Już od ponad 100 lat projektowanie legendarnych pojazdów, dzięki którym możesz poczuć wolność i naturę podróżnika, jest rdzeniem naszej działalności. Ponadto wspieramy rewolucyjne rozwiązania, które zmieniają sposób myślenia o tym, jak się poruszamy.

Z tego właśnie powodu wzywamy do radykalnej zmiany.

I pytamy – czy każda podróż musi odbywać się samochodem?

Idea Zaparkuj samochód zachęca do zmiany drobnych nawyków, które będą mieć dla nas ogromne znaczenie. W przypadku krótkich podróży lepiej zostawić samochód w domu i zdecydować się na rower lub spacer. Dzięki temu zwiększysz swoją aktywność fizyczną i zredukujesz obciążenie środowiska przez emisję dwutlenku węgla.

Feets on the road

ORYGINALNE NISKOEMISYJNE ROZWIĄZANIA

Chcesz w jak najmniejszym stopniu zanieczyszczać środowisko, a przy tym cieszyć się lepszym zdrowiem i działać na rzecz społeczności, w której żyjesz? Gdy poruszamy się po mieście, najczęściej nie przekraczamy dystansu 5 kmZgodnie ze statystykami 1. Przebywając tę odległość rowerem lub pieszo, przyczynisz się do zmniejszenia ruchu na drogach, a jednocześnie zredukujesz obciążenie środowiska przez emisję dwutlenku węgla nawet o 67%Wykres przedstawiający wyniki 2.

JAK POMAGAMY

Choć nie są to propozycje, jakie spodziewasz się usłyszeć od producenta samochodów, to jednak uważamy, że poniższe rozwiązania przysłużą się nam wszystkim. Oto niektóre inicjatywy, które pozwalają ludziom odkryć zupełnie nowe sposoby na przemieszczanie się.