Konfigurator Jazda próbna Znajdź Dealera Umów się na serwis Ask Ford
Home > Osobowe > FOCUS
Cena od:
73 800 PLNFord Focus Trend
Rabat do:
11 700 PLNFord Focus EcoBoost
Rata dla Ciebie od:
960 PLN brutto/mies.
w Ford Opcje, RRSO 8,92%RRSO 12

Promocyjne ubezpieczenie już od:

2,60% w programie Ford UbezpieczeniaStawka 2,80% 2021

Rata dla Firmy od:
515 PLN netto/mies.Promocije Ford Outlet v3
Ford Leasing Opcje
 
Wynajem dla Firm od:
999 PLN netto/mies.Ford Focus Titanium EcoBoost
0% wkładu własnego
w Ford Wynajem
Sprawdź ofertę>  

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Focus Trend 5dr 1.0 EcoBoost 100 KM, M6, Euro 6.2; 5,3 l/100 km; 123-124 g/km.

FORD FOCUS

NATURALNIE PIĘKNY!
Ford Focus łączy perfekcyjnie dynamiczną i piękną sylwetkę z zachwycającą przestronnością wnętrza w każdej z dostępnych wersji nadwozia. Wybierz wersję 5-drzwiową, jeśli potrzebujesz uniwersalnego samochodu na każdą okazję. Kombi idealnie sprawdzi się, gdy potrzebujesz maksymalnie wykorzystać możliwości transportowe. Wersja sedan oferuje klasyczną elegancję limuzyny. Ford Focus Active to idealny crossover dla aktywnych, łączący cechy SUV-a z uniwersalnością samochodu kompaktowego.
Szeroki wybór wersji o unikalnych elementach stylizacyjnych pozwoli spersonalizować Forda Focusa i dopasować go do Twojego charakteru i stylu życia. 

WYPOSAŻONY NA MEDAL
W standardzie niezależnie od wersji oferuje bogate wyposażenie w zakresie komfortu, najnowszych systemów wspierających bezpieczeństwo i zwiększających funkcjonalność. 

STAWIA NA JAKOŚĆ
Ford Focus to również wysoka jakość wykonania. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Wnętrze cechuje nowoczesność i precyzja wykonania. Miękkie i przyjemne w dotyku materiały dobrane są z najwyższą starannością. Doskonałe i trwałe zawieszenie w połączeniu z legendarną przyjemnością z prowadzenia Forda i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, zapewniają najwyższy poziom doskonałości w kategorii samochodów kompaktowych.

Kolory nadwozia

Który kolor wybierasz?

ST-Line exterior

Która jednostka napędowa okaże się odpowiednia dla Ciebie?

Focus EcoBoost Hybrid, gwarancja mocy i oszczędności

Ford Focus w wersji z miękką hybrydą to nie tylko niepohamowana radość z jazdy ale też oszczędność paliwa i znacznie niższy poziom emisji CO2 w porównaniu do samochodów z napędami konwencjonalnymi.

Nowoczesny silnik wysokoprężny 

Ford EcoBlue to gama silników wysokoprężnych zapewniających doskonałe osiągi  oraz spełniających rygorystyczne normy emisji spalin. W Fordzie Focus do wyboru są: 1,5-litrowy silnik o mocy 120 KM oraz 2,0-litrowy silnik o mocy 150 KM i 190 KM. Zastosowano w nich najnowsze technologie diesla, aby zwiększyć moc, moment obrotowy i ekonomikę użytkowania przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń.

Wydajny silnik EcoBoost

Niezwykle wydajny silnik EcoBoost

1,5 -litrowy silnik benzynowy EcoBoost o mocy 150 KM i 182 KM, zapewnia doskonałe zrównoważenie wydajności i osiągów dzięki połączeniu bezpośredniego wtrysku paliwa i turbodoładowania.  Posiada też funkcję wyłączania cylindra, pomysłowe rozwiązanie, które umożliwia odłączenie jednego z cylindrów silnika, gdy zapotrzebowanie na moment obrotowy jest niskie, na przykład podczas jazdy ze stałą prędkością na autostradzie, co pozwala jeszcze bardziej obniżyć zużycie paliwa.

Praktyczna technologia

Praktyczna technologia

Ciemne, kręte drogi. Ruchliwe autostrady. Napięte harmonogramy. Jazda w gęstym ruchu ulicznym. Ciasne miejsca postojowe. Przekonaj się, jak nasz zupełnie Ford Focus radzi sobie z tym wszystkim bez trudu.

