Mustang Mach-E interior showing SYNC 4A

ŁĄCZNOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

FORD SYNC 4A

NASTĘPNA GENERACJA SYSTEMU SYNC

Najnowsza generacja naszego systemu informacyjno-rozrywkowego SYNC umożliwia lepsze planowanie tras, skuteczniejsze rozpoznawanie mowy, a także bezprzewodowe aktualizacje. Dzięki zaawansowanemu parowaniu telefonu, ekranowi dotykowemu 15.5”, możliwością zarządzania ładowaniem akumulatora wysokonapięciowego i wielu innym funkcjom, odkryjesz nieograniczone możliwości świata wzajemnych połączeń. Najnowsza wersja systemu SYNCFord SYNC 4 jest dostępna tylko w pełni elektrycznym SUV-ie Fordzie Mustang Mach-E.

NOWE TECHNOLOGIE

15,5” wyświetlacz dotykowy z możliwością dzielenia ekranu pozwala na jednoczesne wyświetlanie różnych funkcji systemu i zarządzania nimi. SYNC 4A jest dwa razy wydajniejszy i dwa razy szybciej przetwarza dane w porównaniu do poprzedniej generacji systemu SYNC. Co więcej, system uczy się Twoich preferencji i nawyków, a następnie automatycznie dostosowuje do nich wyświetlane treści oraz wskazówki związane z jazdą.

NAWIGACJA POŁĄCZONA Z CHMURĄ

Nawigacja systemu SYNC 4A jest na bieżąco aktualizowana za pośrednictwem chmury, co zapewnia Ci dostęp np. do najnowszych wersji map drogowych, dostęp w czasie rzeczywistym do danych o ruchu drogowym dla lepszego planowania tras, a także informacje o pogodzie czy publicznych stacjach ładowania w Twojej okolicy – te podawane są w oparciu o poziom naładowania akumulatora wysokonapięciowego i szacowany zasięg.

SYNC 4A navigation on screen
SYNC 4A showing voice control

STEROWANIE GŁOSOWE

SYNC 4A oddaje w Twoje ręce najbardziej zaawansowaną technologię rozpoznawania mowy. Dzięki stałej łączności z chmurą system nieustannie rozwija swój słownik zwrotów i pojedynczych wyrazów. Pozwala to na wydawanie bardziej intuicyjnych, naturalnych, poleceń głosowych podczas sterowania systemem audio, wykonywania czy odbierania połączeń telefonicznych.

Red All-electric Mustang Mach-E driving past lake on mountain road

ELEKTRYZUJĄCE WRAŻENIA Z JAZDY!

Nasz nowy, w pełni elektryczny Ford Mustang Mach-E jest już dostępny w przedsprzedaży u wybranych dealerów. Odkryj nowy wymiar wolności.

POZNAJ MUSTANGA MACH-E

Skorzystaj z naszych przydatnych linków poniżej, aby uzyskać więcej informacji