aby utrzymać samochód w dobrym stanie technicznym. Wystarczy postępować zgodnie z prostymi instrukcjami, które znajdziesz w tych filmach. 

Dbanie o samochód

Jak prawidłowo otwierać i zamykać maskę samochodu

Prawidłowe otwieranie i zamykanie maski może na początku wydać się uciążliwe. Obejrzyj nasz krótki film, a przekonasz się, że wcale tak nie jest.

Jak zadbać o odpowiednie ciśnienie w oponach

Masz wątpliwości, jak prawidłowo uzupełnić powietrze w oponach? Obejrzyj ten krótki film, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jak oszczędzać paliwo

Mniejsze zużycie paliwa to oszczędność pieniędzy. Zapraszamy do obejrzenia tego krótkiego filmu, w którym podajemy wskazówki, jak je ograniczyć.

Owner Services

Dodatkowe usługi dla kierowców

Firma Ford oferuje kierowcom swoich aut wiele usług dodatkowych, które ułatwiają codzienne korzystanie z samochodu. Tutaj dowiesz się o nich więcej.

Dodatkowe usługi dla kierowców

Jak dodać dealera w aplikacji FordPass i przypisać mu status “ulubiony”

Twoja aplikacja FordPass oferuje wiele przydatnych użytkownikowi funkcji. A dodanie ulubionego dealera, aby w pełni wykorzystać jego ofertę, to tylko jedna z nich. Oto jak to zrobić.

Jak aktywować modem FordPass Connect w samochodzie

Jeśli Twój Ford ma wbudowany modem FordPass Connect, możesz naprawdę pozostać w stałym kontakcie ze swoim pojazdem. Jak? To naprawdę proste. Zobacz wideo i sprawdź.

FordPass App

Teraz rezerwacja wizyty w serwisie jest
szybka i prosta.

Pobierz aplikację FordPass Poznaj FordPass

Top