FORD MUSTANG MACH-E Z DWIEMA NAGRODAMI W PLEBISCYCIE AUTOLIDER 2022!

 

Mustang Mach-E dwukrotnie nagrodzony w plebiscycie AutoLider 2022!

Ford Mustang Mach-E zwycięża kolejne prestiżowe konkursy! Pierwszy w pełni elektryczny SUV robi furorę na rynku elektromobilnych aut.

Yellow Mustang Mach-E

MUSTANG MACH-E LAUREATEM DWÓCH NAGRÓD PLEBISCYTU AUTOLIDER 2022

Kto z nas nie zna marki Ford czy kultowego modelu Mustang. Mustang to ikona motoryzacji, a zupełnie nowy Ford Mustang Mach-E to auto, które pokazuje, że marka Ford jest przygotowana na elektromobilną transformację, czego najlepszym dowodem są liczne nagrody, jakimi nagrodzono ten model. Jednym z najnowszych wyróżnień jakie otrzymał Ford Mustang Mach-E są dwie nagrody otrzymane w plebiscycie AutoLider 2022.

Ford Mustang Mach-E został wyróżniony dwukrotnie. Nagrodę AutoLider 2022 otrzymał on w najważniejszej kategorii Premiera Motoryzacyjna Roku, auto zostało również wyróżnione w kategorii Crossover/SUV klasy średniej.

Ford Mustang Mach-E – poznaj dostępne wersje elektrycznego SUV-a Ford

PLEBISCYT AUTOLIDER – MACH-E NA CZELE STAWKI

Plebiscyt AutoLider to konkurs szczególnie cenny dla marek motoryzacyjnych, bo jest wyrazem opinii nie tylko wąskiej grupy dziennikarzy lecz szerokiego grona Czytelników, zatem potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani zakupem nowego auta. W najnowszym, 20. wydaniu plebiscytu zorganizowanego przez wydawnictwo Bauer i magazyny Auto Moto, Motor oraz serwis magazynauto.pl swoje głosy oddało ponad 80 tysięcy Czytelników. Za najlepsze auto wyróżnione tytułem Premiera Motoryzacyjna Roku uznali oni Forda Mustanga Mach-E. Model ten wyprzedził tak znamienitych rywali jak Audi RS e-tron GT, czy Alfa Romeo Giulia GTAm.

Mustang Mach-E


MUSTANG MACH-E PRZEŁOMEM DLA MARKI FORD I ELEKTROMOBILNOŚCI W POLSCE

Ford Mustang Mach-E to auto przełomowe. Trzeba jednak wyraźnie zaznaczyć, że ten samochód nie jest produktem, który powstał na fali popularności słynnych na całym świecie Mustangów ze spalinowym napędem. To zupełnie nowe auto z innowacyjnym napędem elektrycznym, przełomowymi rozwiązaniami i jednym z największych zasięgów spośród wszystkich aut elektrycznych jakie są obecnie oferowane.

Samochód ten łączy fantastyczne osiągi i doskonałe prowadzenie, z czego znane są wszystkie Mustangi z najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie elektromobilności, doskonałym wzornictwem, modną stylistyką SUV-a i świetną funkcjonalnością zarówno w zakresie ergonomii, komfortu pasażerów, przestrzeni bagażowej, jak i rozwiązań cyfrowych. Nie dziwi zatem, że w momencie wprowadzenia Forda Mustanga Mach-E pierwsza seria tego modelu szybko została całkowicie wyprzedana. Wyniki z początku 2022 roku tylko potwierdzają rosnące zainteresowanie klientów tym modelem. W styczniu i lutym 2022 roku nowy Ford Mustang Mach-E był najchętniej kupowanym samochodem elektrycznym w Polsce. W ciągu pierwszego miesiąca tego roku odebrano liczbę aut stanowiącą aż jedną trzecią całej ubiegłorocznej sprzedaży. W całej Europie w 2021 roku klienci kupili 23 424 egzemplarze tego auta, a w Stanach Zjednoczonych był to drugi najpopularniejszy SUV z wyłącznie elektrycznym napędem

POPRZEDNIE WYRÓŻNIENIA MUSTANGA MACH-E

Oprócz dwóch wyróżnień w plebiscycie AutoLider 2022, najnowszy Ford Mustang Mach-E zdobył wiele innych renomowanych nagród na całym świecie. W 2021 roku pojazd ten zdobył w Stanach Zjednoczonych tytuł North American SUV of The Year (SUV roku Północnej Ameryki). Renomowany magazyn Car and Driver przyznał temu modelowi tytuł EV of The Year (auto elektryczne roku). Nagród i wyróżnień dla najnowszego Forda Mustanga Mach-E było znacznie więcej. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że to jedno z najbardziej utytułowanych aut, które wciąż możesz kupić.

Czytaj więcej o poprzednich wyróżnieniach Mustanga Mach-E

PRZECZYTAJ TAKŻE: