Ford commercial vehicles in delivery garage

NAPĘDZAMY TWÓJ BIZNES

FORD PRO™ – MIEJ WSZYSTKO POD KONTROLĄ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

CZYM JEST FORD PRO™?

Ford Pro oferuje w jednym miejscu wszystko, czego potrzebujesz do obsługi firmowej floty.

Naszym celem jest dostarczanie narzędzi, z którymi korzystanie z pojazdów dostawczych marki Ford będzie proste, wygodne i bezproblemowe.   

Zapewniamy kompletne rozwiązania w zakresie flot oraz możliwość elastycznego doboru usług z oferty Ford Pro – od odpowiednich pojazdów przez usługi serwisowe i finansowania po oprogramowanie do zarządzania flotą. Dzięki nim skrócisz przestoje pojazdów, co poprawi efektywność Twojej firmy.

CO POTRAFI FORD PRO™?

Istotą FordPro™ jest zapewnienie klientom w jednym miejscu kompleksowej oferty usług skierowanych do pojazdów firmowych. Aby zagwarantować jak najwyższą jakość, jednocześnie prowadzimy działania na wielu płaszczyznach.

Man using Ford Pro intelligence in a warehouse

FORD PRO™ INTELLIGENCE™

Ford Pro™ Intelligence™ to pakiet oprogramowania umożliwiający uzyskanie dostępu do danych na temat pojazdów flotowych oraz obserwowanie ich w czasie rzeczywistym.

Pozyskiwane na bieżąco powiadomienia o stanie technicznym pojazdu i dane telematyczne są zamieniane w informacje umożliwiające podjęcie odpowiednich działań. Dzięki temu możesz wydłużyć okres bezawaryjnej pracy pojazdów, zwiększyć bezpieczeństwo eksploatacji, zarządzać flotą pojazdów elektrycznych oraz zwiększyć ogólną wydajność.

W zależności od wielkości i szczegółowych wymagań dotyczących Twojej floty, dostępne są różne aplikacje na smartfony i platformy oprogramowania – w tym Ford Telematics, Ford Telematics Essentials i FordPass Pro1 – dzięki którym masz dostęp do stale rozwijanej palety narzędzi i usług w formie subskrypcji zwiększających czas bezawaryjnej eksploatacji i wydajność.

FORD FLEET MANAGEMENT

Ford Pro™ pozwala Ci skupić się na swojej firmie, podczas gdy my zajmujemy się resztą.

Kompletna oferta usług flotowych wspiera Cię przy zamawianiu pojazdów, ich obsłudze oraz przy aktywnym zarządzaniu nimi.

Nasz zespół będzie współpracować z Tobą w celu doboru najbardziej wydajnych pojazdów, zapewnienia ich serwisowania oraz innych usług flotowych. Możemy również aktywnie zarządzać flotą w Twoim imieniu, aby zapewnić maksymalny czas bezawaryjnego użytkowania pojazdów.

Ford mechanic servicing a Ford

SERWIS FORD PRO™

Każdego dnia działamy z myślą o utrzymaniu jak najdłuższego okresu bezawaryjnego użytkowania pojazdów, obniżania kosztów eksploatacji i maksymalizowania wydajności.

Centra Transit oraz FORDLiive korzystając z analizy danych pochodzących z pojazdów, podejmują trafniejsze decyzje serwisowe, zapewniają krótszy czas realizacji usługi oraz efektywniejsze zarządzanie pojazdami użytkowymi Forda. 

Nasze punkty kompleksowej obsługi oferują również wydłużone godziny otwarcia, przeglądy tego samego dnia, serwis mobilnyTooltip, Express Service z odbiorem i zwrotem, a także rezerwowanie wizyt serwisowych online.
 

Więcej informacji o serwisie

Man charging an electric van

ROZWIĄZANIA FORD PRO™ CHARGING™

Ładowanie w domu, w firmie i na publicznych stacjach – zawsze i wszędzie możesz na nas liczyć.

Jesteśmy gotowi do pomocy na każdym etapie elektryfikacji floty pojazdów, zaczynając od planowania etapu przejściowego, przez organizowanie infrastruktury, aż po zarządzanie ładowaniem jako elementem codziennej działalności biznesowej.

Zespół Ford Pro™ Charging pomoże Ci precyzyjnie wskazać obszary i sposoby, w których elektryfikacja może ułatwić prowadzenie Twojej działalności.