W jego wnętrzu kryje się wiele zaawansowanych technologii wspomagających kierowcę: inteligentny tempomat z funkcją Stop and Go, system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu czy Active Park Assist drugiej generacji.

Gwarantujemy, że zakochasz się w nich od pierwszego kilometra bo z nimi każda podróż to czysta przyjemność.

Komfort i harmonia z samochodem

Proste linie, elegancja i wyrafinowany styl. Wnętrze całkowicie Forda Focus zaskoczy Cię komfortem, przestrzenią, stylem jak również technologią. FordPass Connect i aplikacja FordPass zapewniają szereg powiązanych usług dostępnych w samochodzie i za pośrednictwem smartfonu.

FordPass Connect ułatwia podróżowanie:

  • Live TrafficTooltip przekazuje co 30 sekund aktualne informacje o ruchu drogowym do systemu nawigacji SYNC 3, aby umożliwić wybranie najlepszej trasy
  • Samochodowy punkt Wi-Fi umożliwia kierowcy i pasażerom bezproblemowe połączenie z Internetem nawet dziesięciu urządzeńTooltip
  • W razie wypadku FordPass Connect nawiąże połączenia ze służbami ratowniczymi w systemie eCallTooltip, podając lokalizację pojazdu

Aby jak najlepiej wykorzystać FordPass Connect, pobierz aplikację FordPass i steruj wieloma różnymi funkcjami za pomocą swojego smartfonu.

  • Zdalne ryglowanie i odryglowywanie samochodu
  • Monitorowanie poziomu paliwa, przebiegu i ciśnienia powietrza w oponach za pomocą telefonu
  • Odszukiwanie drogi do zaparkowanego samochodu na mapie
  • Otrzymywanie informacji o stanie technicznym samochodu bezpośrednio w smartfonie
Komfort i harmonia z samochodem

Twoje bezpieczeństwo. Nasz priorytet.

Ford Focus wyróżnia się w swojej klasie również pod względem liczby rozwiązań technicznych, dzięki którym podróżowanie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Zaawansowane systemy wspomagające kierowcę korzystają z dwóch kamer, trzech radarów i 12 czujników ultradźwiękowych, które wspólnie mogą monitorować obszar wokół pojazdu i skanować drogę przed nim. O bezpieczeństwo Twoje i pasażerów dbają np. system Pre-Collision Assis z funkcją wykrywania pieszych, funkcja sygnalizacji niezamierzonej zmiany pasa ruchu, system wspomagania manewru omijania przeszkody, system Cross-Traffic Alert który skanuje lewą i prawą strone pojazdu podczas wyjazdu tyłem z prostopadłego miejsca postojowego czy stystem Driver Alert, który monitoruje zachowanie kierowcy podczas jazdy i może ostrzec go, że powinien zrobić przerwę.

Twoje bezpieczeństwo. Nasz priorytet
Miejsce na wszystko

Miejsce na wszystko

Z obszernym wnętrzem, w którym można rozsiąść się wygodnie, Ford Focus jest synonimem jakości, najlepszego wyboru i przestronności.

Pasażerowie tylnych siedzeń mogą komfortowo podróżować ciesząc się w nim większą przestrzenią niż w jakimkolwiek innym samochodzie tej klasy. A jeśli masz większy bagaż, tylne siedzenia dzielone w proporcji 60/40 możesz złożyć prawie na płasko, tworząc dodatkową przestrzeń ładunkową. Co więcej, bagażnik został wyposażony w podłogę regulowaną w dwóch wysokościach. Dostępny jest również opcjonalny podłokietnik pośrodku tylnego siedzenia z głębokimi uchwytami na napoje i poręczną klapą ułatwiającą przewóz nart.

FOCUS - Wszystkie modele

Pobierz katalog (PDF 4.5MB)
 

<%-DealerName%>

<% if (CustomerRatingsCombined) { %>
<%- CustomerRatingsCombined %> <%- CustomerRespondentsCombined %> Opinii
<% } %> <% if (serviceList) { %>

<%- serviceList %>

<% } %> <% if (todayClosingTime) { %>

Dzisiaj otwarte do <%-todayClosingTime%>

<% } %> <% if (todayPartsClosingTime) { %>

Sprzedaż części dziś do <%-todayPartsClosingTime%>

<% } %> <% if (todayServiceClosingTime) { %>

Serwis dziś do <%-todayServiceClosingTime%>

<% } %>
<% _.forEach(formattedAddress, function(addressLine) { %>

<%- addressLine %>

<% }); %>
<% if (PrimaryPhone) { %>

<%- PrimaryPhone %>

<% } %>

  JAK TRAFIĆ

  DANE DEALERA

Top