Transit Van driving past city on motorway

ZABUDOWY TRANSIT

Dopasuj naszą ofertę pojazdów dostawczych do potrzeb Twojej firmy.

Ford współpracuje z wyspecjalizowanymi firmami nadwoziowymi oferującymi wiele możliwości zabudowy – od skrzyni otwartej przez kontenery, izotermy, aż po skomplikowane laboratoria. Dealer Forda dopasuje idealnie samochód i zabudowę do Twojego biznesu. Odkryj i wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.

Ford Conversions

 

WYWROTKI I SKRZYNIE OTWARTE

Zabudowy z zastosowaniem w pracach budowlanych, czy też porządkowych. Zarówno na podwoziu z pojedynczą, jak i z podwójną kabiną to doskonałe narzędzie ciężkiej pracy. Skrzynie w różnych wariantach wykonania. Wywrotki dostępne także z wywrotem trójstronnym. 

Ford Conversions

 

SKRZYNIE Z PLANDEKĄ

Uniwersalna zabudowa do transportu towarów, lecz z wymiarami i wykończeniem indywidualnie dostosowanym do potrzeb konkretnej firmy. Przestrzeń mogąca pomieścić w maksymalnym wariancie nawet 10 palet dostępna jest ze spoilerem, kabiną sypialną górną lub tylną.

PMR Taxi

 

KONTENERY

Wytrzymały i trwały kontener do przewozu różnorodnych towarów wymagających solidnej ochrony. Wykonany w wersjach aluminiowej, plaster miodu, laminat oraz wypełnieniem w zależności od wymagań transportowanego towaru.

Ford Conversions

 

IZOTERMY I CHŁODNIE

Niektóre towary wymagają transportu w stabilnych temperaturach i wilgotności powietrza. Zabudowy wykonane jako furgon izolowany lub jako kontener na podwoziu zapewniają optymalne warunki i ich stałą kontrolę. Dostosowanie do przewozu: leków, świeżych owoców, mięsa, ryb, produktów głęboko mrożonych.

Ford Conversions

 

TRANSPORT OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Bezpieczny przewóz osoby na wózku inwalidzkim dostępny w trzech różnych modelach Ford. Wybór wielu rozwiązań umożliwiających wjazd do pojazdu: winda, platforma najazdowa lub trapy wjazdowe. Możliwość przewozu od jednej do trzech osób niepełnosprawnych na wózkach.

Ford Conversions

 

ZABUDOWY WARSZTATOWE

Mobilne miejsce pracy połączone z magazynem narzędzi i części zamiennych to wyznacznik efektywności serwisu. Tu wszystko ma swoje idealnie dopasowane miejsce i zapewnia szybki dostęp wykluczający pomyłki. A w czasie jazdy nic nie ma prawa zmienić swego położenia.

Ford Conversions

 

POJAZDY INTERWENCYJNE

Służba nie drużba. Do ciężkiej i odpowiedzialnej pracy niezbędny jest dopracowany i niezawodny sprzęt. Pojazdy dla policji i straży miejskich, pojazdy obsługi autostrad, pojazdy pożarnicze, transport medyczny. To wszystko możemy zbudować, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Planos CAD en 2D

 

POJAZDY KURIERSKIE

Przewóz paczek na przeznaczonych do tego półkach znacznie przyspieszy ich odbiór i doręczenia. A jeżeli zajdzie potrzeba załadowania przesyłki gabarytowej, półki można łatwo złożyć. W miejsce ściany kabiny kierowcy montujemy drzwi przesuwne dające dostęp do paczek bez wychodzenia z samochodu.

Ford Conversions

 

ZABUDOWY SPECJALNE

Dodatkowe miejsca siedzące w furgonach, bankowozy, podnośniki koszowe, samochody funeralne, mobilne biura, przewóz zwierząt, laboratoria, lawety. Ford potrafi stworzyć pojazd najbardziej funkcjonalny i ergonomiczny do każdych szczególnych warunków pracy lub wypoczynku. Dostosowany w każdym calu do wymagań użytkownika będzie służyć latami.

Colors Palette

OPCJE SPECJALNE SVO

Oferta pojazdów dostawczych Forda obejmuje mnóstwo fabrycznych opcji i funkcji, natomiast program opcji specjalnych (SVO) jeszcze bardziej ją rozszerza.

Do praktycznych opcji należą między innymi wzmocnione akumulatory, jak i wybór spośród ponad 100 kolorów nadwozia, by umożliwić dopasowanie kolorystyczne pojazdu do barw Twojej firmy. Szczegóły u Twojego Dealera Forda.

Sprawdź dostępne opcje SVO (PDF 10MB)

INSTRUKCJA KONWERSJI NADWOZIA

Instrukcja dostarcza tylko podstawowe wskazówki dotyczące konwersji Forda Transit – dotyczą one właściwego projektowania i zastosowania zabudowy, wyposażenia czy akcesoriów dodatkowych. Wykonując modyfikację, warto wziąć pod uwagę kilka poniższych aspektów.

  • Jeżeli modyfikacja jest niezgodna ze standardami konwersji, może ona negatywnie wpłynąć na użytkowanie pojazdu.
  • Informacje zawarte w instrukcji mają formę zaleceń, których należy przestrzegać podczas wykonywania konwersji pojazdu.
  • Część wykonanych modyfikacji może skutkować utratą certyfikatów czy homologacji.  
  • W takim przypadku należy wystąpić o ponowną legalizację wybranych elementów czy układów.

Instrukcja

Body & Equipment Mounting Manual
Ford Tourneo Custom During Sunrise

PROGRAM QVM

Dostarczamy nieograniczone możliwości

Jeśli Twoja działalność wymaga wysoce wyspecjalizowanych pojazdów, to zachęcamy Cię do skorzystania z usług certyfikowanych przez Forda firm specjalizujących się w zabudowach (Qualified Vehicle Modifier – QVM).

Gwarantujemy, że każda z nich – podobnie jak marka Ford – kieruje się najwyższymi standardami pracy, a także zapewnia odpowiednie gwarancje i ubezpieczenia. Dlatego bez względu na to, czego potrzebuje Twój biznes, masz nasze słowo, że na liście zaufanych partnerów Forda znajdziesz firmę, która spełni Twoje oczekiwania.

Każdy z partnerów QVM jest przez nas indywidualnie i regularnie oceniany. Wszystko po to, aby zapewnić:

  • najwyższe standardy w produkcji, projektowania i kontroli jakości, 
  • kompleksowe wsparcie klienta,
  • gwarancje na wszystkie prace związane z konwersją,
  • wszelkie informacje niezbędne z punktu widzenia klienta.

Partnerzy spod znaku QVM to najlepszy sposób na dokonanie kompletnej i profesjonalnej modyfikacji pojazdu. Masz nasze słowo. 

TRANSIT CENTRUM

Transit Centrum to miejsca, w których znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój pojazd użytkowy.

Transit Centrum

Resources & Information