Ford Pro™ oferuje pomoc nie tylko w zakresie ładowania, ale także centralnego rozliczania, zwrotu kosztów ładowania w domu, zarządzania ładowaniem oraz innych aspektów związanych z obsługą floty pojazdów elektrycznych z usługami E-TelematicsTooltip.
 

Więcej informacji o ładowaniu

Man checking Fin Simple financing software

FORD PRO™ FIN SIMPLE™

Przenieś biznes na wyższy poziom

Finansowanie Ford Pro™ oferuje rozwiązania w zakresie finansowania floty w postaci pakietu usług oraz bezproblemowego zarządzania.

Z nami leasing lub zakup pojazdów jest łatwiejszy dzięki bezpośredniemu dostępowi do kredytu i uproszczonym procedurom.

Workers charging an E-Transit

POJAZDY DOSTAWCZE FORD PROTM

Pojazdy dostawcze Ford Pro™ i dedykowane im usługi offline i online, powstały, by zwiększyć wydajność Twojego biznesu.

Dzięki Ford Pro™ szybko i łatwo dobierzesz odpowiedni pojazd dostawczy Forda lub dostosujesz go do swoich indywidualnych wymagań.

Niezależnie od tego, czy jest to model całkowicie elektryczny, hybrydowy, benzynowy czy wysokoprężny nasi eksperci pomogą Ci określić idealną specyfikację pojazdu.

A jeśli potrzebujesz rozwiązań stworzonych na miarę, możemy doradzić Ci na każdym etapie procesu konwersji pojazdu.

Poznaj ofertę pojazdów

PRZEWAGA FORD PRO™

Przeczytaj, czym Ford Pro™ zapracował sobie na miano rozwiązania skrojonego na miarę, inteligentnego oprogramowania czy usług połączonych. 

Detail of Ford logo oval badge

ZBUDUJ FLOTĘ

Wybierz i sfinansuj pojazdy na potrzeby swojej firmy.

Man using FORDLiive on a laptop

OGRANICZ PRZESTOJE

Bądź na bieżąco z obslugą dzięki oprogramowaniu na bieżąco monitorującemu stan pojazdu.

Ford Transit driving in city

MONITORUJ POJAZD

Śledź pojazd, sprawdzaj trasę, parametry pojazdu i styl jazdy kierowcy z oprogramowaniem Ford Pro™ Telematics.

Ford commercial vehicle being checked at service point

ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ

Uzyskaj maksymalnie długie okresy bezawaryjnej eksploatacji dzięki możliwości serwisowania pojazdów.

 

Close up on hand with mobile phone

ZARZĄDZAJ ŁADOWANIEM

Zaplanuj i nadzoruj ładowanie wszystkich pojazdów elektrycznych z pomocą usług E‑Telematics.

 

Woman with dog checking fleet finances

KONTROLUJ FINANSOWANIE  

Koszty finansowania pojazdów, modyfikacji, gwarancji oraz serwisowania masz zebrane w jednym miejscu.

POZNAJ POJAZDY DOSTAWCZE FORD PROTM

Range of Ford conversions

Zabudowy Ford ProTM 

Jeśli w Twojej firmie niezbędny jest zmodyfikowany pojazd, Ford Pro™ postara Ci się pomóc.

Pojazdy budowlane, chłodnie, zmodyfikowane pojazdy do przewozu osób i inne. Dysponujemy możliwością przebudowy wielu pojazdów użytkowych Forda tak, by były gotowe do pracy.

Jeśli potrzebujesz pojazdu bardziej wyspecjalizowanego, damy Ci kontakt na wykonawcę nadwozia zrzeszonego w sieci wykwalifikowanych wykonawców – Qualified Vehicle Modifier (QVM).

Dowiedz się więcej

FORDLIIVE

Przestoje to prosta droga do spadku efektywności firmy. Dlatego uważamy, że utrzymywanie pełnej sprawności pojazdów, zawsze powinno być na pierwszym miejscu.

FORDLiive to zintegrowany pakiet produktów i usług zaprojektowany z myślą o maksymalizacji czasu sprawności pojazdu użytkowego Forda.

Dzięki temu, że wsparcie techniczne działa w oparciu o dane na bieżąco wysyłane przez pojazd, możliwe jest podejmowanie korzystniejszych decyzji dotyczących czynności konserwacyjnych i szybsze realizowanie samych prac, co ostatecznie pozytywnie wpływa na Twoją firmę.

Person checking managing fleet on computer